Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No ogólnie nuda tu jakaś, czołowe sojusze jakoś nie garną się do walki między sobą
Jak maja sie garnac jak budowa wojska na tym swiecie trwa tak dluugo ze puzniej żal je wogule wyslac na stracenie hehehe
 

DeletedUser15821

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak maja sie garnac jak budowa wojska na tym swiecie trwa tak dluugo ze puzniej żal je wogule wyslac na stracenie hehehe

niektorym to odpowiada i maja przynajmiej wiecej czasu na robienie innych rzeczy, nie tylko siedzeniu caly czas na grepo , wiec nie wiem po co ta szydera;) w życiu licza sie chwile ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak maja sie garnac jak budowa wojska na tym swiecie trwa tak dluugo ze puzniej żal je wogule wyslac na stracenie hehehe


myślę raczej że jest to spowodowane tym że dużej liczbie graczy nudzi się gra na tym świecie i zostawiają po sobie łatwe do zdobycia miasta wiec może jak się skończą to się zacznie coś porządnie dziać
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

mi sie nie nudzi jak Kolaczek napisal co do sarkazmu ktory wytyka mi sekka tak byl to sarkazm poniewaz budowanie wojsk trwa tu naprawddde dluuugggoooo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

tomek3505, a może niektórzy nie siedzą cały czas tylko wychodzą na dwór lub gdzieś indziej. I jak komuś zależy to atak będzie szedł 30h :)
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

tomek3505, a może niektórzy nie siedzą cały czas tylko wychodzą na dwór lub gdzieś indziej. I jak komuś zależy to atak będzie szedł 30h :)
no Stary zaswieciles nigdy nie rozumialem ludzi ktorzy z gory zakladaja ze tylko oni cos w zyciu robia. mam rodzine z ktora musze tez wychodzic na dwor jak to ujales. Okresl sie nastepnym razem czy chcesz mi pojechac czy tylko stwierdzasz fakty:)
p.s.
niemam polskich znakow wiec z gory sorki za pisownie
 

DeletedUser15821

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

mi sie nie nudzi jak Kolaczek napisal co do sarkazmu ktory wytyka mi sekka tak byl to sarkazm poniewaz budowanie wojsk trwa tu naprawddde dluuugggoooo

a wiec skoro ten świat jest bee. to go po prostu opuść ;) są rożne kombinacje, na pewno któraś ci się spodoba i będziesz mógł więcej czasu poświecić grepolis ..:eek:
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Dla mnie olimpia jest dobra faktycznie wojska sie długo robią ...przed chwilą zleciłem tam budowe 5 ogni i za 15 h dopiero będa...
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Dlatego też trzeba tu szanować jednostki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

W zasadzie to nie trzeba bo każdemu się budują w tym samym czasie więc wychodzi na to samo co na szybszych światach tyle że rzadziej albo mniej jednostek po prostu się bije
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No ale jak wczoraj wytrzaskałem z 700 ogni to dzisiaj szkoda :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No szkoda ale tymi 700 ogniami roztrzaskałeś dużo więcej birem więc komuś jest szkoda bardziej :) To wszystko zależy od punktu widzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No jak już ktoś atakuje taką ilością ogni to na pewno tyle że dał radę je rozbić :) inaczej to bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

a to peszek :p w takiej sytuacji to może faktycznie lepszy jest szybszy świat, bo czekać teraz tyle dni żeby odbudować flotę
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No o 18 stało 1200 biremek, więc przed kolone pewnie było koło 2h więc średnio opłacalnie :) Ale chociaż nikt mi nie powie że nie próbowałem :) Pacyfa był ogarnięty i dostał pomoc od sojuszników :) Szacunek i dzięki za walkę :) Jak to mówią raz na wozie i raz pod :) Ale z Pacyfą grałem razem na itace w jednym soju szanuję gracza :) Szkoda że więcej osób się nie dograło bo było by ciekawię :) NIe żałuję zadnej jednostki, w końcu to tylko gra i cieszę się że AH nie oddaję za darmo miast :) Pozdro :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

No zaczęło się dziać sporo :) tylko za dużo graczy poprzechodziło na urlop i trzeba daleko pływać żeby jakieś punkciki zdobyć
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

a wiec skoro ten świat jest bee. to go po prostu opuść ;) są rożne kombinacje, na pewno któraś ci się spodoba i będziesz mógł więcej czasu poświecić grepolis ..:eek:
no sekka masz calkowita racje jak mi Twoj sojusz czysci jaskinie stale to ciezko nie narzekac hahaha wczoraj mialem troszke adrenalinki nawet macie zgrany sojusz ataki ogniami niczego sobie tylko ze wycofalem biremki i no tylko kiku wpadly punkciki
Pozdrawiam
 
Do góry