Sytuacja na świecie Olint

Raczej przereklamowanego. Jak będziemy szukać kogoś do pchania auta pod górkę to zgłosimy się do ciebie.

No i po co to było ujawniać?
Nie każdy musi wiedzieć, że jestem również herkulesem i potrafię auta jednym palcem podnosić.
Jak ja się teraz od psychopatycznych fanek odgonię?

No nie wiem, to że ty jednym szczerym zdaniem kobiety zniechęcasz, wcale nie znaczy, że się u każdego sprawdzi.
U mnie niestety to nie działa, trzeba kłamać.
W sumie kłamanie też beznadziejnie działa, masakra.

Ostatnia edycja:
Nowy gracz - "haha", "hehe" w grze wypowiada się na temat gry na świecie, na którym zamknięta jest rekrutacja :cool: Zastanawia mnie skąd taką wiedzę czerpie - na temat tego świata, zna graczy, wie kto to zły i niedobry, w dodatku bardzo dużo wie na temat "nieuczciwej gry, łamania zasad, botów"...Ja jak byłem "nowy" "w tej grze" to nie znałem 99% graczy, atakowałem szermierzami i nie odróżniałem nowego od starego systemu gry. Trochę to zabawne - wejść na nowym nicku nieznanym na olint, udawać "świerzaka", a wypowiadać się jak "stary gracz" i pluć na innych by tylko zaszkodzić.

Powiem tak - przyzwyczaiłem się do tego od początku serwera, a wypowiedź owego babinicza to jak wypisz wymaluj taka sama gadka jaką słyszymy z czerwonej strony. Bo jak komuś innemu idzie lepiej to przecież musi kombinować i oszukiwać oraz łapać się nieczystej gry...a może tak bardziej przyłożyć się do gry i poświęcić jej więcej czasu....lub dobrać lepszych graczy do rady niż tych co się miało? To jest tylko gdybanie, ale myślę, że przy innych osobach zarządzających ta gra mogłaby być bardziej wyrównana..ale cóż...

Babiniczu, jak coś robisz to rób to mądrze - bo ja już wiem kim jesteś. Wystarczyło spojrzeć na styl pisania, formę wypowiedzi (które są charakterystyczne dla pewnej osoby), dodajmy jeszcze robienie spacji przed przecinkami no to wiemy kto to już jest:)

ps. opowiem Wam kiedyś kilka ciekawych historyjek, ale zrobię to na końcu serwera:);)
Póki co gramy dalej, bo babiniczu ktoś stwierdził, że nie wygraliśmy tego serwera;)