Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Witam wszystkich! Dawno tu nie zaglądałem ;)
Na tym serwerze pierwszy raz udało nam się reaktywować sojusz HEGEMONIUM Jest z nami nawet założyciel starego hehe
Ciekawe czy ktoś na forum jeszcze o nas pamięta...
No i czy uda nam się zabłysnąć tak jak kiedyś :cool:
 

DeletedUser15716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

300-stu Lwie Pazury znowu w grze ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

no i Never z Immortalem jako wodzem z Itaki również zaczynaja ^^
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Tylko dla zabawy, nie licz na więcej :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Czy ja wiem. Mamy fajną ekipę i póki co wymiatamy, poza tym coraz częściej u nas na forum widać wpisy, że "Itaka to nudny świat".
Sisi, a Ty dlaczego nie grasz ze swoimi nauczycielami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Z misji wyspowych niektórzy gracze zdobyli co najmniej 600 pkt walki, ktoś może mi sensownie wytłumaczyć - jak? ;) ja do tej pory jeśli coś w misjach mam ubijać to są to wojska składające się z 20-30 jednostek.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Czy ja wiem. Mamy fajną ekipę i póki co wymiatamy, poza tym coraz częściej u nas na forum widać wpisy, że "Itaka to nudny świat".
Sisi, a Ty dlaczego nie grasz ze swoimi nauczycielami?

Nie da się efektywnie grać na kilku światach (no ja daję rady, ale bez przesady).
Dla Itaki skasowałam się na 3 światach i mam iść na Olimpię?
Nie, dziękuję.

Dajcie jakiś ranking, bo nie wiem co się tam u Was dzieje :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

"Itaka to nudny świat".
może dla tych którzy na tym świecie nic nie robią i tylko logują się po to żeby zobaczyć czy ktoś ich nie atakuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No troszkę się dzisiaj z NEVERAMI poprztykaliśmy ale skończyło się na spotkaniu straży miejskiej, więc niestety z punktacją słabo :(
Jakieś poważniejsze walki miały miejsce? ktoś coś wie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak widać po punktach walki - nie bardzo coś się działo. Ale to normalne na świecie z takimi ustawieniami, każdy bardzo wolno się rozkręca. Na dodatek nie ma tak dużo złotników ani maniaków, więc mało kto chce komuś cokolwiek udowodnić. :)

Ja osobiście zarobiłem dziś 306 pkt walki, ale ochrona skończyła się dopiero o 21:00 na mojej wyspie, więc uważam to za dobry wynik.

Jednak wciąż mnie dręczy:
Z misji wyspowych niektórzy gracze zdobyli co najmniej 600 pkt walki, ktoś może mi sensownie wytłumaczyć - jak? ;) ja do tej pory jeśli coś w misjach mam ubijać to są to wojska składające się z 20-30 jednostek.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Sorry, taki mamy klimat
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No i Neverki pierwsze w rankingu wojowników z dość dużo przewagą nad drugim sojuszem :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

no no bedziemy gonic :D my w defie wam troche pkt dalismy ale wy cos nam niechetnie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ranking Atak się liczy nie wojowników...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

żaden ranking się nie liczy, rankingi nie grają
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ranking Atak się liczy nie wojowników...

Na chwilę obecną w rankingu możemy zobaczyć, że sojusz Never ma 7362 punktów ataku. Nie wiem dlaczego tak jest, bo podliczyłem punkty ataku naszych graczy, którzy są w Top100 (agresorów) i wyszło mi 8711 punktów. Oczywiście nie uwzględniłem tu graczy, którzy są poza Top100, więc tu też jesteśmy pierwsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Faktycznie... Dziwnie...
Ale zaraz będą ognie to se popływamy. Bo na Was wojsko tracić to bezsens... Atak. Mur. Straż...
Jedna wyspa 12 aktywnych... :mad:
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

To też jest sposób, by wam rozwalić wojsko, a dzięki temu sposobowi mamy 6 graczy w Top10 obrońców, z czego 3 pierwsze miejsca to gracze Never.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Świat o takiej prędkości preferuje styl defensywny.Zdecydowanie łatwiej się bronić niż atakować.A grasz tak jak pozwala ci przeciwnik.

Ranking Atak się liczy nie wojowników...

Inne rankingi też się nie liczą? Według ciebie chyba tak...więc po co sie tak spinasz...to tylko gra :eek:
 
Do góry