Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Może prościej: Alpha jest czerwonym kapturkiem, a wilkiem nie wiem kto..Hmm, może bronder? On zawsze odgrywa dobre postacie i uczciwych ludzi więc raz niech będzie tym złym:p
 
O nie, nie, nie! Tylko nie czerwony,na czerwonego się nie zgadzam! Nie dość, że nie lubię tego koloru to jeszcze się źle kojarzy.
Ulubiony to czarny, ale w ostateczności mogę też być białym, fioletowym, zielonym lub niebieskim kapturkiem.
Ale za czerwonego to będę pozywać do sądu!
 

DeletedUser32041

Guest
Chyba musze zaczac rozbijac sie na swoich i zebrac po punkty, pozniej w swojej uciesze chelpic sie z wysokiego miejsca w rankingu o_O
Ale z drugiej strony stalbym sie zalosnym blaznem (jak pewien jegomość), ktory za cel w zyciu postawil sobie robienie szopek, trolowanie i szukanie atencji :(
To chyba spasuje :(
 
Dokładnie! Bez szopek i trollowania to cóż by stało się z radością, cóż by z życia zostało?
Sam nie wiem, chyba tylko obmyślanie, knucie, kombinowanie i wyciskanie ostatnich potów w walce o karierę, majątek, sławę no i jak w wypadku niektórych o złote ikonki ;)
No i jeszcze wymówek szukanie, czego to nie wchodzi :D

A propos rankingów, to zdradzę Ci tajemnicę, tylko nikomu nie mów, ciiii, ani słowa bo to wiedza ezoteryczna, jedynie dla oświeconych.
Nie można dopuścić by się pospólstwo dowiedziało!
Tak więc...
Wysokie rankingi...
da się zdobyć...
bez rozbijania...
Trzeba tylko chcieć..
No albo potrafić hehe :cool:

*gwiżdże* *gwizda* *pogwizduje*
Siemaneczo forum co tam słychać?
Co? Jakie tajemnice? Żadnych tajemnic nie ma, nie było, przywidziało się chyba panu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27027

Guest
Tak. Chociaż raporty dalej nie spływają. Ostatni mam o 17.11.20 czyli jeszcze kilka minut przed 'szczytem' ataków.
 

DeletedUser20656

Guest
przynajmniej gutek nie gra w jakis syf to mogą sobie padać serwery :cool:
 

DeletedUser20971

Guest
hahha nawet łapki na forum nie można dać:p dziś to przekroczyło padaczkę inno ma to pewnie gdzieś ale fakt jest taki że takiej zawieszki jeszcze nie widziałem tym bardziej na martwym świecie ://///
 
Do góry