Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ale teraz mam problem bo szykowałem się w tamtą stronę do nich , miasta przejmowałem a teraz muszę iść w odwrotną stronę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Nooooo, ten świat to jest szczególnie dla tych co byli nieudolni na innych, tu mogą się wykazać w przejmowaniu dzieci, ponieważ do aktywnych to nie macie szans wjechać.
A co do twych poleceń to wydawaj je komuś innemu, za smarkaty jesteś aby mi dawać rady lub polecenia.

PS. Jakoś tak nabija ci FF pkt że tylko z 5 miastami się tu obracasz, a może masz lęk przed podbojem?

Jak ja uwielbiam FF i ich spinanie się. Nie przypominam sobie, abym Ci mówił ile mam lat, zresztą wiek nie ma tutaj nic do rzeczy...
Ano taki jestem nieudolny, że mam tylko 5 miast i więcej pkt. ataku niż Ty, który ma 7 miast:)
 

DeletedUser22377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Oj oj oj się nie zdziw jak u ciebie nie długo kolon zacumuję :p
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No mogło by się coś zacząć dziać :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak ja uwielbiam FF i ich spinanie się. Nie przypominam sobie, abym Ci mówił ile mam lat, zresztą wiek nie ma tutaj nic do rzeczy...
Ano taki jestem nieudolny, że mam tylko 5 miast i więcej pkt. ataku niż Ty, który ma 7 miast:)

Już ci mówię na czym te parę pkt ataku zarobiłeś, na czyszczeniu swoich graczy, którzy porzucili ten świat, zakończ tą parodię, bo się ośmieszasz chłopie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Już ci mówię na czym te parę pkt ataku zarobiłeś, na czyszczeniu swoich graczy, którzy porzucili ten świat, zakończ tą parodię, bo się ośmieszasz chłopie.

masz naprawdę duży problem z sobą. Przejmujemy swoich graczy, nabijamy pkt na swoich graczach itp. Matko Boska z Twojej gadki wynika, że gramy sami ze sobą na tym świecie. Daj na luz trochę bo się napinasz dużo co Ci na pewno na zdrowie nie wyjdzie....
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No to w końcu zacznie się coś dziać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

The Black Empire w rozsypce, tak samo powoli rozpada się ***Freedom Fighters***
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

The Black Empire w rozsypce, tak samo powoli rozpada się ***Freedom Fighters***

Dobra racja rozpadło się nie ma go :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co taka cisza jest :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

A co mam sam ze sobą gadać ? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak by ktoś zaczął to reszta by dokończyła :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No ogólnie nuda tu jakaś, czołowe sojusze jakoś nie garną się do walki między sobą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No ale co ja mam Wam mówić. Wojny są, przynajmniej w naszej okolicy ale to dotyczy sojuszy poniżej TOP15. Nie wiem jak to wygląda wyżej, mogę mówić tylko o swoim obszarze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No ale co ja mam Wam mówić. Wojny są, przynajmniej w naszej okolicy ale to dotyczy sojuszy poniżej TOP15. Nie wiem jak to wygląda wyżej, mogę mówić tylko o swoim obszarze

A w jakim sojuszu jesteś ?
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Wojny prowadzone są cały czas i skrupulatnie nawet w TOP10 :D
 
Do góry