Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

łączy nas przysięga małrzeńska ;)


Nie rzucaj Ironią bo żeby nią rzucać trzeba jeszcze coś samemu osiągnąć...
Niebawem u ciebie zawitam zobaczymy jaki mocny jesteś:) :)
hehe tylko żebyś się nie stał faremką jak na Chi:D:D:D hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

I jak tam sytuacja Makaron??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

I jak tam sytuacja Makaron??

Jak na razie nic ciekawego, naszym zdaniem MDG zbyt się pospieszyło wypowiadając nam wojnę gdyż dzieli nas jeszcze kawałek drogi.

BTW z moich kalkulacji wynika, że na tej wojnie najbardziej ucierpi BoS. Ich miasta znajdują się dokładnie pomiędzy MDG a HF więc będą świetnym kąskiem jeśli chodzi o przybliżenie się do linii frontu. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

jestesmy oddaleni lecz w pewnych miejscach graniczymy i mozna walczyc. Juz jedno miasto zabralismy a drugi gracz od was widzac to opuscil HF lub zostal wyrzucony ale to mu nie pomoglo i stracil miasto nastepnego dnia jakos. Sa nastepne miasta w zasiegu i walki beda a z czasem coraz wiecej.

Owszem BoS ucierpi bo jest pomiedzy mlotem a kowadlem.

To bylo oczywiste, ze bedziemy walczyc gdyz jaki by byl sens meic pona? byly by nudy.

Ja sie ciesze, ze HF tu jest gdyz pzynajmniej na papierze wygladacie na godnego rywala. Jak bedzie w praktyce to sie okarze.

Jak na razie cieszy mnie to, ze nie boicie sie i nie latacie gdzie sie da i nie szukacie paktow przeciw nam bynajmniej nic nie slyszalem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To bylo oczywiste, ze bedziemy walczyc gdyz jaki by byl sens meic pona? byly by nudy.
Tu przyznaję rację, taka gra szybko straciłaby sens. :)

Jak na razie cieszy mnie to, ze nie boicie sie i nie latacie gdzie sie da i nie szukacie paktow przeciw nam bynajmniej nic nie slyszalem.
Uznaliśmy, że pakty będą nam tylko zawadzały i ograniczały możliwości walki z Wami. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

jestesmy oddaleni lecz w pewnych miejscach graniczymy i mozna walczyc. Juz jedno miasto zabralismy a drugi gracz od was widzac to opuscil HF lub zostal wyrzucony ale to mu nie pomoglo i stracil miasto nastepnego dnia jakos. Sa nastepne miasta w zasiegu i walki beda a z czasem coraz wiecej.

Owszem BoS ucierpi bo jest pomiedzy mlotem a kowadlem.


No co wy z tym Turkiem?
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

i jak tutaj norbiego nie lubic
035.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ciekawi mnie kto ze starej ekipy MDG gra, chodzi mi oczywiscie o tych graczy z poczatku serwera na MY :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Gratulacje Ragana , masz najwięcej miast i masz 1 miejsce , a nawet naj. punktów!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

no patrze ma prawie najwięcej pkt ;)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

na samym starcie świat został ich własnością
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Chciałbym zauważyć, że my też wykupiliśmy akcje na tym świecie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Siema Tikon. Z my gram Ja Zulska (doszła chyba już jak skonczyls grac) Bezimienna - Nalvia, Lord Fux, VoodoPL - Czlowiek lasu. Komodo jest z My ale z naszego ex wroga OL. Mayam tez z My ale z innego sojuszu.

Ogolnie to juz prawie nikogo nie ma z My. Na Tau bylo wiecej.

Ale tak dla porownania na Tau mielismy mocniejszy sklad niz na My na starcie lub podobny. Tutaj sklad inni niz na Tau ale zapowiada sie bardzo dobrze z racji ciekawych nowych graczy.

Ale wszystko wyjdzie w walce.

Oczywiscie co swiat to jak na My wszystko w okolicy lejemy:)

A Ty grasz tu? czy tylko na Ypls?
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Siema Tikon. Z my gram Ja Zulska (doszła chyba już jak skonczyls grac) Bezimienna - Nalvia, Lord Fux, VoodoPL - Czlowiek lasu. Komodo jest z My ale z naszego ex wroga OL. Mayam tez z My ale z innego sojuszu.

Ogolnie to juz prawie nikogo nie ma z My. Na Tau bylo wiecej.

Ale tak dla porownania na Tau mielismy mocniejszy sklad niz na My na starcie lub podobny. Tutaj sklad inni niz na Tau ale zapowiada sie bardzo dobrze z racji ciekawych nowych graczy.

Ale wszystko wyjdzie w walce.

Oczywiscie co swiat to jak na My wszystko w okolicy lejemy:)

A Ty grasz tu? czy tylko na Ypls?

Widzę po nickach że masz kilku byłych graczy hord :) i kilka osób z Ny które znam :) przyjmujesz byłych przeciwników których znienawidziłeś ? Co za zmiana a może strach że przegrasz ? Mały cytacik z forum
*** 01.08.2012 23:02
A co do Turka to z nim nawet nie piszcie- szkoda czasu i tak Wam naściemnia :)Jeden z najgorszych typów graczy na grepo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Siema Tikon. Z my gram Ja Zulska (doszła chyba już jak skonczyls grac) Bezimienna - Nalvia, Lord Fux, VoodoPL - Czlowiek lasu. Komodo jest z My ale z naszego ex wroga OL. Mayam tez z My ale z innego sojuszu.

Ogolnie to juz prawie nikogo nie ma z My. Na Tau bylo wiecej.
Na starym systemie podboju to zagram dopiero w Listopadzie narazie tylko na Ypsi jestem :)

Ale tak dla porownania na Tau mielismy mocniejszy sklad niz na My na starcie lub podobny. Tutaj sklad inni niz na Tau ale zapowiada sie bardzo dobrze z racji ciekawych nowych graczy.

Ale wszystko wyjdzie w walce.

Oczywiscie co swiat to jak na My wszystko w okolicy lejemy:)

A Ty grasz tu? czy tylko na Ypls?
Na starym systemie podboju to zagram dopiero w Listopadzie,a narazie tylko siedze na Ypsi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Widzę po nickach że masz kilku byłych graczy hord :) i kilka osób z Ny które znam :) przyjmujesz byłych przeciwników których znienawidziłeś ? Co za zmiana a może strach że przegrasz ? Mały cytacik z forum

Hmmm nie wiem kogo mam z sojuszu hord i w ogole nie wiem co to za sojusz;p chyba, ze Ci chodzi o ten sojusz adasko dzikie hordy co na tau zlalismy?

Ale nie kojarze tam zadnego gracza, ktorego bym nie lubil procz adasko.

A z PI niby kogo mialbym nie lubic jak tam nie gralem?

Nastepna sprawa to w MDG graja moi dawni przeciwnicy z My i wyobraz sobie, ze sa to jedne z najlepszych osob jakie poznalem w tej grze.

Jakiegos osobistego wroga z innegos wiata nie bede tolerowal ale do przeciwnikow nic nie mam. Kazdego traktuje indywidualnie. Z nami gra arkicaj, ktory na Tau byl wrogiem.

Nic mi to nie przeszkadza bo tylko niektorych osob bym nie chcial na zadnym swiecie w MDG.

Strachu nie ma bo nie mamy powodu. Walczylismy juz na 2 swiatach z wielkimi koalicjami i nie pokonali nas. Wiec dlaczego tutaj by mieli?

Obsada na Tau na starcie byla duzo mocniejsza i dalismy rade. Tutaj tez widze, ze HF jest dobrym sojuszem ale walczyc sie nie boimy z nikim.

Takze prosze nastepna porcje prowokacji chetnie odpisze;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Takze prosze nastepna porcje prowokacji chetnie odpisze;p
Prowokacja na życzenie:

Strachu nie ma bo nie mamy powodu. Walczylismy juz na 2 swiatach z wielkimi koalicjami i nie pokonali nas. Wiec dlaczego tutaj by mieli?
Tu nie ma żadnej wielkiej koalicji i nie będzie (chyba, że bez udziału HF), dlatego właśnie zostaniecie pokonani. :)
 
Do góry