Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32016

Guest
XD kij mnie to obchodzi, mogłaś i 500k zarobić. Mi i tak da za darmo przecież
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Nic dodać nic ująć.
 
Drogi kolego Astro ślicznie dziękuję za piękną akche odbijania na koniec serwera ;) i za to że będę miec wymarzony Astroport ^^ więcej wiosek mi nie zabieraj przed końcem. Ale jak chcesz możesz odwiedzić gwiezdny port swojego imienia tak jak ja wstąpie pozdrowić Sen o Lizakach ;)

I chodźmy zagrać w szachy... Najwyżej znowu przegram ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Tak jak mówiłem, odpuszczę ci już do końca świata. Przecież nie będę cię okłamywał >.< Jeśli chodzi o mojego moralowca, którego tak lubicie, to nie wydawała się zbyt zadowolona z rozwoju wydarzeń ;3

Astroport, mimo że równie piękny jak jego imiennik to nie pomoże ci wygrać w szachy :>
 
Tak jak mówiłem, odpuszczę ci już do końca świata. Przecież nie będę cię okłamywał >.< Jeśli chodzi o mojego moralowca, którego tak lubicie, to nie wydawała się zbyt zadowolona z rozwoju wydarzeń ;3

Astroport, mimo że równie piękny jak jego imiennik to nie pomoże ci wygrać w szachy :>

No wybacz ale mówiłam ze chce 1 wioskę za to ze mi zabraliscie moją ^^ pogramy w monopoly da mi lupnia to jej przejdzie zly humor. Tez juz bede grzeczna w końcu mam własny port na statki powietrzne... Czego chcieć więcej? ;P
 

DeletedUser32230

Guest
Nysa taka 2 na 10 bym powiedział. Ogólnie dużo śmiechu i refleksji, luzaki mnie najbardziej zdziwiły. Na początku świata myślałem że to kulturalna ekipa z dorosłymi ludźmi a okazali się dużymi dziećmi które z kulturą nie mają nic styczności. Same chamy i prostaki. No tak średnio bym powiedział i tyle.
 

DeletedUser30644

Guest
Mnie pozytywnie zaskoczyli >.< Chętnie jeszcze bym zagrał u nich jakiś świat.
 

DeletedUser32230

Guest
Mówisz że luzaki wzbogaca swoją ekipę o barwnego chłopca z niemieckiego rodu? Interesujące.
 
heh ja tam nie wiem, Milczuchowi napisałam, kto moim zdaniem zasłużył na te dominację i były to osoby z obu ekip... ;) Nie było tam mnie. Mery, która mnie nie lubi, zasłużyła :3
 

DeletedUser30644

Guest
Barwą ciężko mi się wyróżnić spośród kolegów, może jak się spalę na plaży :3

A co z tobą? Będziesz dalej pielęgnował kurze jaja czy może dołączysz do pluszaków średniej jakości, które można otrzymać za odpowiednią ilość naklejek? :)
 

DeletedUser32016

Guest
Nudzi mi się, jakoś trzeba się rozerwać.
Dziś sobie czytałem cały ten temat od początku i wiele takich smaczków mam


Ps fajny ten Misiek taki strażnik z niego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cóż... ja nie czytałam, bo grałam tu piąte przez 10... ten świat był gdzieś 3 w kolejce na liście moich priorytetów, a gdy wlazła Pandosia to spadł jeszcze niżej XD a i tak kończę z nawet ładnym wynikiem
 

DeletedUser30644

Guest
Zmieniły mi się troszkę poglądy z tymi moralami :s

Zresztą nie widzę powodu, dla którego miałbym z nich nie korzystać nawet jeśli ich nie popieram w 100%.
 

DeletedUser32016

Guest
No Ty to taka niezaspokojona jesteś. Co wyjdzie jakiś świat to grasz na nim


Zmieniły mi się troszkę poglądy z tymi moralami :s

Zresztą nie widzę powodu, dla którego miałbym z nich nie korzystać nawet jeśli ich nie popieram w 100%.
Luz ale co do pieroga to tak średnio to ujdzie xd
 
Do góry