Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
"Nazzy nie mamy nic nikomu do udowodnienia na kolejnych światach - wszystko zostało rozstrzygnięte tu i teraz na Olincie. Jeśli ktoś ma z tym problem to co najwyżej ze zrozumieniem pewnych faktów. Każdy serwer to inna historia. "
"Weszliśmy tutaj by was zlać za szaraki na lapitos i za ucieczkę na nowy świat, a przy okazji dobrze się zabawić "

Ale dobra wiadomość jest taka, że to się da wyleczyć :)
Wszystkiego się nie da, sam powinieneś o tym wiedzieć. Podsumowując w twoim stylu: xD.
 
To przepraszam, nie wiedziałem, że diagnoza już postawiona. Przykro mi.
Ale nawet jeśli wyleczyć się nie da, to da się z tym żyć, jak po moim przykładzie widać :cool:
 

DeletedUser32517

Guest
Leito Company.
Wyburzanie na zlecenie bez zlecenia zresztą też ;)
 
Gratuluję wszystkim ,że w końcu się uwolniliście od tego Olintu .
Yavus od pół roku organizujesz ludzi na jesień to może jednak będzie jakiś rewanżyk ?:)
Byle ustawianie były fajne . Każdy kto trochę gra to wie ,że wbiją cztery dobre ekipy ...także Olint może się powtórzyć jeżeli chodzi o czas trwania świata.
 

DeletedUser32517

Guest
To byłby wtedy interesujący świat
Najczęściej są dwie główne strony konfliktu
 

DeletedUser32517

Guest
A dzieee tam, kto by wytrzymał w Leitusiowej gildii Ześwirowałbym do końca a przy tym pociagnałbym innych za sobą
Jam zawodnik którego trzeba zaadoptować Nie mnie prowadzić sojusze, ja muszę mieć szefa!
 
To Ciebie lejto jeszcze nikt na jesień nie zaadoptował?
Jak nie, to można zrobić licytacje, ja zaczynam od kryształowej kuli(która mimo, że nie działa, to podobno działa, tak sprzedawca twierdził).
 

DeletedUser32517

Guest
A słuchaj Alfuś o dziwo zaadoptowali, nawet kilka rodzin się zgłosiło ale.. licytacja nie brzmi głupio
Jakbyś mi tam po znajomości coś załatwił to zyskiem z licytacji na pół się podzielimy. Ty 60% ja 40 tak żeby "równe połowy" były
 

DeletedUser32517

Guest
Hunter & Leito Company brzmi nie głupio

Wejdziemy na rynek jak Bill Gates, albo lepiej jak Ukraińcy w Polską budowlanke czyli tak średnio, ale za to usługi będą jako tako
 
Do góry