Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28520

Guest
Tak Się dziś bawimy u Gwiazdy :p

-Po prostu niemożliwe stało się możliwe...
Kolejny Strzał w 10!.jpg
 

DeletedUser28520

Guest
Twoje raporty z murku nie są adekwatne do raportów powyżej :rolleyes:
 

DeletedUser20656

Guest
Ten świat umrze przez to. Serwery padają i się zamulają od paru set ataków w synchro, tak wiec nie można od dzis atakować fejkami, bo można dostać za to po łapach, dodajcie jeszcze 4 zakończenie zamiast zajać się prawdziwym problemem czyli 2 poprzednimi które sa doskonałe jak dziura w skarpecie. :)

"Drodzy Gracze!

w związku z nadużyciami, których doświadczyliśmy w ostatnich dniach, zmuszeni jesteśmy powrócić do zasad zapobiegających świadomego wykorzystania błędu wydajności serwera.

Zgodnie z zasadami gry:
§6) Błędy
Gra nie jest finalnym produktem, jest w ciągłym rozwoju, w związku z czym mogą pojawić się błędy. Wykorzystywanie błędów dla własnych korzyści jest zabronione. Napotkany błąd powinien zostać zgłoszony przez gracza do Teamu.

Gra jest ciągle udoskonalana, serwery ulepszane, mimo to zdarzają się akcje, które mają na celu uniemożliwienie obrony atakowanemu graczowi. Niestety w grze może wystąpić taka sytuacja i od chwili obecnej ataki, które są wysyłane celem zawieszenia gry przeciwnikowi są zabronione. Uprzejmie proszę o dostosowanie się do naszych zaleceń. Mniemam, iż nie będziecie mieli problemu z interpretacją zasady, ponieważ w przeszłości bardzo dobrze sobie z nią radziliście.

Prosimy o zrozumienie.
Wasz Grepolis Team"
 
Według mnie nie chodzi tu o fejki, tylko o kazdy atak. Serwer się zawiesi z powodu zwyczajnych ataków, jesli bedzie ich tak na oko 100-200 w synchro. A u nas przecież z 17 osób ma ponad 200 miast.
Czyli żeby nie zostać ukaranym, trzeba nie atakowac.
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że wylano dziecko z kąpielą. Nie tędy droga. Serwer zawiesza się często przy porannych atakach podburzających w synchro i to jest naprawdę mały pikuś przy atakach głównych na cudaka. Przecież to doprowadzi do paradoksów..ten zapis można nadinterpretowywać w dowolny sposób. Tu jest naprawdę cienka granica - tak naprawdę mamy ogólny zapis, nic nie jest określone i napisane. 50 graczy puści po 100 ataków w synchro i broniący za chwilę będzie każdego zgłaszał za utrudnianie gry. Można powiedzieć, że gra się tu skończyła - ale to to chyba czerwonym chodziło;)
 
ogólny zapis, bany się posypią za niewiedzę bo jak tu wywnioskować gdzie jest granica błędu. Supporcie - to jak sprawa wygląda?
 

DeletedUser20971

Guest
Błąd to polski suport :p Teraz ważne będzie tylko żeby golda kupować a jedyny legal to festyny i igrzyska :p Ja niestety muszę zakończyć przygodę z grepo złośliwi niech mówią że uciekam wisi mi to :) Jak jest wie niewielu a co do grepolis tak na serio pozdrawiam wszystkich i opamiętajcie się dzisiejszy priw od suportu wyjaśnił wszystko...... Po mojemu strzał w kolano suportu , jeśli ktoś myśli racjonalnie to widzi co się dzieje :p
Co do sytuacji na świecie bo jest to wymogiem żeby nie złamać "regulaminu" wygranych jeszcze nie ma teraz macie grę na wytrwałość jak widać karki idą w zaparte i nie odpuszczają i pewnie dopną swego :) Było co było ciężko na to zapracowali....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27321

Guest
ale o co chodzi? nie możecie atakować w synchro - to chyba dobrze... dla nas:)
to ustawiajcie ataki co minutę - wtedy nie będzie problemu, i serwer się nie zawiesi, i nikt Was nie zgłosi do supportu...
ale przecież Cudaków i tak nie atakujecie/zaatakujecie, wiec w czym problem? macie za mało miast na m54 przecież - nie zapominajcie, że xxxx to nie Liście Dębu :)
 
ale o co chodzi? nie możecie atakować w synchro - to chyba dobrze... dla nas:)
to ustawiajcie ataki co minutę - wtedy nie będzie problemu, i serwer się nie zawiesi, i nikt Was nie zgłosi do supportu...
ale przecież Cudaków i tak nie atakujecie/zaatakujecie, wiec w czym problem? macie za mało miast na m54 przecież - nie zapominajcie, że xxxx to nie Liście Dębu :)
A mówią, że karkówki są zadufane w sobie, szczególnie sam spotykam się z takimi zarzutami. A tu proszę, ktoś wyraźnie podkreśla co myśli o byłym sojuszniku. Spójrzmy na skład XXXX....jest tam wielu graczy byłego już sojuszu Liście Dębu. Uważam, że wielu dobrych graczy. Czytając to co napisałaś i będąc graczem liści poczułbym się traktowany jak jakiś podnóżek i gracz gorszej kategorii.

Pytasz o co chodzi:) Odpowiem Ci tak - tu nie ma być dobrze tylko dla was. Dobrze ma być dla wszystkich graczy grających - nie tylko wyłącznie dla karkówek czy iksów. Mówimy o kwestii, która dotyczy wszystkich graczy na innych serwerach - zarówno nowego jak i starego systemu.

Poza tym umówmy się. Mówimy o ambitnym sojuszu XXXX wcześniej znanego pod szyldem kasyna, który grał tylko deffem...No dobrze, wiem, jest wielu nowych graczy, niemniej zastanawia mnie gdzie jest ten sojusz, który słynął z gry offem...hmmm, jak gram to nie pamiętam sytuacji zakopania takim deffem.
Nie możecie grać offem, a w sumie to chyba dobrze ...dla nas;)

Piszesz, że xxxx to nie liście dębu. Hmm, cofnijmy się w przeszłość. Kto stracił miasto na cudaku? Kkull to gracz liści dębu? Hmm, zaczynam się zastanawiać nad tym co piszesz...:) A kto był na wszystkich 3 cudakach na m44 jeszcze? Garudoo, Stinkee, Karolina Włodyka, Kkull, wcześniej Sisi...hmm, to gracze Liści? Szukam dalej...o jest Paula III...no masz rację - jeden gracz Liści Dębu - po 1 mieście na każdym cudaku:) Razem 3 (słownie: trzy).

Widać jakie macie podejście do sojuszników. Do liści, a teraz sarmatów. Hmm, tak ambitny sojusz jak wy przecież powinien mieć wystarczającą ilość deffa, a jednak słaliście błagalne prośby o deffa do sarmatów. Gdy oni byli atakowani to deffa niewiele zobaczyli, albo wcale. Można by tu jeszcze napisać o słynnych iluzjach, które ponoć na sarmatów słaliśmy w ilości 100 szt i więcej...;)

Kończąc.
Za jakiś czas może was spotkać niemiła sytuacja, załóżmy, że przypomnicie sobie jak gra się offem;) Zrobicie jakąś bubę, polecicie w synchro na kogoś większą ilością ataków. No i wtedy dostaniecie bubę, ale w postaci banów bo obrońca zgłosi supportowi utrudnianie gry:) I wtedy będzie źle i znając życie - naczytamy się o niesprawiedliwości:) Bo jak coś nie wyjdzie to winni są inni...to chyba wasze motto prawda? O tym słyszeliśmy cały serwer;)
 
Ostatnia edycja:
No to ja teraz doleję oliwy do ognia i po-obrażam wszystkich jak leci, zaczynam.
Liście to nie iksy, iksy to nie karkówka, karkówka to nie liście, liście to nie sarmaci, sarmaci to nie iksy, ani też karkówa.

Ło matko, ile pogardy w jednym zdaniu, ale ze mnie menda.
 
Do góry