Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Alpfa, to raczej ironia. Stachu uwielbia swój sojusz i jest o nim jak najlepszego zdania.
Dokładnie - ironia, tak jak Twój wpis ;)

Edit: A ja się cieszę, że świat już się kończy. Byłam tu na handel tylko, a później budowałam cudaki. A później... to już gehenna, by cudaków nie oddać przy ciągle znikających ludziach i traconych sojuszowo masowo miast. Ale garstka ludzi obroniła to co zostało - naprawdę garstka i tu musze przyznać, bo wcześniej nie przepadałyśmy za sobą - Gwiazda miała w tym największy udział pisząc do ludzi, mobilizując, pilnując wszystkiego na świecie już przegranym, ale nie wygranym dla nikogo. Normalnie szacun za ten poświęcony czas np. na kopanie mnie - Sisi biją Cię, Sisi loguuj się, Sisi wysyłaj wsparcia... Tego się po niej nie spodziewałam :)
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałem podziękować wszystkim za grę świetny serwer, super gra mimo wszystkich animozji :)
Gratuluje Natalii top1 wojowników dla mnie zdecydowanie na to zasłużyła poświęceniem, zaangażowaniem i systematycznością. Mam nadzieję do zobaczenia na jesień a tymczasem miłego wypoczynku dla wszystkich należy Nam się :p
 

DeletedUser32206

Guest
Nie będę tutaj nikomu odbierał zasług i tego kto w jest w czym najlepszy. Spotkały się tutaj dwie bardzo dobry ekipy, które potrzebują kolejnego świata (pewnie na jesień), żeby wyłonić 'tego lepszego".
Zaznaczę, tylko, że gdyby w marcu 2019 roku paru graczy (których obecna ilość punktów wynosi ponad 13kk), dołączyli do innego sojuszu to najprawdopodobniej Olint od paru miesięcy byłby już zamknięty, cuda wybudowane, a koronki rozdane. ;)
Dziękuję wszystkim za grę :)


Kog'Maw jest najlepszą kontrą na Jinx; pozdro dla kumatych :cool:
 
I ja tam z wami byłem,
pw i sloty kręciłem,
A com się naprodukował,
to się podzieliłem.

Do końca zostać dane mi nie było. Zabawa przednia, momentami się nieźle poleciało.
PS: Alpha, swego czasu po zasypaniu cudów to ja miałem najwięcej lądu.:cool:
(Bo podczas sypania prawie wszystkie miasta puste z woja).:p
 
Dziś w nocy skończył się serwer, na którym spędziliśmy ponad rok naszego życia. Życia na Olincie. Jakie było?

Jak to na grepo - pełne codziennego żmudnego klikania, cotygodniowej upajającej adrenaliny i zawsze ludzi. Najbardziej cenię w tej grze, że rzeczy ważne w realu - status społeczny, wygląd, wykształcenie - tu nie mają znaczenia. Liczy się zaangażowanie, braterstwo, umiejętność zduszenia własnych ambicji dla dobra sojuszu. I oczywiście mądre dowodzenie, z sercem.
Wszystko w naszym sojuszu było.

Gra jednak nie byłaby ciekawa, gdyby przeciwnik był słaby lub niezaangażowany. Mieliśmy szczęście. Nasz przeciwnik był cudowny - miał wiedzę, umiejętności i wielką do nas niechęć.

Dzięki temu gra była barwna, z napięciem i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Za tę wspaniałą grę sojusznikom i przeciwnikom pięknie dziękuję.
 
Dziękuję wszystkim za gre(sojusznikom jak i przeciwnikom). Jeśli komuś dałem się we znaki to bardzo przepraszam:) Pamiętajcie, że to tylko gra i nic osobistego. Z tą ekipa w której byłem można grać zawsze i wszedzie. Szczególnie jak ma się tak trudnych rywali.
Pozdrawiam Was :)
Widzimy się na jesień :)
 
Wszystkim graczom iksów i naszym sojusznikom dziękuję za wspólną grę
okok.gif


Szczególne podziękowania należą się sisi i garudoo za wybudowanie cudów, a także Li998 za ideę przenosin.

Zwycięzcom należą się gratulacje:
- Karkówce za wygranie serwera,
- sugarfree za pozycję pierwszego wojownika,
- draiw za TOP1,
Clap.gif



Powodzenia w realu i słoneczka
usmiech.gif
 
Serwer raczej nudny, wiele się nie działo poza akcjami na cuda w grudniu/styczniu, wtedy było ciekawie, wielkie bitwy etc. poza tym szału nie było.
Zimowe igrzyska zaliczone z wynikiem 3/4, nowy rekord na boskich wykręcony, 300 miast do cv zaliczone, 1200 dzików, 30k birek i 500k lądu zaliczone, bedzie co wstawiać do CV.
Oczywiście są też minusy. Czas się w końcu, raz na zawsze pożegnać z jednym z ulubionych tytułów. Oto odchodzi alpha król złomu.

Tak więc, *famfary*
Oficjalnie, przekazuje(najprawdopodobniej na zawsze, bo grepo powoli w polsce umiera), Koronę Króla Złomu, dla sugara, 50mln PW, prawie 5 razy więcej niż ja, deklasacja totalna
43cf63b5312d4f545a80549e17f837f4.jpg


Do tego niewątpliwie należą się gratulacje dla:
1.Sugara, za 2 najlepszy wynik PW w historii polskiego grepo(nie licząc świata achilles, który trwa chyba 8 lat już)
*ciah*
3.Draiwa za zdobycie 400+ miast. Nie wiem czy to się już kiedyś udało na grepo, na światach innych niż "niezamykalne", możliwe, że na troi turgan coś takiego zrobił(musiałby to potwierdzić ktoś kto grał tam do końca), ale na pewno jest to jedyny taki wynik od 5 lat, i jakiś rodzaj rekordu.
4.Karkówce za wybudowanie 4 cudów. Za porządne przygotowanie lokalizacji należało się.
5..Iksów za wybronienie 2 cudaków, mimo ogromnej przewagi wroga.
6.Karkówce, jeszcze raz tym razem za to, że postanowiła o koronki zawalczyć.

No i specjalnie gratulacje dla wszystkich, którzy wytrwali do końca, zarówno karków, jak i liści, iksów, sarmatów, polinezji, tagańskich i reaktywacji.
Bo w przeciwieństwie do tego, co wyznaje większość graczy grepo, którzy to pod cudach od razu znikają albo szare walą to gra się do końca.
I to właśnie Ci co do końca walczą zasługują na szacunek, a nie jakieś mośki, co to zmieniają światy jak skarpetki.(I nie, nie piję tym razem do żadnego wroga, więc płakać nie musicie)

No i należą się też podziękowania, począwszy od Sarmatów, którzy mieli odwagę stanąć po słusznej stronie, mimo tego, że była to strona słabsza, zepchnięta do defensywy, liści, którzy wytrwali do końca, mimo, że m44 zmieniło się w jeden wielki front. Nina, paula, pelcia, piter, slawek, loni, saxi, eracośtamDarth, reniek, krajaneczka. Wiem, że kogoś pewnie zapomniałem ;/. Większość by w waszej sytuacji się poddała i walnęła do końca, wy walczyliście, szacun za to.
No i wszystkich iksów, zarówno za to, że w sojuszu mimo nieciekawej sytuacji była miła atmosfera, jak i za to, że nie stchórzyli zepchnięci do defensywy.

No i specjalne podziękowania dla idziego i romy, za to, że w okresach załamania znaleźli motywacje i rozprzestrzenili ją na cały sojusz.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki wielkie wszystkim graczom którzy dotrwali do końca . Sojusznikom i przeciwnikom bo bez nich zabawy by nie było ;)
Szczególnie podziękowania z mojej strony należą się Ypsiemu , Romie i Gwieździe za ogarnianie deffa , po Nowym Roku miałam wręcz uczulenie na zakładkę DEFF :)))
Gratulacje dla Karkówki za 4 cudaki .
Widzimy się jesienią teraz odpoczynek ;))
 
Alpha, skasuj proszę punkt 2.
Ostateczny wynik w punktach walki zawdzięczam sojuszowi. Przedstawianie tego jako mój wynik mnie żenuje.
 
alphahydranoid Turgan miał coś w okolicach 410-425, nie podam CI dokładnej liczby, ale ktoś miał wtedy jeszcze 300, chyba z 2 osoby ;) A Sugar miał łącznie 68mln PW, sprawdzałem o 24. :D
Ale tak zgodzę się z Wami. To był chyba najciekawszy serwer, zaraz po Troi, na którym miałem przyjemność grać. Szczególnie, że na samym początku ciężko było jednoznacznie wytypować zwycięzcę, o tyle wraz z kolejnymi miesiącami dało się zobaczyć, że Era Cudów może się przerodzić w walkę tytanów, czym praktycznie się stała :) Nieustanne ataki, niestabilna linia frontu, niespodziewane rozbiórki, ciężko było o jakiś spokojniejszy dzień, chociaż wydaje mi się, że ostatni miesiąc to już powoli wychodziło zmęczenie materiałowe z obu stron.
Swojej gry nie skomentuję, pierwsza połowa świata masakryczna, dopiero L-4 dało mi trochę wiatru w żagle i udało mi się rozkręcić na tyle, żeby choć trochę pomóc sojuszowi, chociaż to i tak pikuś w porównaniu do tego, co wykreował cały sojusz, bo jako kolektyw było mega solidnie. Z drobnymi potknięciami, ale solidnie
Szkoda, że poprzedni post poszedł, ale sam się o to w sumie prosiłem ;p
Zatem tak:
Ogromne podziękowania dla Naszych uroczych Pań, Gwiazda Polarna i Roma111 które dwoiły się i troiły, żeby jak najlepiej koordynować Naszymi działaniami defensywnymi.
alphahydranoid, ogromny szacun za czas włożony w przygotowywanie akcji off oraz opierdzielaniem za błędy i na zapas. I sorka za lekką spinę na początku serwera, ale ostatecznie wyszło in plus :D
sugarfree, Nazzy, Hunt3R511, Li998, Metronidas, pelcia KAROLINA WŁODYKA, Wy już dobrze wiecie, za co :D
No i dla tych, co wytrwali do końca. Dołączam się do podziękowań Alphy dla Sarmatów, ponieważ ich pomoc miała również bardzo duży wpływ na wynik końcowy serwera. No i chciałbym też podziękować przeciwnikom za kawał dobrej gry, to był ciężki rok, ale przyznam, że warto było to przeżyć
Powodzenia dla wszystkich i trzymajcie się !!!!
 
Ostatnia edycja:
Co do spiny na początku serwera... nie pamiętam, żeby taka była, ale to już nie pierwszy raz, gdy się dowiaduje, że z kimś się pokłóciłem xD.
Co do akcji off, to przygotowałem chyba tylko raz, albo 2 razy, ale raczej raz, gdzieś po wybudowaniu cudów.
Tak to reszta jest robotą gwiazdeczki.
Więc nie mogę sobie tu zasług przypisać xd
 
Do rzeczy. Bo tak jest najlepiej.
Nazzy nie mamy nic nikomu do udowodnienia na kolejnych światach - wszystko zostało rozstrzygnięte tu i teraz na Olincie. Jeśli ktoś ma z tym problem to co najwyżej ze zrozumieniem pewnych faktów. Każdy serwer to inna historia.

Chciałbym podziękować wszystkim graczom Karkówek za zaangażowanie, wspólnie spędzony czas i grę na Olincie. Gra z Wami była dla mnie czystą przyjemnością. Każdy z Was wniósł sporo do sukcesu jaki odnieśliśmy. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego zaangażowania w sypanie cudaków jakie miało miejsce tutaj na Olincie. Przyznam, że będzie mi brakowało wspólnych rozmów na ts/discordzie. Co ważne - jesteście super graczami, ale jeszcze bardziej wspaniałymi osobowościami. Wielu z Was wielokrotnie podkreślało, że czujecie się jak w rodzinie. Tak, macie rację:)

Gratulacje dla Jinx - w moim przekonaniu i nie tylko moim - najlepszy wojownik na tym serwerze, a przy tym niezwykle ambitna i sympatyczna osoba oddana sojuszowi.
Podziękowania dla Wojtynola - najlepszego koordynatora obrony jakiego widziałem na grepolis. Wojtek to cuda wyprawiał w obronie.
Podziękowania dla Maćka - za perfekcyjne ogarnianie swoich obowiązków.
Podziękowania dla Damiana - za ogarnianie akcji i ogarnianie wielu grepolisowych bitew na olincie.
Podziękowania - dla Pawła, Shu, Dagi, Natalki, Tomka, Piotrka, Ani, Oli, Artka, Rozi, Karmy, Łukasza, Krzyśka za perfekcyjne ogarnianie sojuszu:)

I tak bym mógł wymieniać i wymieniać:) Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję:) Jesteście najlepsi - best ever:)
 
"Nazzy nie mamy nic nikomu do udowodnienia na kolejnych światach - wszystko zostało rozstrzygnięte tu i teraz na Olincie. Jeśli ktoś ma z tym problem to co najwyżej ze zrozumieniem pewnych faktów. Każdy serwer to inna historia. "
"Weszliśmy tutaj by was zlać za szaraki na lapitos i za ucieczkę na nowy świat, a przy okazji dobrze się zabawić "

Ale dobra wiadomość jest taka, że to się da wyleczyć :)
 
Do góry