Sytuacja na świecie Nysa

Masakra z tobą jest...czlowieku czytaj ze zrozumieniem bo ciężko będzie się dogadać, pisałem że była jedna sytuacja jak stał u mnie kolon bodajże od Jali i wtedy wysłałeś te 9 pak (pełnych),później już nie pisałem do ciebie, was o jakąkolwiek pomoc, przypomnij sobie czy wysłałem choć 1 masa do luzaków żeby mi pomogli, być może inni pisali i ode mnie to ty się odwal bo pamięć to mam dobrą, ty jesteś w średnim wieku to może coś już nie styka :)
nie chce mi się wyprowadzać cie z błędu :) chciałem się wesprzeć tym co wcześniej było napisane ale jakoś tych postów ubyło :eek::eek::eek:
 

DeletedUser32293

Guest
Dobra skończyłem z tobą konwersacje bo i tak gada się do ciebie jak do sciany
 
nie po prostu sprowadziłeś mnie do swojego poziomu i pokonałeś doświadczeniem :p:D

Ale zadam sobie trochę trudu żeby jednak zmusić tą przestrzeń między uszami u ciebie do wysiłku..
Nie chodziło mi o sytuacje co mi dawałeś ruchomy.
Chodziło mi odbijanie co ktoś na kradziejki słał wsparcia i rozbijaliśmy z wami. I teraz uwaga napisałem wcześniej że "możliwe że to był kolon u ciebie " ale nie jestem pewien, chciałem wrócić do tamtego posta ale już go niestety nie ma :p
 

DeletedUser32386

Guest
To bardzo ciekawa postać na tym grepo bo nic nie ugrał wiedział że nie ugrał a i tak swoim starał się dominację załatwić i dużo namieszał nawet z przegranej pozycji :D

Grzesiek nie ugrał bo mało grał. Kto grał na Katani ten wie jakim graczem był. Ja nie grałem ale widziałem jego staty w pw i w ilości miast i były imponujące.
NIe każdy jest wstanie grać nowy świat po skończonym... Grzesiek jak zagra znów na jakimś nowym świecie tak na 100% to już mogę wam powiedzieć że jego sojusz na pewno wygra
 

DeletedUser32386

Guest
Shocku, te złoto to od mularda pewnie
Było jakieś 5 osób które złociły. Grzesiu, Patryk, Astra, Vilkord i Ejro. Reszta raczej w niezbyt dużych ilości używała

Edit może jeszcze icek

Jak miło że znalazlem się na tej oto liście. Ale nie złociłem tak jak myślicie. Zmieścilem się w 15k może w 20k. Głównie premki były tylko kupowane i raz jak dobrze pamiętam ciachłem murek jak luzaki na mnie leciały klockiem ^^.
 

DeletedUser32293

Guest
To tylko 500 wsparc, co nie dacie rady? :Dkto jak kto, ale wy? :Dpostrach serwera! ;):D:p
 
Do góry