Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
No jest jeden ciekawy-śpiochy na handlu
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Tuptusie? CK?

A jakie sojusze planują wejść? Ktoś się pochwali swoim sojuszem? :)
 

DeletedUser29065

Guest
Ktoś wie może, czy Tornado gdzieś żyje jeszcze ?
 
Nie muszę się zakładać, żeby wiedzieć, że każde Twoje słowo jest bajką. Za duże masz ego i wierzysz w swoje historie. Sojek jest tworzony z graczy z hermo i tam była rerutacja. Domyślam się skąd ten Twój farmazon odnośnie lapitosa i współczuję jednoczenie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Nie muszę się zakładać, żeby wiedzieć, że każde Twoje słowo jest bajką. Za duże masz ego i wierzysz w swoje historie. Sojek jest tworzony z graczy z hermo i tam była rerutacja. Domyślam się skąd ten Twój farmazon odnośnie lapitosa i współczuję jednoczenie :)
No widzisz tego ze na Hermo tez byla rekrutacja to nawet nie wiem. Ja tam tylko pilnuje wioch i pomalu je oddaje. Ale na Lapitos tez jest. O czym moze nie wiesz Ty.
 
Oby Ciebie nie wzięli tylko, żeby kolejny sojek nie poszedł na bajki, szkoda potencjału. Drugiego takiego krętacza na grepo nie ma :)
 
Ktoś wie może, czy Tornado gdzieś żyje jeszcze ?

Tornado to już historia.....podobnie jak nemezzis.
Gracze z tornado grają teraz w CSW na Lapitos.
Tylko dlaczego się pytasz o Tornado??

Z tego co pamiętam to nie byłeś zadowolony z gry w tym sojuszu
Z drugiej strony w sojuszu do którego odszedłeś też nie zagrzałeś długo miejsca.
 

DeletedUser29065

Guest
Tak z ciekawości :p
Ja tam wcale nie grałem :c
Tutaj sobie popykam hehe
 
Tylu handlarzy że chyba będą jakieś wojenki między nimi.... Taka walka o terytorium i klientów, niczym dealrzy na ulicach miasta. To by było coś, sprzedawanie surki na lewo za plecami innych, monopol na handel
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Ktoś wbija nie na swój rejon i cyk kosa w miasto, albo zbierany haracz ze sprzedaży
smiley_emoticons_afraid.gif
Jakieś Escobary weszły to może oni będą chcieli przejąc rynek
smiley_emoticons_confusednew.gif

Nawet mają drugi sojusz od mokrej roboty
 
Do góry