Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Leito, doceniamy Twoją grę. Byłeś trudnym przeciwnikiem i jesteś dobrym graczem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja ponownie spotkać na grepolis - czy to zagrać po tej samej stronie czy też ponownie po przeciwnych stronach. Może być? Potrzebna jeszcze Twoja autoryzacja;)

Co do nas-gramy do końca. Niezależnie od końcowego wyniku.
 

DeletedUser32517

Guest
O i kolega sympatyczny yavus dobrze gada!
Tosz samo zdanie mam i o Tobie, gra przeciwko Wam była elegancka!
To giercowanie w grepo niby spoko sprawa ale za dużo czasu na to idzie (zwłaszcza jak przeciwnik pierwsza liga) Chętnie by się jeszcze pograło rzecz jasna po przeciwnej stronie barykady :p A czy bym grał do końca to nie obiecuję! Zależy od wyniku tak jak wspomniałeś kolego sympatyczny

No ale to że jeszcze klikacie tutaj to powiem Wam... No szanuję serio,Shockwave PD jeszcze gra?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
O i tomus jest! :)
Weźcie znajdźcie te 11 osób i nie przedłużajcie swojej męki uparciuchy jedne :D
Kto by pomyślał że te wszystkie gałgany takie wytrwałe są, no :D
 

DeletedUser32517

Guest
11 Leitusiowych uciekinierów na pewno znajdzie się w tej gromadce.
Słuchajcie po co tam wojny toczyć? Po tym czasie to nic jak tylko usiąść do stołu i tam co nieco polać. Jak są tam jeszcze nie letni to wiadomo jakiegoś Kubusia Leituś znajdzie i poczęstuje ,dla reszty różne tam łakocia. Ja uguszcze koledzy i KOLEŻANKI moje wy kochane.
 

DeletedUser32517

Guest
Do weekendu macie się pogodzić, urwipołcie jedne. Jak nie to zapomnijcie o sławetnej tylko mi bibce u Leitusia. Serio mówię.
A i żeby nie było nie porozumień weekend zaczyna się w środę a nie w piątek. Iksiki powinny to wiedzieć. W ogóle iksiki to chyba się nie cieszą że się tu pojawiłem :/
Może i słusznie, nie będę sprowadzał znowu ich na zła drogę.

Bądźcie pozytywni i zakończcie wszelkie niesnaski!
 

DeletedUser32517

Guest
I się nie pogodzili..., teatry i festyny są lepsze od tych tam waszych pochodów.
Teraz to walka chyba o złote kalesony. Jak tam z tymi waszymi cudami? Jak to wygląda?
 
No miejmy nadzieje, że będzie chociaż trochę frajdy na koniec, bo świat nudny, jak disneyowskie star warsy.
Bilet powrotny z karaibów już kupiony to sobie te ostatnie 3 tygodnie jakoś poklikam
 

DeletedUser32517

Guest
A to Ci się Alfuś powodzi w takim razie No, no. Patrzcie czego to się człowiek dorobił :p :D
 

DeletedUser32517

Guest
No, dzisiaj niestety nic w tym dziwnego cholibka.
Ale jak pamiętam Twoje prognozy to z czystym sumieniem mogę powiedzieć że... Alfa wiedział
 

DeletedUser27321

Guest
Yavus, czyli co, nie będzie akcji na cuda?
bo widzę kolony budujecie dla JINX zamiast ogni
 
Yavus, czyli co, nie będzie akcji na cuda?
bo widzę kolony budujecie dla JINX zamiast ogni
Zawsze wszystko robisz trzy razy? Trzy jedynki w nicku przypominają mi trzy propozycje oddania cudaków w zamian za koronkę ;) A trzy razy przegrać serwer z taką ekipą to jakiś niefart:rolleyes: Dla odmiany mam nadzieję, że trafi się tobie czterolistna koniczynka przynosząca szczęście. Tylko jej trzeba poszukać, sama nie przyjdzie w czasie gdy ktoś patrzy w lusterko i się tylko sobą zachwyca;)
 
Jak zawsze patrzymy przez swoje yavusowe przyciemniane szkiełko. Oczywiście jeżeli przedmówca na myśli ma yavusową porażkę na eubea i lapitos
okok.gif
.
 

DeletedUser27321

Guest
Zawsze wszystko robisz trzy razy? Trzy jedynki w nicku przypominają mi trzy propozycje oddania cudaków w zamian za koronkę ;) A trzy razy przegrać serwer z taką ekipą to jakiś niefart:rolleyes: Dla odmiany mam nadzieję, że trafi się tobie czterolistna koniczynka przynosząca szczęście. Tylko jej trzeba poszukać, sama nie przyjdzie w czasie gdy ktoś patrzy w lusterko i się tylko sobą zachwyca;)

3 propozycje oddania cudaków? oj, chciałbyś, była jedna, która na szczęście nie doszła do skutku
3 razy przegrać serwer? i tu się mylisz - na Lapitos grałam z ekipą garudo, ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć , Ty też przecież przegrałeś

a Ty kiedy wygrałeś serwer i który to był? przypomnij nam wszystkim, bo Olintu chyba nie zaliczysz do wygranych, skoro nie masz koronki
ale nie, Ty zaliczysz, w końcu zostałeś Zdobywcą Świata

czyli ta wymijająca odpowiedź oznacza, że jednak nie będzie akcji na cudaki?
no tak, lepiej rozbić wojo na swoich i zdobyć Top1 Wojowników, którego bez rozbijania by nie było

a myślałam, że będziesz bardziej zdeterminowany, po Twoich wypowiedziach zdawało się, że zrobisz wszystko, żeby odbić cudaki - a co właściwie zrobiłeś? odbiłeś jednego w lutym na m44 i to by było na tyle
3 miesiące walki o nic - o tej trójce zapomniałeś w swoich wyliczeniach :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry