Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32386

Guest
Mnie pozytywnie zaskoczyli >.< Chętnie jeszcze bym zagrał u nich jakiś świat.

No raczej poszwędałbyś się w innych sojuszach by przetrwać xD a pod koniec świata byś przeszedł do nich z podkulonym ogonem :)
Mógłbyś znów być tą ważną cząstką w sojuszu która przecież tak wiele wniosła w wygranie świata xDDDDDD
 

DeletedUser32386

Guest
zazdroszcze, wbiłabym na ten najnowszy co będzie, ale no... musze odpocząć

Mnie kusi ten nowy światek cudaki, stary system podboju, prędkość 6x. Chyba się skusze jeszcze na tą nowość od grepo :)
Chyba nawet zagram tak na 100%, nieco pozłocimy i powalczymy o conajmniej top 3.

Ściągnę dwóch $$$ dobrych graczy i będzie jazda xD
 

DeletedUser30644

Guest
No Vilkord. Można też w najważniejszym momencie zacząć dostawać solidne baty, jak ty.
 

DeletedUser32386

Guest
No Vilkord. Można też w najważniejszym momencie zacząć dostawać solidne baty, jak ty.

solidne baty?? Ty sobie chyba drwisz bo nie odróżniasz pewnych rzeczy. Ja w grepo przestałem grać od momentu aktywowania po raz pierwszy urlopu a to był chyba maj lub czerwiec. Niby do teraz jestem ale to tak statystuje bardziej. Kilka dni miałem jeszcze weny żeby coś pograć na tym świecie ale raz że nie miałem czasu, dwa nie chciało mi się za bardzo.

Cieszy mnie za to bardzo że tak myślisz że dostawałem baty. Już kiedyś pisałem że Jestem słabym graczem ^^ nie takim dobrym jak ty Astra, bo ty jesteś taki gracz topowy na którego nie ma mocnych xDDD.

Grepo z tego co widzę to aż ześwirowało bo już nie gram prawie od dłuższego czasu a jestem nadal przed tobą w wojownikach xDDD
Ale nie martw. Na pewno to jakiś błąd w grze, ty to tak w top 3 conajmniej powinieneś być
 

DeletedUser30644

Guest
Więcej ci nabiliśmy pw xD

Mimo wszystko dołączyłem, do jeszcze wtedy przegranej ekipy.
 

DeletedUser32016

Guest
Przegrana xd ja od mojego końca gry na nysie wiedziałem ze to luzacy niestety wygrają i, możecie się spytać xXxShockWavexXx albo Arunia. Potwierdzą to
 

DeletedUser30644

Guest
Padały mocne oferty goldowe za przejścia, że tak powiem. Nic nie było pewne.
 
Vilkord ja tam muszę znormalnieć, nabrać dystansu, zamknąć wszystkie światy, na których gram... i jak wrócę to po przerwie na 1 i będę cisnąć na tym 1... już nie będę wbijać na żaden świat z prędkością 2, tak jak wyszło, że wbiłam po roku przerwy na Gonnos i szukałam od razu innej alternatywy do gry, bo za wolny serwer... Mogliby wtedy powtórzyć ustawienia tego urodzinowego... Ściągnęłabym swoją ekipę z Teb i znowu biła się z TOPką :D
 
Viltordzie, póki lales jakiś tam cieniaskow złoto dawało przewagę to chciał się grać taki z ciebie wojownik od siedmiu boleści że w rejony luzakow (m44) nie chciało Ci się zawitac żeby wspomóc takiego takiego astre, a Przy nalesniku żeś bunkry porobil.
Spoko rozumiem że trzeba astre po ratach pojechać, ale nie zrobiłeś sam nic szczególnego.
Kupowanie woja się nie liczy :)
 
Ostatnia edycja:
Vilkord ja tam muszę znormalnieć, nabrać dystansu, zamknąć wszystkie światy, na których gram... i jak wrócę to po przerwie na 1 i będę cisnąć na tym 1... już nie będę wbijać na żaden świat z prędkością 2, tak jak wyszło, że wbiłam po roku przerwy na Gonnos i szukałam od razu innej alternatywy do gry, bo za wolny serwer... Mogliby wtedy powtórzyć ustawienia tego urodzinowego... Ściągnęłabym swoją ekipę z Teb i znowu biła się z TOPką :D
Gdzie ty tam topkę biłaś na tych tebach ?
Te nexty to ci chodzi o **whoisnext** ?
 
Do góry