Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34098

Guest
Widzicie, jedni grają w grepo, żeby pokazać pospólstwu, gdzie ich miejsce.
Inni grają, żeby wygrać.
Są podobno też tacy, co grają, bo im to sprawia frajde, ale to chyba bajki jakieś.
No i większość gra bo sie uzależniła.
Ale słonie, słonie grają, dla... chwil.

Bo słonie to mądre zwierzaki. Ciężki chód, długa tromba, za to jaki zapas intelektu...
 
Wasza dwójka przypomina Kacperka i Chodź tu tylko ciężko stwierdzić który jest czyim mentorem:oops:
Na początku tego roku Bartek uciekł od Kacperka i pozostał sam. Jakiś czas temu syn marnotrawny powrócił (do czego trochę się przyczyniłem) jednak szybko od powrotu dostał nagrodę, a Kacpi dostał nogrode wczoraj,więc podsumowując, jeden z nagrodą, drugi z nagrodą to trzeba było ich zastąpić niestety trochę bardziej denerwującą wersją, chociaż...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser34098

Guest
Na początku tego roku Bartek uciekł od Kacperka i pozostał sam. Jakiś czas temu syn marnotrawny powrócił (do czego trochę się przyczyniłem) jednak szybko od powrotu dostał nagrodę, a Kacpi dostał nogrode wczoraj,więc podsumowując, jeden z nagrodą, drugi z nagrodą to trzeba było ich zastąpić niestety trochę bardziej denerwującą wersją, chociaż...

No to jak nagrody wchodzą w grę to jestem za. Dawno nic nie wygrałem.
 

DeletedUser34174

Guest
Znokałtowany?
mysli.gif
 

DeletedUser34098

Guest
Ciekawe czemu już nie rozdają? Może przez te wyblakłe rozdziały forum.
 
Wątek z ulepszenie budynków specjalnych staje się coraz popularniejszy, więc aby nie zasmiecjac propozycji poczekam trochę z napisaniem tego tematu
 
Do góry