Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Sytuacja na swiecie omega wyglada tak, ze marta996 bedac kolejna na liscie do podbicia postanowila uciec z tego swiata tlumaczac sie manifestem a prawda jest taka, ze nigdy nie chce zostac farma wiec gdy widzi zagrozenie ucieka ze swiata i farma sie nie staje.

Dlatego marta996 faktycznie farma nigdy nie bedzie bo jak tylko zbliza sie do tego, ze ja farmia to ucieka pod roznymi pretekstami na inny swiat.

Ciesze sie, ze na omedze nieudacznicy juz pouciekali bo bedzie wyzszy poziom w grze:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nie da się na pw ;) nie mam konta w grze, niestety musiałam odejść ze względu na tego osobnika i głupoty jakie on wypisywał, a Tobie Marcheweczko jakoś nie bardzo to przeszkadzało, że Turas wypisuje głupoty wyssane z palca, obraża i poniża. I wtedy nie pisał o grze, tylko o wyimaginowanych moich związkach itp. sprawach. Dlaczego tego nie usuwałeś? Dlaczego musiałam aż odejść z gry przy prawie pełnym premium i mając w drodze kolona?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Przecież o Omega rozmawiamy.. Co Wam znów nie pasuje? Przyklaskujecie tylko bełkotom noobów?

Ja tylko proszę abyście rozmawiali na temat. Posty, które wyleciały nie miały nic wspólnego z tym światem, poza graczami, którzy je pisali. Tu chodzi o czytelność i porządek na forum a nie czy "nam" coś pasuje czy nie.

Czy może Marta669 już do Was płacze o pomoc?

Czemu to miało służyć ?

Dajcie ludziom porozmawiać.

Ale czy ktoś zabrania? Uważam tylko, że do tego stopnia posunięte prywatne zatargi załatwia się prywatnie a nie na forum.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, co zrobicie zależy oczywiście od Was.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

...a Tobie Marcheweczko jakoś nie bardzo to przeszkadzało, że Turas wypisuje głupoty wyssane z palca, obraża i poniża. I wtedy nie pisał o grze, tylko o wyimaginowanych moich związkach itp. prawach. Dlaczego tego nie usuwałeś? Dlaczego musiałam aż odejść z gry przy prawie pełnym premium i mając w drodze kolona?

Miałem nadzieję, ze się opamiętacie i jak to kolega napisał wcześniej. Chciałem wam się dać wygadać. Ale to nie ma końca i nie wiem czy zauważyłaś posty zaczęły znikać.
Od tego jest funkcja raportowania postów, żeby zwracać na nie uwagę, ale o tym chyba nie muszę przypominać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja tylko proszę abyście rozmawiali na temat. Posty, które wyleciały nie miały nic wspólnego z tym światem, poza graczami, którzy je pisali. Tu chodzi o czytelność i porządek na forum a nie czy "nam" coś pasuje czy nie.
Ich rozmowa jak najbardziej dotyczy tematu. Przecież do choliby jasnej Marcia odeszła z OMEGI a to jest temat o sytuacji na OMEDZE.


Czemu to miało służyć ?
Żeby ten żarcik zrozumieć to trzeba by archiwum forum przejrzeć... A nie, przepraszam, przecież 50% postów na tym forum jest USUWANE. Bye Bye Understanding...

Ale czy ktoś zabrania? Uważam tylko, że do tego stopnia posunięte prywatne zatargi załatwia się prywatnie a nie na forum.
Bądź tak dobry i powiedz mi w takim razie jako przedstawiciel władz tego forum: Do czego ono właściwie służy, jak nie do rozmów i sprzeczek?

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, co zrobicie zależy oczywiście od Was.

Miałem nadzieję, ze się opamiętacie i jak to kolega napisał wcześniej. Chciałem wam się dać wygadać. Ale to nie ma końca i nie wiem czy zauważyłaś posty zaczęły znikać.
Od tego jest funkcja raportowania postów, żeby zwracać na nie uwagę, ale o tym chyba nie muszę przypominać.
Mam tylko nadzieję, że jesteś bardziej kompetentny niż część starych moderatorów tego forum (hej, mówię o tych którzy już tu nie pracują!) i usuwasz całą rozmowę, a nie tylko niektóre posty, wypaczając rozmowę którą mogą przeczytać nowi użytkownicy.




PS - po co ja właściwie to piszę skoro mi tego posta usuniecie? Chyba muszę się leczyć...
PS 2 - Apropo pierwszej części wypowiedzi - żeby nikt sobie nie pomyślał, że stoję po stronie marci czy turasa, uważam ich za równych sobie. Swoiste odpowiedniki ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Majhewa doskonale pasuje do wszystkich innych śmiesznych moderatorów tego forum, popisał się swoją sztuką moderacji, niekonsekwencją i głupotą już dosyć dawno temu kasując posty powiązane z tematami. Oczywiście swoich rozmówek o pierdołach z różnymi randomami z forum nie raczy usunąć.

Oto przykład, jaki daje nam "kochany" (tfu) moderator: klik

Żenada, dead forum dead gra.

A Turek jest noobem, Marta noobem bez osiągnięć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Majhewa jest jednym z lepszych moderatorów, jakich tu spotkałem. Nie czepia się głupot, nie banuje bez powodu.

Większości osób które grają na omedze nie interesują personalne wycieczki. Interesuje je natomiast SYTUACJA NA OMEDZE. Ewentualnie pogłębianie przyjaźni z osobami, które tu grają. Dlatego lekki offtopic: na luziku, z dystansem, jest wskazany. Wyzwiska, obrażanie, rzucanie mięsem - nie.

Kłótnia która tu wybuchła na prawdę negatywnie oddziaływała na klimat gry. Bardzo dobrze, że została usunięta.

Co do noobów... nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Ani Turek, ani Marta z pewnością noobami nie są :D

A w ogóle, to zdaje się że HellFire traci miasta. Jaki jest powód tego?

(To tak, żeby zmienić temat... :p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Mam bezpośrednie pytanie do założyciela HF, Makarona.

Co się dzieje z Twoim sojuszem HF? Gracze masowo porzucają Twój sojusz. Każdego dnia ktoś nam z HF narzeka na swój sojusz i chciałby do nas dojść.

Niedawno zrobiłeś poradnik jak stworzyć dobry stabilny sojusz. Ale coś Tobie z HF nie wychodzi i moje pytanie co się dzieje?

W pierwszych dniach pisałeś komentarze kilka razy na godzinę a obecnie odkąd HF przestało się liczyć w stawce o top-1 to ucichłeś.

Z moich obserwacji wynika, że jeszcze tydzień/dwa i ten sojusz przestanie istnieć.

Szkoda bo liczyłem na dobrą rywalizację a jednak tak jak mówiłem sojusz dobrze wyglądał na papierku lecz w praniu wszystko wyszło.

Ciekaw jestem kto zastąpi Was w walce o prym na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Majhewa jest jednym z lepszych moderatorów, jakich tu spotkałem. Nie czepia się głupot, nie banuje bez powodu.
Raz, że ja go nie oceniałem, bo się z nim nie zetknąłem za bardzo; Dwa, że "jakich tu spotkałem" nie świadczy o niczym (kontynuując bym zaczął rozmowę o pracy administracji więc odpuszczę).

Większości osób które grają na omedze nie interesują personalne wycieczki. Interesuje je natomiast SYTUACJA NA OMEDZE. Ewentualnie pogłębianie przyjaźni z osobami, które tu grają. Dlatego lekki offtopic: na luziku, z dystansem, jest wskazany. Wyzwiska, obrażanie, rzucanie mięsem - nie.
Personalne wycieczki osób, które grają/niedawno skończyły grać na omedze to również SYTUACJA NA OMEDZE.
A tak poza tym opisałeś, co ciebie tutaj interesuje, bo za ogół prawa wypowiadać się nie masz.

Kłótnia która tu wybuchła na prawdę negatywnie oddziaływała na klimat gry. Bardzo dobrze, że została usunięta.
Czyżby kłótnia na forum (której nawet nie jesteś uczestnikiem) mogłaby sprawić, że skończysz grę lub coś w tym stylu? Należysz do społeczności emo czy po prostu chcesz ze zrobić idiotę takimi tekstami?
Co do noobów... nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Ani Turek, ani Marta z pewnością noobami nie są :D
^^
A w ogóle, to zdaje się że HellFire traci miasta. Jaki jest powód tego?
Tej nocy uznał, że warto się wyspać ;)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Co do noobów... nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Ani Turek, ani Marta z pewnością noobami nie są :D

haha haha haha ale się uśmiałem :D

a co do rozpadających się sojuszy to po prostu niektórzy nie nadają się do ich zarządzania, no ale nooby dadzą się nabrać na chwytliwe nazwy, obiecanki cacanki i wchodzą gdzie ich tylko zaproszą :)
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To jest świat nooobków
Dlatego ja na nim gram i w/w persony :)
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Właśnie że jest spokojnym, gorąco jest tylko na forum:)
No ale mój sojusz jest daleko od waszych wojennych gierek, więc może nie wiem, bo zamiast żeby o Tym pisać, to się sprzeczacie za drobnostki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Spokojny, niespokojny... póki nie zostaną na nim same simsoludki, póty coś dziać się będzie. A póki się dzieje, póty świat nie "dednie" :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Musi się coś dziać, musi. Bez tego nudno, niestety - U mnie coś spokojnie, muszę wyruszyć w morze, może znajdę jakąś ciekawą atrakcję ;)
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Niegrzeczny1 może już czas łodzie wyprodukować:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ale te sojusze upadają co chwilę... Jeszcze niedawno Galowie sojusz marty996 upadł bez walki a dziś żegnamy się z dużo lepiej zapowiadającym się sojuszem Power Squad...

Z obserwacji już można wywnioskować, że kolejnym słabym ogniwem tego świata, który padnie będzie HF.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ale te sojusze upadają co chwilę... Jeszcze niedawno Galowie sojusz marty996 upadł bez walki a dziś żegnamy się z dużo lepiej zapowiadającym się sojuszem Power Squad...

Z obserwacji już można wywnioskować, że kolejnym słabym ogniwem tego świata, który padnie będzie HF.

Nic nie wiesz marny człowieczku, mój sojusz nie upadł. Zrobiliśmy fuzję z HF, która zresztą była planowana od pierwszego dnia, kiedy razem z Modiszką wyszłam z soja i założyliśmy własny. Ale co Ty możesz na ten temat wiedzieć. Pewnie za chwilę będziesz wszystkiemu zaprzeczał, jakbyś to Ty brał udział w rozmowach marny człowieczku, a Ty tak naprawdę nic nie wiesz. Tylko zaspokajasz swoją niziutką samoocenę wpisując w profilu sojusze, które rzekomo upadły przez MDG, chociaż MDG nie miało nawet wojny z tymi sojuszami. Wiesz, godny jesteś pożałowania z tymi Twoimi postawami, biedny, marny człowieczku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nic nie wiesz marny człowieczku, mój sojusz nie upadł. Zrobiliśmy fuzję z HF, która zresztą była planowana od pierwszego dnia, kiedy razem z Modiszką wyszłam z soja i założyliśmy własny. Ale co Ty możesz na ten temat wiedzieć. Pewnie za chwilę będziesz wszystkiemu zaprzeczał, jakbyś to Ty brał udział w rozmowach marny człowieczku, a Ty tak naprawdę nic nie wiesz. Tylko zaspokajasz swoją niziutką samoocenę wpisując w profilu sojusze, które rzekomo upadły przez MDG, chociaż MDG nie miało nawet wojny z tymi sojuszami. Wiesz, godny jesteś pożałowania z tymi Twoimi postawami, biedny, marny człowieczku.

marta996 czy to czasem nie ty beczalas i robilas z siebie ofiare, ktora jest obrazana i ponizana?

A teraz pierwszy twoj post to wyzwiska do kogos kto cie nawet nie obrazil ani nawet nic nie napisal poza tym, ze twoj sojusz padl bez walki co jest prawda i kazdy byl tego swiadkiem.

Takze skoncz nastepnym razem beczec, ze ktos cie poniza bo ty sama aprowokujesz i obrazasz ludzi.

Ja nie widze fuzji z hf gdyz i ty ucieklas przed MDG z tego swiata i nie jestes w hf i siwa motyka nie jestw hf i kolejny z zalozycieli galow nie jest w hf czyli modliszka.

Ludzie co przeszli z galow do hf teraz szukaja innych sojuszy narzekajac na pseudo sojusz galowie oraz hf.

wszyscy sa porozwalani po roznych sojuszach.

Prawda jest taka, ze zanim doszlas do hf juz mialas plan uciec z tego swiata wiec zrobilas niby fuzje by nie bylo, ze twoj marny sojusz upadl pod twoimi rzadami i zrobilas ta niby fuzje ale co to za fuzja gdy galowie to zbieranina srednich graczy bez organizatora i ogarnietego zalo9zyciela czy dyplomaty?

przeciez galowie nie potrafili walczyc ani stawiac oporu organizacja tam byla tak tragiczna, ze pisali to wasi gracze...

zrobilas nieudolny sojusz z, ktorym sobie nie radzilas gdyz nie umiesz prowadzic sojuszu.

Ja wiem tyle samo co ty pseudo organizatorko... nie zapominaj, ze mimo, ze ty ucieklas jak tchorz co zreszta na kazdym swiecie gdzie MDG cie gnoi robilas to jeszcze gracze bedacyw galach nadal graja na tym swiecie i opowiadaja o tym, ze nie bylo tam organziacji a ty sie w ogole nie nadajesz do prowadzenia sojuszy i caly czas na Fo spedzalas zamiast w grze...

Takze wiem od nich co za patologia byla w tym twoim tworze galowie...

Wojny mielismy z kazdym sojuszem i bylo to od poczatku wpisane w nasz profil:)

Jezeli ja jestem marnym czlowiekiem to kim jest jedna z najwiekszych nieudaczniczek gp pri madonna marta996?

jestes marnym graczem
marnym dyplomata
marna zalozycielka
marna organizatorka
marna redaktorka

No i nie grzeszysz inteligencją w rozmowach choc tu nie mam pretensji gdyz kazdy sie rodzi jaki sie rodzi...

Wszystko czego sie tykasz robisz marnie wiec jak ja mam cie nazywac?

nie umiesz nawet poprawnie napisac newsa na portalu robiac bledy stylistyczne. Nie wiem za co dostalas tam redaktora... a nie sorry wiem, my wszyscy wiemy...

bo tam nikt nie chce pisac i wrecz musza sie prosic kogokolwiek by zgodzil sie poswiecac swoj czas na cos co umarlo od razu po powstaniu gdyz jedynce co mozna tam przeczytac to wierszyki nie zwiazane z gpw ogole oraz wywiady z twoimi ex mlodszymi o 12 lat chlopakami:)

Sadzilem, ze stylistyka u redaktora to cos rownie waznego co ortografia ale widac wladza portalu nie przeszkadza, ze ich redaktorka kaleczy j Polski na wszelkie sposoby:)

marta996 przestan obrazac ludzi i ich wyzywac tylko dlatego, ze napisali, ze ci sie sojusz rozpadl:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

marta996 czy to czasem nie ty beczalas i robilas z siebie ofiare, ktora jest obrazana i ponizana?

A teraz pierwszy twoj post to wyzwiska do kogos kto cie nawet nie obrazil ani nawet nic nie napisal poza tym, ze twoj sojusz padl bez walki co jest prawda i kazdy byl tego swiatkiem.

Takze skoncz nastepnym razem beczec, ze ktos cie poniza bo ty sama aprowokujesz i obrazasz ludzi.

Ja nie widze fuzji z hf gdyz i ty ucieklas przed MDG z tego swiata i nie jestes w hf i siwa motyka nie jestw hf i kolejny z zalozycieli galow nie jest w hf czyli modliszka.

Ludzie co przeszli z galow do hf teraz szukaja innych sojuszy narzekajac na pseudo sojusz galowie oraz hf.

wszyscy sa porozwalani po roznych sojuszach.

Prawda jest taka, ze zanim doszlas do hf juz mialas plan uciec z tego swiata wiec zrobilas niby fuzje by nie bylo, ze twoj marny sojusz upadl pod twoimi rzadami i zrobilas ta niby fuzje ale co to za fuzja gdy galowie to zbieranina srednich graczy bez organizatora i ogarnietego zalo9zyciela czy dyplomaty?

przeciez galowie nie potrafili walczyc ani stawiac oporu organizacja tam byla tak tragiczna, ze pisali to wasi gracze...

zrobilas nieudolny sojusz z, ktorym sobie nie radzilas gdyz nie umiesz prowadzic sojuszu.

Ja wiem tyle samo co ty pseudo organizatorko... nie zapominaj, ze mimo, ze ty ucieklas jak tchorz co zreszta na kazdym swiecie gdzie MDG cie gnoi robilas to jeszcze gracze bedacyw galach nadal graja na tym swiecie i opowiadaja o tym, ze nie bylo tam organziacji a ty sie w ogole nie nadajesz do prowadzenia sojuszy i caly czas na Fo spedzalas zamiast w grze...

Takze wiem od nich co za patologia byla w tym twoim tworze galowie...

Wojny mielismy z kazdym sojuszem i bylo to od poczatku wpisane w nasz profil:)

Jezeli ja jestem marnym czlowiekiem to kim jest jedna z najwiekszych nieudaczniczek gp pri madonna marta996?

jestes marnym graczem
marnym dyplomata
marna zalozycielka
marna organizatorka
marna redaktorka

No i nie grzeszysz inteligencją w rozmowach choc tu nie mam pretensji gdyz kazdy sie rodzi jaki sie rodzi...

Wszystko czego sie tykasz robisz marnie wiec jak ja mam cie nazywac?

nie umiesz nawet poprawnie napisac newsa na portalu robiac bledy stylistyczne. Nie wiem za co dostalas tam redaktora... a nie sorry wiem, my wszyscy wiemy...

bo tam nikt nie chce pisac i wrecz musza sie prosic kogokolwiek by zgodzil sie poswiecac swoj czas na cos co umarlo od razu po powstaniu gdyz jedynce co mozna tam przeczytac to wierszyki nie zwiazane z gpw ogole oraz wywiady z twoimi ex mlodszymi o 12 lat chlopakami:)

Sadzilem, ze stylistyka u redaktora to cos rownie waznego co ortografia ale widac wladza portalu nie przeszkadza, ze ich redaktorka kaleczy j Polski na wszelkie sposoby:)

marta996 przestan obrazac ludzi i ich wyzywac tylko dlatego, ze napisali, ze ci sie sojusz rozpadl:)

Hahaha mały wredny Turasek, któremu doszczętnie się w główce poprzewracało. Na szczęście nie ocenia moich działań taka miernota jak Ty. Nie jetem na tym serwie przez Ciebie, przez Twoje KŁAMSTWA, Twoją obłudę, wredność i też wszyscy o tym wiedzą.
Chcę Cię poinformować, że Twoje "wycieczki personalne" nie robią na mnie najmniejszego wrażenia. Rzucasz sobie jakieś dziwne cyferki, a naprawdę nie masz zielonego pojęcia ile ja mam lat, czy ile mają lat wskazywani przez Ciebie gracze, z którymi niby coś mnie łączyło więcej niż koleżeństwo, znajomość z gry, czy z Adrianem po prostu przyjaźń. Nie rozumiem o co Ci chodzi, ale widocznie jesteś zazdrosny o takie zwykłe znajomości. Sorry, ale ja w nich nie widzę niczego złego.
Teraz co do mojego stylu pisarskiego: porównaj sobie chłopczyku moją wypowiedź ze swoją. Zauważ, że nierzadko zaczynasz zdanie z małej litery. Nie bądź śmieszny, bo prawda obiektywna jest taka, iż zawsze miałam "lekkie pióro" i Twoje wyimaginowane obiekcje są zwyczajnie bezpodstawne.
Kolejna kwestia to mój sojusz, którego byłam współzałożycielką: on istniał i miał się całkiem dobrze do czasu, gdy byłam w nim i prowadziłam go. Wszystko było w jak najlepszym porządku pomimo, że w swoim składzie mieliśmy pewne gnidy, które próbowały działać na niekorzyść sojuszu. Nie mieliśmy złotników, ale mieliśmy ludzi z głowami na karku i było ok. Gdy odeszłam to niestety wszystko się rozlazło, bo zwyczajnie popełniłam jeden błąd, a właściwie dwa błędy: zaufałam niewłaściwym osobom, a po drugie sama za dużo robiłam zamiast wymagać większego działania od liderów. Zatem widzisz Turasku, ja potrafię szczerze i publicznie przyznać się do błędów :) Tobie zaś daleko do takiej dojrzałości.
Teraz mam misję: pokazać wszystkim jakim jesteś człowieczkiem, jak wymyślasz, kłamiesz. Dowodem jest zaś to, co wymyślasz sobie na mój temat. Przypomnę, że Ci bezpośrednio zainteresowani skomentowali Twoją wypowiedź podkreślając jej nieprawdziwość (chodzi mi o wypowiedź Adaśko).

Ps. Co do mojego poziomu inteligencji, to uzyskałam 128 pkt w teście inteligencji Wekslera, zaś w Ravenie wynik jest nawet nieco wyższy ;) To tak k woli informacji i zarzutom, iż niby mam niski poziom II ;) Wszystkim życzę wspaniałej niedzieli i zabawy w doborowym towarzystwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sytuacja na tym dobrym swiecie

Narazie, póki co jest nieźle. Jest rajsko :rolleyes:. Czemu narzekacie?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Nie było mnie chwilkę, ale widzę, że wszystko po staremu :)
 
Do góry