Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Ułożyliście kilka synchro i ja się boję, że w tę sposób tylko pogorszyliście sytuację, rapki mogą być hoho... na 23 xD.

Dobra, rozeznałem się w sytuacji i proponuję wszystkim iść spać.
 

DeletedUser20971

Guest
inno znowu zawaliło przy ostatniej akcji na cuda wcięło mi 8k birem :p myślałem że to przypadek ale widzę że serwery padają na twarz przy zmasowanych atakach hahhaha ....
 

DeletedUser30242

Guest
Ale piękny weekend pięknie skończony , :) dziękuje wszystkim za zaangażowanie i karowkowyn łobuzom i iksowym łobuzom . Ta niedziela była pełna emocji i pochłonęła ogrom pracy po obu stronach .
Jeszcze raz dziękuje i gratuluje
Pozdrawiam szczególnie naszych wariatów
Daliście czadu !!!!!
 

DeletedUser20971

Guest
nie wiem co musiałoby się stać żeby inno czy suport przejmował się takimi szczegółami jak płynne granie :p
 
O nie drogie karkóweczki, jeśli kul naprawdę nie widział ataków, to żadne gratulacje się nie należą :D
Niebroniony bunkier 4k szybkich, to ja bym sam potrafił rozbić, grając defem.
 

DeletedUser20656

Guest
Sa jajuszka robione niestety, grunt ze na event smigały pieknie. Jest 23, ma człowiek nawbijane buntów nic nie zrobi bo na grepolis jest jeszcze 17.
 

DeletedUser20656

Guest
O tym na kolosie tez nie wiedzieliście ze puste stoją?
 

DeletedUser20971

Guest
serio? takie siupy? teraz zgryz bo dla żadnej ze stron nie ma rozwiązania problemu heh
 
Ma nam być przykro?
Również nie mam nadal raportów ataku/
Kull to tylko stracone miasto i nic ponad to. Sam nie obronisz. Gramy sojuszami.
 
O nie drogie karkóweczki, jeśli kul naprawdę nie widział ataków, to żadne gratulacje się nie należą :D
Niebroniony bunkier 4k szybkich, to ja bym sam potrafił rozbić, grając defem.

Sio mi stąd. Ty zawsze bidny, poszkodowany na tym grepo - żadne wyrazy współczucia się nie należą. Co najwyżej gratulacje za 4 miejsce w wojownikach na lapitos - takie frajerskie;)
 
Do góry