Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20971

Guest
Hahaha serio padła tak propozycja paczuś? XD

niom sam nie wieżyłem ale co zrobić :p nie mam słów żeby to nazwać ale za cienki jestem widać :) jedno trzeba pochwalić samozaparcie nie ważne jak ale ważne żeby cel osiągnąć.
 

DeletedUser11618

Guest
Chwilę mnie nie było a tu takie dymy :d
Odniosę się do zachowania trebora. Rzeczywiście słabe posunięcie, nie znam dokładnych przyczyn, lecz widać, że słabo trafił w rozbiórki. Jeśli gracz nie jest pewny to rozbiera się go silowo w czasie gdy jest najmniej aktywny i tylko wśród zaufanych graczy - tyle.

Plus jes taki że potencjalny krecio poszedł w niepamięć i może być dobrą prognoza na cudaki dla Liści :)
Zawsze trafi się ameba w soju i każda ze stron pewnie by to wykorzystała dlatego zarzuty typu braku honoru itd.. są zwyczajnie śmieszne. Takie zachowania psują tą grę, lecz na to nic nie poradzimy no chyba, że przed startem serwera będzie umowny regulamin o którym wspominała Viesna.

Przyszedł czas i na mnie. Zbliżamy się do cudakow więc już nie mam czego szukać. Pozdrawiam całą ekipę i mówię do zobaczyska.

Ps. 1. Nie będzie tak jak z trabantem i wszystkie moje miasta zostają w sojuszu :)

Ps. 2. Może kiedyś wrócę ale musi być spełniony jeden warunek. Sojusz prowadzi Lucek z Redka :)

Pozdro rok!
 
zaczyna się ciekawie robić. Paczuś brnij dalej w tę retorykę, zagramy w pokera i zrobimy "sprawdzam":) zobaczymy czy naprawdę kogoś próbowałem przekupić
 
Ostatnia edycja:
Paczuś,daj spokój,nie wkładaj rąk w g ,ręce tylko pobrudzisz

O dżizaz. Teksty o uczciwości już są nudne. Przedszkolanki takie kity dzieciom w przedszkolu wciskają:)
Generalnie to bronder zawsze ma bajeczkę na wytłumaczenie swojej nieudolności. Jak coś nie wyjdzie to są przecież inni winni. Nie cofajmy się daleko tylko do początku Olint. Pan b wzywa na ts i proponuje zrobienie akcji na xxxx bo przecież oni niedobrzy, zgłaszają sweterka do supportu, trzeba ich ukarać, a bany za niewinność dostawał. Zmienił się przeciwnik i teraz karkówki są bee bo bronderów zgłaszają.
Schemat zawsze jest ten sam:
- brondery zawsze mają bany,
- winni są zawsze przeciwnicy tylko nie oni.
Bany za uczciwość raczej nie są rozdawane, więc jeśli są jakieś nakładane to pewnie ma to jakieś uzasadnienie. A bronder zawsze kombinuje i rykoszetem obrywa. Winny kto? No przecież nie on:p To już klasyka grepolis.
I na koniec bronderku: nie wiem po co bajeczki wymyślasz, swoim zachowaniem sam sobie stwarzasz kłopoty i nikt nie musi niczego z własnej inicjatywy robić i się starać. Piszesz o g, a sam się w tym babrasz i sam jesteś tym przesiąknięty

Jak to śpiewał Muniek Staszczyk w "Stokrotce": "Poddaję się, nie mówię więcej już nic".
Szkoda czasu i tłumaczenia, że pewne rzeczy nie miały miejsca:D

ps. bronderek z tych kilku twoich bajek ładny tomik by powstał:Dpytanie tylko czy inni będą to chcieli czytać bo zakończenie tej bajki zawsze jest takie samo: yavus jest winien:confused:
 

DeletedUser32302

Guest
O dżizaz. Teksty o uczciwości już są nudne. Przedszkolanki takie kity dzieciom w przedszkolu wciskają:)
Generalnie to bronder zawsze ma bajeczkę na wytłumaczenie swojej nieudolności. Jak coś nie wyjdzie to są przecież inni winni. Nie cofajmy się daleko tylko do początku Olint. Pan b wzywa na ts i proponuje zrobienie akcji na xxxx bo przecież oni niedobrzy, zgłaszają sweterka do supportu, trzeba ich ukarać, a bany za niewinność dostawał. Zmienił się przeciwnik i teraz karkówki są bee bo bronderów zgłaszają.
Schemat zawsze jest ten sam:
- brondery zawsze mają bany,
- winni są zawsze przeciwnicy tylko nie oni.
Bany za uczciwość raczej nie są rozdawane, więc jeśli są jakieś nakładane to pewnie ma to jakieś uzasadnienie. A bronder zawsze kombinuje i rykoszetem obrywa. Winny kto? No przecież nie on:p To już klasyka grepolis.
I na koniec bronderku: nie wiem po co bajeczki wymyślasz, swoim zachowaniem sam sobie stwarzasz kłopoty i nikt nie musi niczego z własnej inicjatywy robić i się starać. Piszesz o g, a sam się w tym babrasz i sam jesteś tym przesiąknięty

Jak to śpiewał Muniek Staszczyk w "Stokrotce": "Poddaję się, nie mówię więcej już nic".
Szkoda czasu i tłumaczenia, że pewne rzeczy nie miały miejsca:D

ps. bronderek z tych kilku twoich bajek ładny tomik by powstał:Dpytanie tylko czy inni będą to chcieli czytać bo zakończenie tej bajki zawsze jest takie samo: yavus jest winien:confused:
z tobą nie dyskutuję nawet.Jezeli dla ciebie włamanie na konto to normalka,to nie ma o czym(dla zainteresowanych,screen na pw)
 

DeletedUser31632

Guest
Tomek!!!! Powiedz coś Paczkowi! Ja wnoszę oficjalną skargę na niego. O! I zaraz zawołam Gerarda, żeby zadzwonił po policję. Już raz przez Paczka dziś zbankrutowałam.. I zaraz znów zbankrutuję. To nieludzkie, co mi Paczek dzisiaj robi
beczy.gif
Każ mu przestać!
beczy.gif
 

DeletedUser20971

Guest
Ale już zebrałem kieszonkowe na szpilki nie wystarczy ale na japonki z pepko na bank już się nie gniewaj :)
 

DeletedUser31632

Guest
Ale my u nas w sojku żyjemy blisko natury. Nie nosimy obuwia, żeby być blisko matki ziemi. A Ty nie ściemniaj. Oddawaj sreberko i to już. Ty masz pojęcie, jak ja się namęczyłam, żeby je uzbierać? Teraz robimy współdzielenie i za karę będziesz klikał wiochy co 10 minut. Tomek tak kazał. O!
 
z tobą nie dyskutuję nawet.Jezeli dla ciebie włamanie na konto to normalka,to nie ma o czym(dla zainteresowanych,screen na pw)
z tobą to jak z blondynką - czytać nie umiesz, a jesteś na tyle żałosny, że nadal nie rozumiesz jednego - mając wiele rzeczy na sumieniu bawisz się w "sumienie narodu" i oceniasz innych. Hmm, to tak jakby wielokrotny morderca bawił się w sędziego i osądzał innych przestępców:)a jak chcesz to wrzucaj screeny, masz problem z interpretowaniem, ale to już nie mój problem:) Ja z klasy robotniczej, z pseudo szlachtą twojego pokroju nie mogę się równać:p
 
Do góry