Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32539

Guest
Ja się zastanawiam po co te negatywne emocje u was, nie lepiej się dobrze bawić zamiast zgrzyty robić? :)
 

DeletedUser23827

Guest
Spływają rapki z 17:20. ponad godzinę opóźnienia :mad: coś tu nie działa....
 

DeletedUser28520

Guest
A ja jestem usatysfakcjonowany...
Na Rytuale Błyskawic z 10.11.2019 z godz. 16:36:59 zdobyłem 31722 PW :)

Kolosik 03

Dzięki Konso i cała czerwona Koalicjo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Też będę szczera. Zdziwiłam się. Myslałam Alpha, że pokażesz więcej klasy.
smutna.gif
 

DeletedUser4218

Guest
A ja jestem usatysfakcjonowany...
Na Rytuale Błyskawic z 10.11.2019 z godz. 16:36:59 zdobyłem 31722 PW :)

Kolosik 03

Dzięki Konso i cała czerwona Koalicjo :D

Małe rzeczy Cię satysfakcjonują. Ja na razie zarobiłam 950 tyś na zmysłach, a jeszcze wszystkiego nie doliczyli.
I nie wiem, czy jestem zadowolona...
 

DeletedUser28520

Guest
Od czegoś trzeba zacząć...
Od małych rzeczy wszystko się zaczyna..., a z czasem dojdę do tych większych :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20971

Guest
adaś jak napisałem prowadzenie sojuszu dla mnie bomba nie byłoby cię tu gdzie jesteś gdybyś nic nie robił:) zwyczajnie źle zrozumiałeś co napisałem natomiast co do grania fer play udowadniasz tylko przyjmując do siebie słupy z m44 :) których wcześniej nawet pod uwage byś nie brał :p
a co do mojego grania tak teraz to jakoś leniwie idzie bo zwyczajnie nie ma czasu :) tak teraz możesz dopisac że wykręcam się realem:)
dodam tylko że akcja mega non stop trzy dziewiątki w rapkach:) pierwszy raz z pozycji obrońcy.a jeśli chodzi o zakończenie w zgodzie chciałem ci kilka spraw wyjaśnić ale mnie zablokowałeś tak więc?:)
 

DeletedUser20656

Guest
Historyczny moment, pierwszy raz od przejscia roka na zaplecze trzymacie sie na równi w pw podczas akcji. :D
 

DeletedUser23827

Guest
3 godzina mija a serwer dalej nie działa. Oj grubo będzie z odszkodowaniami.
 

DeletedUser20656

Guest
czasami problemy z przyznaniem blaszki są co tu mówić o tym.. zeby trzeba było czekać tyle godzin zeby sie dowiedzieć co tak naprawdę tam stoi :D
 
E tam zawieszka serwera to nic.
Podróże w czasie, to jest to.
Nie wiem czy macie świadomość, ale tak, jestem pierwszym ludzkim podróżnikiem w czasie!
Chwała alphje!
 

DeletedUser20971

Guest
to ledwo pierwsza próba konkretna :) kolejne będą wieszać serwer jeszcze dłużej :) jak garudo piramidę zabieraliśmy z akcji na akce było coraz dłużej :p będzie ciekawie pytanie tylko ilu przejdzie do czerwonych a ilu będzie aktywnie bronić.... los cudaków jest jak dla mnie przesądzony pytanie tylko jak długo to potrwa ?:)
ps. alpha uwież byłem tam gdzie ciebie nie było :p nie jesteś sam :)
 

DeletedUser20971

Guest
w dzisiejszych czasach to żadkość ale mam fotografię na papieże do tego strwożonym całe wieki temu :p
prawie robi różnicę:)
 
No to proszę mi te swoje dowody fotografolocośtam, a ja opłacę ekspertów, żeby udowodnili, że to nie prawda i alpha był pierwszy 100% legitnie ziro skam
 

DeletedUser4218

Guest
Małe sprostowanie - oprócz blachy obrońcy dnia, to w sumie tyle punktów zarobiłam...
Nie wiem jakim sposóbem mnie wybraliście do tego zaszczytu i dziwi mnie to strasznie,
ale myślę, że nie zawiodłam oczekiwań wielu ludzi :)

punkty2.png
 
No no sisi, niezły wynik, ja fajnie legalnie i kulturalnie wbiłem 1,8mln, kiedyś, ale to na 4x łowiąc offy przez 2 dni, a ty na dwójeczkach tyle, podziwiam.
MOJE KREF
 
Do góry