Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Po nowym roku byl chwilowy szal, ale teraz juz wszystko wraca do rytmu :)
 

DeletedUser19848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Po każdym szale trzeba odbudować wojsko :) Nie lubię przez to światów x1 hehe czemu ja tu gram ;p
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Mi tu brakuje czasu a co dopiero x3
 

DeletedUser19848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Mi to się marzy zorganizowanie eventu na świecie, tylko, że wiem, że sztywniaki na to nie pójdą.
Taki między sojuszami evencik.

1. Tak założyć nowe konto.
2. Jeden sojusz wsadził by tam kolona i całego defa jakiego by miał w sojuszu
3. Drugi całym możliwym offem musiałby go odbić.
4. Dogadać się na 2 tygodnie (lub jakiś inny czas potrzebny na przygotowanie się) zawieszenia broni przed i po evencie, na organizację masy wojska.
5. Różnica niż ta, w normalnej wojnie, polegała by na poświęceniu możliwie jak największych środków bojowych w celu stworzenia epickiej bitwy, łamiącej wszech rekordy, która by była udziałem i sukcesem (bez względu na wynik) sojuszów biorących w tym udział.

Była by fajna odskocznia od "normy" i schematów ciągle tych samych na każdym świecie.
Rewelacyjna integracja i trochę zabawy między sojuszami.
Masa punktów w ciągu 24h.
Jeśli założyło by się wspólne forum, można by było trochę poznać się z ludźmi, których do tej pory uważało się za wrogów - a tak naprawdę gramy z prawdziwymi ludźmi.


Niestety pomysł nierealny. Jak pisałem, sztywniaki na to nie pójdą. ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Rewelacyjny pomysł - my jako HIV z pewnością byśmy wzięli udział w takim pojedynku. Inne sojusze mogą wybrać miasto gdzie my byśmy się bronili a oni atakowali.

Jeżeli ktoś podejmie rękawicę to jesteśmy bardzo zaintrygowani pomysłem - tylko pytanie czy ktoś się odważy?

pozdrawiam,


bullet
 

DeletedUser19848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Zarzucę temat u siebie w sojuszu. Zobaczymy co tam napiszą.
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Na epickie bitwy przyjdzie czas w erze cudów ale nie jestem przeciwny. Tyle, że mając 3 fronty musieliby się dogadać wszyscy nasi wrogowie w co nie wierzę. Co z tego, ze z CeV będziemy się zabawiać jak międzyczasie NBK będzie łykać nam puste miasta.
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Teraz to nie wypali, ale w pozniejszym okresie przy odpowiedniej sytuacji to calkiem fajny pomysl :)
 

DeletedUser20177

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

widze ze, panstwu sie nudzi :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Szkoda że teraz jest era cudów świata bo właśnie stworzyłem sojusz który ma na celu utrzymanie pokoju na tym świecie aby nie było podbojów ale na razie daleko mi do tego bo obecnie udaje mi się ten stan rzeczy utrzymać tylko na morzu 24.Sojusz o którym pisze nazywa się .V.-
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Szkoda że teraz jest era cudów świata bo właśnie stworzyłem sojusz który ma na celu utrzymanie pokoju na tym świecie aby nie było podbojów ale na razie daleko mi do tego bo obecnie udaje mi się ten stan rzeczy utrzymać tylko na morzu 24.Sojusz o którym pisze nazywa się .V.-

Rozwaliło mnie... poprostu brak komentarza...
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ktos z NBK wybiera sie na Kalidon ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

To pewnie kwestia czasu :) No zobaczymy
 

DeletedUser24718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

kiedy będzie można dołączyć na świat Olimpia
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Nigdy, gdy zaczyna się na danym świecie era cudów, rejestracja zostaje zamknięta,
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

no to jaką mamy sytuację na świecie??

za 7 dni fajrant:cool:
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

chciałbym podziękować , w tym miejscu graczom , sojuszu NBK, .Byliście bardzo wymagajacym przeciwnikiem i wygrany swiat oraz korona nie była dziełem przypadku.Dobry przeciwnik , to ciekawa gra i dobra zabawa. Ja wraz ze swoim sojuszem przegraliśmy, nie zmienia to faktu ,ze z bardzo fajnymi osobami miałem zaszczyt klikać, . Dziękuje graczom , Quo vadis za grę do samego zamknięcia świata. Wszystkim zaś wszystkiego dobrego w życiu realnym , niech wam się powodzi:)
 

DeletedUser21394

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

To jak sie nazywa ten nowy swiat po Olimpii
 
Do góry