Sytuacja na świecie Olint

Rozbiorki przeszly tutaj to nie pozostalo mi nic innego jak trzymac za was kciuki (pisze o Rozbiorkach) :) Milej zabawy!
Pozdrawiam

Czyli mamy rozbiórki i Demonów Wojny z Hermonassy. Innych sojuszy nie ma. Prędkość chyba ta sama, albo podobna, także mamy powtórkę z Hermonassy. Ja sobie może wejdę do jakiegoś randomowego sojuszu i będę krzyczał jaka to jest ogromna przewaga Kasyna i że są nie fair

Raptem 15 osób jest tam z Rozbiórek i Demonów. Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi co po niektórych

Pozdro Vandal!

Moge poudawać, że nie umiem grać ? :D Może na tym serwerze nie będzie teamu Demony - Rozbiórki razem... Czas pokaże ^^

Jak Rozbiorki i Demony tam i Dzikie Wariaty (kto pamięta ten CZUJ!)
Dobrze ze teraz was mniej a nie jak na Hermo 120 na 50.

Niestety, życie mi nie pozwala grać :) Będę składał co dwu-tygodniowe relacje z tego co się dzieje na świecie by forum się przyjemnie czytało! :D Mam nadzieję, że to się Wam spodoba :)

Jeszcze 2 dni do końca ochronki. A od 2 dni już nie ma palików wolnych lub jest bardzooo ciężko wychaczyć coś z wioskami gdzieś w miarę blisko sojuszu. Trzeba ciągle czekać aż się jakiś nowy pokaże :p
Ktoś tam pisał, że będzie nudno? Jest kilka-kilkanaście sojuszy które ma zamiar walczyć o top 1 z tego co widzę. https://zapodaj.net/6faded5df676a.png.html