1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Olint

Dyskusja w 'Olint' rozpoczęta przez użytkownika Sisi, 21. Lut 2019.

1. King Bradley

King Bradley

Na początku tez było fajnie i zabawnie. Jednak gdy zaczęły iść fejki 24/7 to zabawnie już nie było :)

2. annadym

annadym

Fejki, budzenie po nocach, umilanie komuś życia to raczej może zadziałać w dwie strony więc czemu się nie odwdzięczaliście? Jedną , dziesiątą noc komuś umilić i będzie chciał pospać, zrozumie,że błąd popełnił. :)

3. Bleach997

Bleach997

Może mnie trochę poniosło z tym "skrzyknięciem" ale w momencie kryzysu walczyliśmy z 4 sojuszami. No cóż, raz się wygrywa, raz przegrywa, grepolis nie zna litości :D

4. King Bradley

King Bradley

Wiem jak to jest musieć wstawać o 5 lub 6 rano, i tyle mi starcza żeby nie puszczać fejków o 2/3/4 nad ranem jak pewien klaun z Karkówki.

5. JasiuLincoln1865

JasiuLincoln1865

Wyrwało się[​IMG]Znaleźliśmy winnego

6. paczek145

paczek145

Po pierwsze nie rozsyłacie bo rozsyłacie to liczba mnoga a padła jedna propozycja przejścia która wynikała z dużo wcześniejszej korespondencji tyle na ten temat.
    Nadal Aniu żyw urazę ze świata na którym wasz wielki wodzu skrewił ale ok myśl co chcesz i wypłakuj się na foo

7. yavus

yavus

007 Most zgłoś się:confused: gdzie jesteś?:rolleyes: Kosmici porwali czy co?:p

8. annadym

annadym

Paczek nie gadaj tyle tylko jako miły sąsiad Pw mi troszkę nabij. Zbieram na sloty bo utknęłam na zgliszczach .:p To już Janusz Rydzyk lepiej o mnie dziś zadbał a Ty nic ;)

9. Most Dangerous

Most Dangerous

co modliłeś sie by mnie jak najdłuzej nie było byscie mogli w końcu coś mi podbic ?

10. King Bradley

King Bradley

Narobiłeś problemów sojuszowi i jeszcze szczekasz, normalnie nie do ogarnięcia :eek:

WlaZiek lubi to.
  11. Most Dangerous

Most Dangerous

kto szczeka to szczeka i każdemu może sie zdarzyć
    to jest gra w realu każdemu może sie coś zdarzyć

12. paczek145

paczek145

spokojnie latanie na pałę nie leży w mojej naturze,a na ciebie latanie bez planu zakończy się topionkiem :p tak więc pewnie polatamy za jakiś czas.... z jakim skutkiem czas pokarze[​IMG]

Ostatnio edytowane: 13. Maj 2019
  13. yavus

yavus

Eee tam, mołst ja ciebie rozumiem-może inaczej-staram się zrozumiećo_O Myślę, że to jednak nie kosmici-założyłeś tę swoją zajefajną czerwoną "niezniszczalną" i magiczną bluuuuzę zapominając o bożym świecie:D
    A tak poza tym to się nie denerwuj, chłopaki i dziewczyny się nudzą na tym forum - a jakieś atrakcje muszą mieć;)

14. PawW83N

PawW83N

Witam ponownie co tutaj tak cichutko ? Nie ma o czym pisać czy taki świat umarły ?;)

15. sugarfree

sugarfree

Wszyscy zajęci fejkowaniem.

A poza fejkami to można uznać, że świat umarły :)

16. paczek145

paczek145

jaki tam wymarły karkóweczki połowę świata topią :) jest zabawa :)

Dawwwid lubi to.
  17. gerczix

gerczix

Dla mnie mega nudny świat. Na Eubei się więcej po cudakach działo niż tutaj.

18. JINX

JINX

A dla mnie nie jest[​IMG]
    Oczywiście z codziennym napięciem Lapitos porównać się nie da, ale może to i lepiej:)

19. gerczix

gerczix

Oo Natalka na FO [​IMG]
    Może to dlatego, że deffem gram to mi nudno, ale i tak jak patrzę na zakładkę Akcja, czy Obrona to wydaje mi się, że nie za dużo się dzieje. Mapka też się jakoś zbytnio nie zmienia[​IMG]

20. Stachu1983

Stachu1983

Według mnie jest bardzo wyrównany (szkoda tylko, że kolejny raz to walka między dwoma frakcjami) i przez to może sprawiać wrażenie nudnego. Po prostu trzeba mocno się napocić żeby zorganizować jakąś akcję zakończoną spektakularnym sukcesem stąd też niewielkie zmiany na mapie.
    Zastanawiam się czy macie jakieś typy związane z przyszłymi zwycięzcami? Ja na razie (ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni) typuję delikatny triumf ekipy iksów. Spora przewaga w PW co pewnie przekłada się na ilość miast, wojska, przyrostu łask i wszystkich tych malutkich detali, które później przyczynią się do końcowego sukcesu. Oczywiście to tylko moje zdanie, chętnie poznam Wasze.

Do góry