Sytuacja na świecie Olint

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34098

Guest
O ile spamera liczyły z tego, co pamiętam posty to w przypadku innych rang np. na gracza roku, mówcę, stratega głosowali gracze. Chyba dlatego już tego nie ma, bo w części przypadków wygrywał ten, który miał więcej znajomych;)

A też pamiętam te plebiscyty i w sumie, skoro zostały wycofane dla użytkowników, to według mnie powinny zostać ponownie wznowione za inicjatywą administracji. W końcu mają rzetelne podejście, bez faworyzacji. Chyba, że jest inny powód ich wykluczenia niż nominowanie tych samych osób. :D
 
Nie chodziło o nominowanie tych samych osób tylko o to, że głosował kto popadnie i wygrywał ten, który znalazł sobie więcej osób, które by na niego zagłosowały. Przykładowo na gracza roku głosowały np. osoby, które nawet dobrze gry na danym świecie nie zaczęły. Było to dość niedopracowane. Co nie zmienia faktu, że brak tego rodzaju rang to jeden z mniejszych problemów tej gry;)

@Placek no tak trochę ich miałam;)
 

DeletedUser33588

Guest
Anlaki sitłejszyn z tymi wakacjami, ale wrócę silniejszy xd
 
I chwile, co to są chwile?
Chwile to takie momenty, gdy zbijesz jednym atakiem 1000 birek, takie momenty, gdy na jednych zmysłach wykręcisz 2mln PW, takie momenty, gdy na horyzoncie zobaczysz 3k ataków, albo takie momenty, gdy dopalisz żaglami 50 paczek ogni.
I właśnie o tej ostatniej chwili myślałem.
 

DeletedUser34098

Guest
I chwile, co to są chwile?
Chwile to takie momenty, gdy zbijesz jednym atakiem 1000 birek, takie momenty, gdy na jednych zmysłach wykręcisz 2mln PW, takie momenty, gdy na horyzoncie zobaczysz 3k ataków, albo takie momenty, gdy dopalisz żaglami 50 paczek ogni.
I właśnie o tej ostatniej chwili myślałem.

Ja to chciałbym takie chwile realizować, ale niestety bez zmysłów to ani frajdy, ani satysfakcji. Przynajmniej ten ostatni event nie dał mi takiej możliwości, więc nadal nie śpimy i lecimy na skromnych punktach. :D
 
I chwile, co to są chwile?
Chwile to takie momenty, gdy zbijesz jednym atakiem 1000 birek, takie momenty, gdy na jednych zmysłach wykręcisz 2mln PW, takie momenty, gdy na horyzoncie zobaczysz 3k ataków, albo takie momenty, gdy dopalisz żaglami 50 paczek ogni.
I właśnie o tej ostatniej chwili myślałem.
Chwilę to momenty kiedy takie legendy jak ty powracą z wakacji :cool:
 

DeletedUser34098

Guest
Ja bez złota zdobyłem zmysły 4x na pl87 :cool:
I chyba jeszcze bez zlota udało sie 4x zdobyc na pl86 albo pl85

To napisz ticketa i mi je oddaj. :D Coś mi się należy od życia, a ty i tak je wygrywasz co chwile... Chociaż znajac grepowskie życie gracza to masz już wszystkie w użyciu, albo trzymasz na niedaleka okazję.
 

DeletedUser32016

Guest
Aż ciepło na serduszku się robi czytając te pochlebne komentarze.Dziękuję ze mogę być tu z wami
 

DeletedUser32016

Guest
Witam pana Colesława, jakieś nowe filmiki na kanale?Czekam na polecenie czegoś ciekawego
 
Do góry