Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17976

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Kurde, nie grałem jeszcze na x1 i chciałem przetestować, a tutaj jest tak bardzo woooolnooo :c nie wiem czy tylko ja tak mam, ale moje gospodarstwo buduje się już 10 godzin, inne budynki 6-7, więc miejsca w gospodzie za bardzo nie ma, a kawaleria znosi nowe surki i co tu z tym począć :p.

PS. I jeszcze wiochy wyspowe trzeba farmić :p.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

hehe ja mam magazyn który robie się 13h...
port 4,5h i miejsca brak,mieszkańców 120 więc na kolona za mało więc nie marnuje na wojska bo ma sporo,a surek po 7k :p
 

DeletedUser4202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No to nie wiem jak wy gracie? Mnie zawsze wsztskiego brakuje :) Myslałem ze mnie nic nie zaskoczy ale dzis dowiedzialem sie ze plądrowanie wiosek rolniczych odbywa sie tylko do wykorzystania ich dziennego limitu. Ale co mnie bardziej zaskoczyło to napisze za 2 dni :) Oj chyba troche sie pozmienialo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

ja jeszcze tylko zbadać podbój,port 7 poziomów i zbudować kolona i ruszam na miasteczko 4k .;D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to co się tu dzieje to jakaś telenowela...
mnie nikt w konia robić nie będzie,ciekawe jak się potoczy moja gra na tym świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak tam sytuacja na swiecie? Kto z kim walczy, brakuje alladyna, juz on by tu rozkrecil kategorie hehhhe
Od siebie moge tylko dodac ze członkostwo w Aniołkach smierci jest dosc hmm smiercionosne :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Cuda się dzieją <szok>
Tyle wrogów w jednym soju :D
 

DeletedUser4202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

miałem cos dodać:

Zaczałem dopiero tydzien temu ale wywaliło mnie na wysepce gdzie grali juz od 3 tygodni. Czemu? Widac miejsce na mnie czekało :) ale o co innego mi chodzi. Juz na drugi dzień zacząłem farmic wysepkę bedąc pod ochronka dla poczatkujących :) Myslałem ze mozna atakowac tylko szare miasta ale jak widac nie tylko więc każdemu życzę takiego poczatku na swiecie. Coś mnie jeszcze zaskoczy? Powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No i wszyscy na forum zasnęli.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Nie ma co się dziwić :D Świat wolny to i ludzie stają się senni :p
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No nie jest tak źle przecież nie śpimy :)
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

To tylko lekka drzemka :p
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Powoli się rozkręci już o to zadbamy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Zwracam się z prośbą do ludzi z Never, żeby ogarnęli trochę nowego rekruta, bo nie dość, że zdradził to w dodatku mi grozi ;)
Trochę szkoda, że korzystacie z kreta, bo nie ma co się oszukiwać, jesteśmy słabszym sojuszem i walka przez to jest jeszcze mniej równa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam jeszcze, że Traker odnosi się do mojego wpisu na forum, w którym rzuciłem pomysł, żeby przejąć mu miasto albo 2 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Stąd to chyba wszyscy czmychną na nowy świat ;)

Ludzie żyjecie ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Zwracam się z prośbą do ludzi z Never, żeby ogarnęli trochę nowego rekruta, bo nie dość, że zdradził to w dodatku mi grozi ;) (...)

Hm... ogarnę, wpadniemy do Ciebie do wioseczki jak masz ochotę na kawę i to omówimy na spokojnie :)

Stąd to chyba wszyscy czmychną na nowy świat ;)

Ludzie żyjecie ?

Żyjemy. Ja na Pelle się nie wybieram i większość Neverków również nie, no chyba, żeby zerknąć na Herosów, ale grać to na pewno nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Dzisiaj sprawdzałem sojusz Dream Team z ciekawości, bo coś spadli w rankingu, i byłem w szoku jak zobaczyłem, że mają pakt z 1 sojuszem w rankingu.

care-bears-love-wallpapers.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Czy sojusz Never ma jakieś związki z Gammą ? czy po prostu zbieżność nazw ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jestem ciekawy jednej rzeczy, pytanie do tzw. ekspertów: czy na wolnych światach po 2/3 miesiącach ktoś, w ogóle, gra? Pytanie nasunęło mi się ponieważ zauważyłem mnóstwo szarych wiosek i jestem ciekawy czy ktoś doświadczony na wolnym świecie może się w tej kwestii wypowiedzieć. Prawdę powiedziawszy trochę mi żal będzie jak przeklikam się przez cały ten czas a potem się okaże, OUPS nikogo już nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jestem ciekawy jednej rzeczy, pytanie do tzw. ekspertów: czy na wolnych światach po 2/3 miesiącach ktoś, w ogóle, gra? Pytanie nasunęło mi się ponieważ zauważyłem mnóstwo szarych wiosek i jestem ciekawy czy ktoś doświadczony na wolnym świecie może się w tej kwestii wypowiedzieć. Prawdę powiedziawszy trochę mi żal będzie jak przeklikam się przez cały ten czas a potem się okaże, OUPS nikogo już nie ma.

Właśnei dzisiaj mi też cały czas chodzi to po głowie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jestem ciekawy jednej rzeczy, pytanie do tzw. ekspertów: czy na wolnych światach po 2/3 miesiącach ktoś, w ogóle, gra? Pytanie nasunęło mi się ponieważ zauważyłem mnóstwo szarych wiosek i jestem ciekawy czy ktoś doświadczony na wolnym świecie może się w tej kwestii wypowiedzieć. Prawdę powiedziawszy trochę mi żal będzie jak przeklikam się przez cały ten czas a potem się okaże, OUPS nikogo już nie ma.

Grałem na Phi jakieś 5 miesięcy i do tego czasu jeszcze coś się działo. Tutaj powinno być podobnie, pół roku jeszcze spokojnie będzie się coś działo.
 
Do góry