Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31212

Guest
I jak tam po wielkim zmasowanym ataku ludziki
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
?
Pytasz komara czy pogryzionego
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
xD ?
 
Jeden topielec względem przejętych ponad 40 miast to i tak nie jest zły wynik, ale fakt. Bunkierek ładny.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Może Dzieci w końcu miały okazje zarobić PRAWDZIWE pw, a nie tylko takie z bicia o siebie wojska
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Chyba, że tylko Karkówki tam stały
 
i znowu usunięte posty, ciekawe tym razem z jakiego powodu?
Co do liczby miast to nie sugerowałbym się liczbą;) Coś wam powiem, albo lepiej ....po świętach;)
 

DeletedUser11618

Guest
i znowu usunięte posty, ciekawe tym razem z jakiego powodu?
Co do liczby miast to nie sugerowałbym się liczbą;) Coś wam powiem, albo lepiej ....po świętach;)



Adaś chodź bliżej bo póki co daleko ogniami :) kilku kompanów od ciebie się wychyliło i wczoraj pożegnali się z wioskami ;)
 
Adaś chodź bliżej bo póki co daleko ogniami :) kilku kompanów od ciebie się wychyliło i wczoraj pożegnali się z wioskami ;)
Kamil, wychyliło się?:) Dołączyli do nas ze świadomością, że ich wioski nie będą bronione - bo to nie był interesujący nas obszar (mowa o byłych graczach la cosa).
To samo było w przypadku waszych graczy na m45/55. Wiadomo jak wygląda obrona takich miast - oddalonych od reszty sojuszu, a pobliżu wroga. Zabraliśmy swoje i tyle. Tak samo jak wy teraz.
Zdrowych i Wesołych.
 

DeletedUser11618

Guest
To Nosbarg byl w lcn ? nie zauwazylem ;)

Rowniez zycze Zdrowych i Spokojnych Swiat :)
 

DeletedUser32004

Guest
Wesołych też życzę :p wszystkim ciekawe jak tam z moim miastem u was na wyspie odbierzecie mi po świętach :p
nazwa miasta Yavus Dawaj tutaj :p
 

DeletedUser32004

Guest
Hahahha nie no oni tylko potrafią mnie fejkować cało dobowo wiec czekam może po ochronce w końcu ruszą normalnie a nie jak pies do jeża :p
 

DeletedUser32004

Guest
tylko każdy pisze do mnie że mam uciekać bo ginę a dalej sobie gram :p
 
Do góry