Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30713

Guest
Nie no paczurro, kolon antyklinowy 200+ ogni zrobił robotę wiele razy, ale trzeba zadbać, żeby wybełtać wroga z czarów. No i nie używa się go jako jedynego kolona.
 

DeletedUser20971

Guest
w moim wypadku żadko kiedy dopływał do mojego miasta taki ;0
 

DeletedUser31463

Guest
Witajcie. Tak z ciekawości zapytam ? Kto na tym świecie będzie stawiał cudaki? Patrząc po sojuszach - WSZYSTKICH ,to jest wiecej czerwieni i żółci niż graczy grajacych. Nie ma sojuszu w pełnym składzie więc nawet statystyk nie można brać pod uwagę bo co z tego,że jakiś sojusz jest wysoko w rankingu jak nie pomogą nieaktywni w sypaniu. Hej Topko proszę o zaspokojenie mojej ciekawości czy będziecie robili jakieś roszady, tworzyli silny sojusz na cudaki? czy to taki bajzel już zostanie? wszędzie po trochu
 

DeletedUser29958

Guest
smiley_emoticons_irre.gif
Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, ta żółć wynika z błędu Potuska, nawet Grepolife nie działa tak jak powinno :)))
 

DeletedUser32704

Guest
Ach jak kocham ludzi bez kregosłupów... Dziekuje za gre, na polskim grepo juz raczej sie nie zobaczymy... :)
 

DeletedUser32663

Guest
Cudak postawi aktywny sojusz . Nic ponad to.

Raczej sojusz bez kręgosłupa moralnego, który pisze o honorze i uczciwej grze a sam postępuje w taki sposob ze nawet w cywilizowanym języku brak słownictwa by to określić. Lecz jedno mnie cieszy Yavus pokazał że wygrywać nie umie uczciwie tylko używa brudnych sztuczek, gdzie sam wszystkim wmawiał jaki to jest uczciwy, tak samo udowodnił jak bardzo boi się LD, że normalną walką nie potrafił nic zdziałać.
Gratuluje drogi która zmierzasz, mam nadzieje, że nasze drogi się więcej nie skrzyżują
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nastawialiśmy się na uczciwą, honorową grę do końca,ale z kim?Skoro po drugiej stronie grają ludzie,dla których to nie gra ,to życie.Świat wygrają syf zostanie.Powodzenia w realu
 
I jeszcze jedno-Do graczy LD i QC -graliście bardzo dobrze,w uczciwy sposób nie wygrał by yavus nigdy,taka jest prawda:)
 

DeletedUser26815

Guest
Po krótce gerczix tak ...
[ciach]
Ten serwer został obrzydzony i zniszczony przez takich ludzi jak on i .... to niestety przykre, ale przez takich jak gracze Karkówek rónież. Mam nadzieję, ze taka wygrana serwera satysfakcjonuje Koichiro.
LIŚCIE zostały pokonane nie w uczciwej walce ale jak zwykle nieuczciwością, gdyż Koichiro znalazł sobie w LIściach gracza który w centrum zrobi szaraki pod ich kolony. W uczciwej walce nie dawali rady, to zrobili to jak zwykle to bywa na każdym serwerze podstępem. Nie dawano rady przejmować miast to krecik pomógł :)
Honorowa gra w grepolis nie istnieje, chociaż taką nadzieję mieliśmy do wczoraj.
Przeciwnicy chcą dominować tak na serwerze aby walczyć sami ze sobą chyba ... achociaż raz mieliśmy nadzieję na ciekawy, przyjemny serwer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ulalala - nick już skreślony. Ciekawe, czy zdawał sobie sprawę, że nie zagra z nim już nikt.
Grał w Śpiochach z nami i był na liście na jesienny świat. Był...
 

DeletedUser31632

Guest
Hej,
wiecie, ze Was ogromnie lubię, dlatego chciałabym, abyście wyjaśnili, który kodeks wojenny uznaje za niehonorowe przejęcie terytorium przeciwnika, jeśli ten przeciwnik chce terytorium oddać? Jakie według Was było "honorowe rozwiązanie"?
1. Nie wierzę, że Wy byście nie skorzystali z takiej okazji.
2. Może warto rozważyć, co się działo z atmosferą w sojku, skoro do czegoś takiego doszło. Bo to jest istota problemu. Tutaj szukajcie przyczyny.
3.Yavus nikomu pistoletu do głowy nie przystawiał, nie szantażował. i wybaczcie, ale nic absolutnie nie wskazuje na razie, że nie ma szans na wygraną. Podobnie jak nic nie wskazuje, że LD takiej szansy nie ma. Piłka w grze.
4. Rozumiałabym takie gorzkie słowa, gdyby Yavus wypowiedział Wam nagle pakt i napadł na Was rankiem razem z przeciwnikiem. Albo gdyby się okazało, że wszystkie karkówki grają na botach i oszukują systemowo. Yavus Was nie oszukał. Ani systemu.
Podsumowując: zapewne mogło to być irytujące, ale z pewnością nie naruszało żadnego kodeksu wojennego.
I pozdrawiam naprawdę ciepło.
wita.gif
 
Nick juz ma skreslony xD o Jezuniuuu, uwaga, uwaga, albo pojdzie do innego sojuszu tak jak kazdy inny co odwalil jakas lewa akcje albo zrobi od nowa konto i bedzie grac gdzie chce :D
Moze tu wina sojuszu a nie jego, moze cos nie tak w sojku. Szarych sie bez powodu nie daje.
 

DeletedUser4218

Guest
Vesna, ale tak po ludzku przyznaj - takie coś jest świństwem i zawsze będzie.
Jesteśmy ludźmi, nie gramy o złoto, a po prostu chcemy się dobrze pobawić.
Takie chamskie zagrania tę zabawę psują i tyle.

Są ludzie, którzy takie coś robią i są ludzie, którzy z takiego czegoś korzystają.
Ich sumienie, ale z nami taki ktoś już nie zagra.
Bez znaczenia jest powód takiego zachowania.
Z Wami pewnie też nie zagra, bo skąd będziecie wiedzieć,
czy Wam też kiedyś tak nie zrobi?

jarass92 bierzecie go do sojuszu teraz, tak? :D
 
No ja widze w nim potencjal sisi xD
Z drugiej strony, jeden daje szare a drugi wysyla dziwnego masa na caly swiat, niezle cyrki tam sie robia.
 

DeletedUser30713

Guest
Jak byśmy nie nie odmówili Vesna? Mieliśmy pełno takich propozycji na Lapitosie ze strony Tuptusi i Dezerterów i skorzystaliśmy dopiero, gdy wrogowie nam taki numer zrobili. Wcześniej mówiliśmy takim graczom, że mają oddać miasta w sojuszu i grać normalnie. Jak pisałem, żeby grać honorowo i się bawić tą grą, to mnie cały obóz wrogów wyśmiał na Lapitos, a może tak byście to przemyśleli i zaczęli grać po koleżeńsku wszyscy? Nie wiem dlaczego chęć wygranej w tej głupiej grze przesłania ludziom ludzką rywalizację. Nie wiem jaka radość z takiej wygranej:confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Ja pamiętam, że jak grałam z guzikiem i i była taka propozycja od gracza z przeciwnego sojuszu to guzik pisał do szefostwa drugiego sojuszu i im to przekazywał. Nie korzystaliśmy z takich szmacianych miast. Świata wtedy nie wygraliśmy, ale przynajmniej nikt nie czuł się świnią :)
 
Do góry