Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25516

Guest
Ale tu się nic nie dzieje. Więcej handlarzy niż graczy.
 
Pan Głomp była ankieta na temat prędkości Lapitosa. Wiedzieliście ,że sporo aktywnych graczy nie wejdzie na prędkość świata 2 ... trzeba było głosować na 4 ...było by ciekawiej .
Nie grałem wtedy w grepo
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Wy mi powiedzcie, które sojusze tu grają, a które handlują, bo się pogubiłam :D
 

DeletedUser24199

Guest
Rozbiorki przeszly tutaj to nie pozostalo mi nic innego jak trzymac za was kciuki (pisze o Rozbiorkach) :) Milej zabawy!
Pozdrawiam
 

DeletedUser30713

Guest
Czyli mamy rozbiórki i Demonów Wojny z Hermonassy. Innych sojuszy nie ma. Prędkość chyba ta sama, albo podobna, także mamy powtórkę z Hermonassy. Ja sobie może wejdę do jakiegoś randomowego sojuszu i będę krzyczał jaka to jest ogromna przewaga Kasyna i że są nie fair
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Raptem 15 osób jest tam z Rozbiórek i Demonów. Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi co po niektórych
smiley_emoticons_lol.gif

Pozdro Vandal!
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser30242

Guest
Jak patrzyłem to póki co zainteresowanie serwerem marne , a wybierali co chcieli
 
Moge poudawać, że nie umiem grać ? :D Może na tym serwerze nie będzie teamu Demony - Rozbiórki razem... Czas pokaże ^^
 

DeletedUser30080

Guest
Jak Rozbiorki i Demony tam i Dzikie Wariaty (kto pamięta ten CZUJ!)
Dobrze ze teraz was mniej a nie jak na Hermo 120 na 50.
 

DeletedUser31882

Guest
Niestety, życie mi nie pozwala grać :) Będę składał co dwu-tygodniowe relacje z tego co się dzieje na świecie by forum się przyjemnie czytało! :D Mam nadzieję, że to się Wam spodoba :)
 

DeletedUser26620

Guest
Ktos mi powie w którym rejonie świata zapowiada sie największą walka? Bo nie wiem gdzie mam lądować :)
 

DeletedUser26408

Guest
widać że nowy system ... nikt się nie kłóci kto kogo zjedzie i kto jest największym słupem :p

Wbija tutaj ktoś ciekawy ? ;)
 

DeletedUser32226

Guest
Jeszcze 2 dni do końca ochronki. A od 2 dni już nie ma palików wolnych lub jest bardzooo ciężko wychaczyć coś z wioskami gdzieś w miarę blisko sojuszu. Trzeba ciągle czekać aż się jakiś nowy pokaże :p
Ktoś tam pisał, że będzie nudno? Jest kilka-kilkanaście sojuszy które ma zamiar walczyć o top 1 z tego co widzę. https://zapodaj.net/6faded5df676a.png.html
6faded5df676a.png.html
 
Do góry