Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31632

Guest
Vesna to ideal drogowskazu, ktory nie podąża w strone, ktorą pokazuje...

..nie rozwinę wątku, więc nie pisz proszę do mnie też priwów ;)
Jaka ładna metafora. Kto jest jej autorem?
Dobrze, Gwiazdo, nie odezwę się ani słowem. Słowo czekisty. Obie wiemy, że mam rację.
Czytałam "Ojca chrzestnego", rozumiem ideę etyki mafijnej, ale mimo upływu lat nadal się na jej stosowanie nie zgadzam.
Zdaję sobie sprawę, ze PRowo dobrze to brzmi, ale tylko żona cezara może to PRowo wykorzystać. Żon cezara nie ma, a cezar jest nagi.
bezradny.gif

I to nic osobistego, po prostu coś zgrzyta wobec braku konsekwencji i obiektywizmu. I tyle.
 
Ale z was to jednak dziady jedne, podłe i w ogóle paskudnie źle.
Bitwe hipokrytów urządzać, jak ja sobie odpoczywam i nawet potrollować se nje mogem?
Nieładnie tak, zobaczycie ze was diabły będą w piekielnych kotłach dźgali tymi takimi widelcami, tylko że dużymi

One takie specifyczne, na 3 dzidy, to chyba do ryb
A może to do deseruf?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zobaczyliśmy nowe oblicze gracza konsorcjum, zaskakujące i niespotykane nigdy wcześniej. Taki romantyk z niego? Ale przykład idzie z góry:p
 
Wczoraj się dowiedziałam, że to jednak Konsorcjum wysadziło naszego cudaka, bo przecież jak to możliwe, że tak szybko został odpalony ;) Ten świat to nawet przy końcu może być jednak zabawny :D
 
Wczoraj się dowiedziałam, że to jednak Konsorcjum wysadziło naszego cudaka, bo przecież jak to możliwe, że tak szybko został odpalony ;) Ten świat to nawet przy końcu może być jednak zabawny :D
Masz na myśli tą "wyrwaną kartkę z książki", której nikt nie widział oprócz ciebie?;) Jak zwykle to samo, omijasz kałuże, a wlatujesz w kolejną. Nieuwaga, niedoskonałość czy zwykły pech? Wiesz co jest zabawne w tym wszystkim? No właśnie to czego nie jesteś chyba świadoma jak i ktoś jeszcze:) Niespodzianki zostawia się jednak na koniec, grajmy więc dalej - udanej zabawy:D
 
Akurat wiadomość od harnasia to widział cały mój sojusz i pewnie pół świata. Dziwne, że jeszcze komuś się chce głupoty gadać i siać zamęt, ale niektórzy widocznie tak mają;)
 
W końcu coś nowego,nie jadą po mnie,czuję się rozczarowany :(,adasia ,a o mnie zapomniałeś:(
z tobą są zawsze związane smutne historie bez happy endu...ale jest promyczek nadziei..ciekawe nazwy niektórych miast masz;) Kicia?:D to jest właśnie coś nowego, nie chciałem o tym pisać i wychodzić przed szereg, ale rozumiem, że tym postem chciałeś zwrócić na siebie uwagę..no więc kto jest tą szczęściarą czyli tą kicią?;) No pochwal się kochasiu..;) Oczywiście, że nie będę ci dokuczał, niech świat się dowie o twoim szczęściu;) Może komuś zakręci się łezka ze wzruszenia...kkullkomety to tu były, ale kici to jeszcze u tak szacownego gracza nie widziałemo_O:D

Akurat wiadomość od harnasia to widział cały mój sojusz i pewnie pół świata. Dziwne, że jeszcze komuś się chce głupoty gadać i siać zamęt, ale niektórzy widocznie tak mają;)
Ale ja nie to miałem na myśli zupełnie...:)
Nie rozumiesz, jak coś robić to porządnie. Jak zamiatasz to tak by się jak najmniej kurzyło:rolleyes: Owszem, historie potrafisz wymyślać, nawet ciekawe, z naciskiem na "wymyślać". Tylko z tego to nie będzie żaden bestseller bo zawsze jest ten sam schemat, ta sama opowieść, akcja i fabuła, zmieniasz tylko postacie...więc tym razem skorzystam z twojego pomysłu...i dziwię się, że chce ci się pisać głupoty i siać zamęt, ale widocznie tak masz...zawsze miałaś;)
"Król jest nagi" - jakże trafne przysłowie. Ale jak chcesz to brnij dalej w to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cytujesz konkretną wiadomość, ale nie to miałeś na myśli no cóż;)
Nie wiem, co możesz wiedzieć na temat wymyślanych przeze mnie historii, bo raptem znamy się z tego świata, gdzie zamieniliśmy r kilka wiadomości i ze świata drugiego, gdzie twój sojusz przegrał i część osób doszła do soja, w którym grałam. Na nim pewnie też ze 3 wiadomości wymieniliśmy. Tylko tyle, a wystarczyło sobie zdanie wyrobić. Szkoda, że nie przeszkadzało ci, że jestem taka a nie inna rozmawiając na temat cudaków;) Ja generalnie jak kogoś nie lubię i nie szanuję to do niego nie piszę. Na tym forum niestety jesteś najmniej merytoryczną osobą, jak ktoś coś do ciebie mówi i nie masz nic mądrego do powiedzenia to starasz się odwracać kota ogonem i obrazić. Na marginesie, ostatnio taki bulwers o słowa kkula, a sami robicie to samo;)
 
z tobą są zawsze związane smutne historie bez happy endu...ale jest promyczek nadziei..ciekawe nazwy niektórych miast masz;) Kicia?:D to jest właśnie coś nowego, nie chciałem o tym pisać i wychodzić przed szereg, ale rozumiem, że tym postem chciałeś zwrócić na siebie uwagę..no więc kto jest tą szczęściarą czyli tą kicią?;) No pochwal się kochasiu..;) Oczywiście, że nie będę ci dokuczał, niech świat się dowie o twoim szczęściu;) Może komuś zakręci się łezka ze wzruszenia...kkullkomety to tu były, ale kici to jeszcze u tak szacownego gracza nie widziałemo_O:D


Ale ja nie to miałem na myśli zupełnie...:)
Nie rozumiesz, jak coś robić to porządnie. Jak zamiatasz to tak by się jak najmniej kurzyło:rolleyes: Owszem, historie potrafisz wymyślać, nawet ciekawe, z naciskiem na "wymyślać". Tylko z tego to nie będzie żaden bestseller bo zawsze jest ten sam schemat, ta sama opowieść, akcja i fabuła, zmieniasz tylko postacie...więc tym razem skorzystam z twojego pomysłu...i dziwię się, że chce ci się pisać głupoty i siać zamęt, ale widocznie tak masz...zawsze miałaś;)
"Król jest nagi" - jakże trafne przysłowie. Ale jak chcesz to brnij dalej w to.
Widzę ,że wnikliwie śledzisz moją grę,czym sobie zasłużyłem na taką uwagę nie wiem,ale cieszę się. Musisz się jednaj poprawić-kicia i buźka jest po gralciu,przyłóz się bardziej:)
 
Ostatnia edycja:
Tomek:
Czuwam.
Szykujcie się, wkrótce będę w grze.
Zmiany na mapie śledzę przez TS.
Cieszę się , że świat żyje :)
 

DeletedUser20971

Guest
Ja naprawdę chciałem skończyć ten świat w zgodzie ale jak widzę te bzdety wypisywane przez ciebie Adam to słabo się robi, piszesz o nazwach miast a sam reagujesz na ataki zmieniając nazwy miast.

Dodam tylko tyle organizacyjnie ogarnąłeś sojusz na cztery z plusem natomiast na cudakach bez kreta nawet w radzie karkówka zostałaby zjedzona i wydalona. Pompuj nadal Adaś będziesz miał krzepę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaka ładna metafora. Kto jest jej autorem?
Dobrze, Gwiazdo, nie odezwę się ani słowem. Słowo czekisty. Obie wiemy, że mam rację.
Czytałam "Ojca chrzestnego", rozumiem ideę etyki mafijnej, ale mimo upływu lat nadal się na jej stosowanie nie zgadzam.
Zdaję sobie sprawę, ze PRowo dobrze to brzmi, ale tylko żona cezara może to PRowo wykorzystać. Żon cezara nie ma, a cezar jest nagi.
bezradny.gif

I to nic osobistego, po prostu coś zgrzyta wobec braku konsekwencji i obiektywizmu. I tyle.
Jak mi brakowało tego pisania. Gdzieś znowu posiałem do Ciebie kontakt i muszę sobie na mailu go wcisnąć :D
 
Ja naprawdę chciałem skończyć ten świat w zgodzie ale jak widzę te bzdety wypisywane przez ciebie Adam to słabo się robi, piszesz o nazwach miast a sam reagujesz na ataki zmieniając nazwy miast.

Dodam tylko tyle organizacyjnie ogarnąłeś sojusz na cztery z plusem natomiast na cudakach bez kreta nawet w radzie karkówka zostałaby zjedzona i wydalona. Pompuj nadal Adaś będziesz miał krzepę :)
Ty chciałeś skończyć świat w zgodzie? no litości..czy to nie paczuś udający przyjaciela pisał do mnie na pw, a potem przekręcał moje słowa robiąc ze mnie świnię?:) Doszło do tego, że ponoć chcę przekupywać graczy na cudakach z wrogiej koalicji:rolleyes: Metoda na paczka na wygranie świata: kompromitować innych graczy poprzez wymyślanie bzdur wyssanych z palca i nic nie robić...przecież ty chłopie nawet ataki jak wysyłasz to puszczasz całe paki nie przykryte czarem bo za leniwy na to jesteś..bezsensownym paplaniem nic nie osiągniesz.

A co do zmiany nazw? Skoro w ogóle taki super przyjaciel jesteś i super gościu - zdrowy rozsądek nakazywałby nie reagować na takie coś;) No cóż, mam wrażenie jednak, że tobie hormony buzują?

No cóż, pozuj dalej ze swoim towarzystwem na bidnego i uczciwego, w końcu ja jestem oszustem i nic innego nie robię tylko kombinuję..a robota w sojuszu sama się robi. Zmień płytę bo to się już nudne zrobiło jak film oglądany po raz 100-ny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry