Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Raczej przereklamowanego. Jak będziemy szukać kogoś do pchania auta pod górkę to zgłosimy się do ciebie.
 
No i po co to było ujawniać?
Nie każdy musi wiedzieć, że jestem również herkulesem i potrafię auta jednym palcem podnosić.
Jak ja się teraz od psychopatycznych fanek odgonię?
 
No nie wiem, to że ty jednym szczerym zdaniem kobiety zniechęcasz, wcale nie znaczy, że się u każdego sprawdzi.
U mnie niestety to nie działa, trzeba kłamać.
W sumie kłamanie też beznadziejnie działa, masakra.
 
Ostatnia edycja:
Mam dla Was pewną świąteczną zagadkę, w zasadzie dwie:
a) czy puszczanie ataków i układanie synchro z ataków w nocy można uznać za działalność nielegalnego oprogramowania (czyt.bota)?
b) zgadnijcie czyja to teoria?:)

Mała podpowiedź do zagadki:
a) sam wielokrotnie puszczałem w nocy synchro składające się z ataków wchodzących tuż zaraz po zakończeniu bonusu nocnego,
b) ta osoba słynie z niespotykanej pomysłowości, np. pegazy na wyspie w czerwonej okolicy na samym froncie (tak..można zaszkodzić przeciwnikowi zabijając go śmiechem).

Zapraszam do udziału :cool:
 

DeletedUser30713

Guest
b) ta osoba słynie z niespotykanej pomysłowości, np. pegazy na wyspie w czerwonej okolicy na samym froncie (tak..można zaszkodzić przeciwnikowi zabijając go śmiechem).

Co do tych pegazów, to sam bym znalazł przynajmniej 3 perfekcyjne zastosowania pegazów na samym froncie. Jeżeli umie je wykorzystać, to bym się nie śmiał z tego gracza, tylko bym docenił, bo mało osób wychodzi poza schematy.

Przypominam, że pegazy są najszybszą jednostką w grepolis, są jednostką latającą i mają najwyższy przelicznik obrony przed bronią obuchową w całej grze.
 
Co do tych pegazów, to sam bym znalazł przynajmniej 3 perfekcyjne zastosowania pegazów na samym froncie. Jeżeli umie je wykorzystać, to bym się nie śmiał z tego gracza, tylko bym docenił, bo mało osób wychodzi poza schematy.

Przypominam, że pegazy są najszybszą jednostką w grepolis, są jednostką latającą i mają najwyższy przelicznik obrony przed bronią obuchową w całej grze.
Owszem, pod warunkiem jeśli ktoś potrafi je wykorzystać. Pomysł upadł - więc to chyba samo za siebie mówi.
 

DeletedUser30713

Guest
Owszem, pod warunkiem jeśli ktoś potrafi je wykorzystać. Pomysł upadł - więc to chyba samo za siebie mówi.
No to przeceniłem gracza w takim razie:cool:

Swoją drogą to myślałem, że każdy porządny gracz układa synchro na 7:05:00 (jeśli do 7 jest bonus) jeżeli jest akcja. Niestety 5-6 trzeba wstać, ale się to robi dla efektu. Gorzej na wolnych serwerach na późniejszym etapie, bo tu faktycznie trzeba od 3 w nocy siedzieć:/

Ale tak sobie myślę, że zgodnie z tą teorią, to jeżeli się reaguje na takie ataki, to się ma i kreta i bota, bo niemożliwym jest wstanie w nocy dla gierki przecieżo_O
 
Zainteresowanie wszystkim co zrobię, albo czego nie zrobię, co komu piszę, o której, jakie wojsko robię niesamowicie mi pochlebia. Tak mocno tkwię widać w główce, że obawy.. nie obawy, wręcz pewność co do wywodu alfy.

Odpiszę Ci, bo widzę, że nie możesz się doczekać tego:
- moje miasto, moje pegazy i nic Ci do tego - pisząc o tym na forum odkrywasz karty wyżej wymienione,
- po co pisałam do nierozeznawki o bocie /piszesz, ze w nocy,a to była 7.05 w Wielką Sobotę/? A po to żeby sprawdzić jak szybko odpisze, a czemu napisałam co napisałam? Żeby go zawstydzić, bo mili gracze, kto z Was poświęci pół nocy z Wielkiego Piątku na Wielka Sobotę, a później cały czas atakuje. Pewnie sporo, ale znakomita większość nie pochwali.

A teraz poświąteczna zagadka:)
- Czy wielki wódz ma inne hobby od Gwiazdy,
- i dlaczego nie ma:)

Im więcej piszesz na mój temat tym większe jest mną zainteresowanie wśród graczy, no bo co też Ona ma takiego, że ma własny fanclub. Niektórzy muszą płacić za takie zainteresowanie, a ja mam darmo
lol.gif
.

No i od razu las wpisów graczy karkówki pod moim :) Policzymy, ileż to trzeba będzie tych wpisów żeby jeden, jedyny mój zdeprecjonować:)
 
A się rozpisała, jak nigdy dotąd. Zazwyczaj modne było, że trzeba było na kogoś ponarzekać za plecami i napisać, że jest ktoś fe i be jak by nie można wprost:D
Bardzo mnie cieszy, że dzielisz się szczegółami twojego szczęśliwego życia, tudzież sprytnymi zagrywkami.
Hmm, ale jak kogoś trzeba o coś zapytać, coś sprawdzić to można przecież zapytać o pogodę, prawda? Niekoniecznie o bota. Nosek coś się wydłużył tobie.
A teraz tak szczerze, jeśli chodzi o specyfikę pewnej osoby to wiemy, że polega to często to wyciąganiu błędnych wniosków. Potem to się kończy obelgami i niesłusznymi uwagami/zarzutami wyrzucanymi na forum w kierunku ducha winnych osób. Eh te niepotrzebne napady złości:) Po co pozować na kogoś innego niż się jest w nim w rzeczywistości? Także podejdźmy do tego na spokojnie, nie gryziemy klawiatury i nie rzucamy nią - może się jeszcze przydać:)

A co do wpisów innych osób to po co czekać jak ja ich wyręczę:) Wszyscy cię kochają i wielbią, po co mają inni to pisać jak to jest oczywiste:) Przez takie uwielbienie zapomniałaś jak się offa buduje:)
 

DeletedUser32517

Guest
Matko że też macie siłę giercować na tym tam Olincie... zwłaszcza bez Waszego kochanego Leitusia :) Nie nudno Wam bez niego? No oczywiście że nie! Przynajmniej macie spokój.
 

DeletedUser32517

Guest
Zamiast się kłócić powinniście o mnie rozmawiać. Oczywiście w superlatywach ma się rozumieć.
 
Do góry