Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Dziś padłem,dowiedziałem się ,że na moim prywatnym TS gram z przyjaciółmi w kości na kurniku.Wobec powyższych zarzutów ,oświadczam wszech i wobec,że ts jest mój i służy do spotkań i rozrywki,a także do gry w grepolis. Jak Adasia zazdrości i chce z nami pograć ,zapraszam:)
 

DeletedUser32311

Guest
Tak się właśnie z Bronderem zastanawiamy siedząc na tsie czy możemy zagrać sobie w kości i czy nie będzie to nikomu wadziło, czy są jakieś sprzeciwy ?
mysli.gif
 

DeletedUser32311

Guest
To jeszcze dziś chcemy pograć w chińczyka na kurniku czy również mamy zgodę, bo nam tu nudno bez powiadomień na apkach.
No i wielka szkoda, ludzie się uśpili a koordynatora świata grepolis - Koichiro - brak, z chińczyka nici. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Z uwagi na kolejkę spragnionych przed moją rezydencją, informuje poddanych że nie gram tu nie grałem i nie będę grał. Miszczunio nigdy nie zmienia nicku (no chyba że bana globalnego wyłapie)
Proszę nie podszywać się pod jego ekscelencje.
Życząc miłego długiego weekendu sobie, mam nadzieje, że wasza marna egzystencja lekko się poprawiła od czasu mojej ostatniej rozbiórki.
Aaa, zapomniałbym, jestem dzisiaj w Jezioraku i szykuje niespodziankę dla „Team Grepolis” śledźcie doniesienia medialne :)
 

DeletedUser27027

Guest
Coś mi się wydaję że tym razem będzie bardzo wyrównanie.
 

DeletedUser18962

Guest
Dziękuje wrogiemu sojuszowi Karkówek za Waszą postawę w sprawie gracza Paulus Snow
Zainteresowani wiedzą o co chodzi
Gra - grą, emocje - emocjami, ale klasa jest i za to dziękujemy
Paulusowi życzymy zdrowia, zdrowia, zdrowia
Mamy nadzieje że już nigdy nie wróci do greponałogu :)
 
Do góry