Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12047

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

co to za czerowny kolor i pogrubiona czcionka ?wszyscy znaja regulamin forum,a jak ktos ci nie pasuje to banuj,albo usuwaj posty wtym jestes the best :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

przeczytaj sobieAgnieszko powyższy teks i kto tu kogo wyzywa i za to nie ma bana na forum nas będziesz straszyć banami a my mamy się dawać obrażać prostakowi tak

A ty jeszcze mi piszesz, ze potrafie tylko na banie podbijac? wszystkie miasta polka dostajesz od kologow hoduja cie jak roslinke a ty jestes tylko pania do towarzystwa na ts taka twoja gra.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

co to za czerowny kolor i pogrubiona czcionka ?wszyscy znaja regulamin forum,a jak ktos ci nie pasuje to banuj,albo usuwaj posty wtym jestes the best

By może dotarło do ludzi co piszę. Jeżeli nie pomoże sami mogą mieć do siebie żal w momencie gdy będzie za późno.Tu nie chodzi o to czy ktoś mi pasuje czy nie a o to czy łamie regulamin.Jeżeli tak jest posty będą usunięte i osoba dostanie bana lub kartkę w zależności od przewinienia. Ja napisałam już co miałam do powiedzenia w tym temacie i reszta zależy od Was. Mam nadzieję,że potraficie się zachować jak na kulturalnych ludzi przystało.


przeczytaj sobieAgnieszko powyższy teks i kto tu kogo wyzywa i za to nie ma bana na forum nas będziesz straszyć banami a my mamy się dawać obrażać prostakowi tak

Ten post dopiero po napisaniu mojego widziałam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Natomiast prawie wszystkie środowiska za ludzi bez honoru uważają donosicieli.

Proponuje zrobic kropke na nosie Turka i kazdy bedzie wiedzia co to za gosc,
Donosiciel

Turek jest madry na poczatku swiata bo duzy sojusz mial i masse deffa itp ale jak jest otoczony zaczyna wymyslac jak uciec ze swiata i isc na nowy ,
Proponuje ci zrobic sobie globala juz 3 i isc na nowy swiat== a wine za globala ? zbysz1 i jego sojusz :))
 

DeletedUser11715

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

medziku ty wypisujesz caly czas same klamstgwa i brednie. Nie gram na zadnych skryptach i nigdy nie gralem. Nawet legalnych nie uzywam bo mi nie sa potrzebne. Zreszta na scrinach jakie daje suportowi oraz nagraniach widac moje okno gp i zadnych skryptow.

przestan tez klamac, ze ci przy 500 chodzi bo mas zbana i nawet tego nie mogles sprawdzic a poza tym kazdy moze napisac zwlaszcza oszust zbanowanyz a to, z emu przy 1000 nie muli... tak sami klamiesz, ze masz moje obrazliwe posty gdzie wyzywam kogos od dziw... itp Pokaz tu scrin gdzie kogos tak nazwalem. Pokazesz? wyzej napisales, ze masz wiec albo pokazesz albo widac, ze klamiesz...

nie pisze nic za co mozna dostac bana bo bym go zarobil od razu.

dzidzius nadal widac, ze malo ogarnietyw gp jestes. No ale w koncu sam dostales konto od kolegi bo na swoim grales marnie i ci nie szlo.

moja okupacje zbysza odbijal zalew a medziku z miasta obok nie. To jasny znak, ze ma bana zwlaszcza ze on najwiecej oszukiwal.

polka nie badz zalosna. To wy zabraliscie mi 3 miasta oszukujac za co teraz zbieracie bany. Ja zawsze uczciwie wam miasta podbijalem.

A ty jeszcze mi piszesz, ze potrafie tylko na banie podbijac? wszystkie miasta polka dostajesz od kologow hoduja cie jak roslinke a ty jestes tylko pania do towarzystwa na ts taka twoja gra.

Wiec nie pisz mi kto tu nie umie podbijac bo sam ci miasto zabieralem gdy ty nawet klinowac nie potrafilas i off przed kolona miw stawilas.

Potrafisz tylko oszukiwac zkolegami by zyskac przewage. Nie bez powodu posypalo sie tyle banow w kostucha.

turku kolejny raz kłamiesz , obejrzałam statsy i wynika z nich, że to ty głównie przejmujesz miasta swoich , a nawet jakieś szaraki się trafiły, gdzieś tam przewijają się też podboje u naszych zbanowanych graczy.
Sukcesów wielkich nie widać :(
Popatrz na moje podboje i wskaż mi miasto przejęte od moich kolegów, mam oczywiście przejęte dwa miasta od sojuszników, ale to za czasów mojego bycia w mdg- jaki sojusz takie podboje- dostosowałam się :)
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Na dobijanie cudow leci po kilkaset atakow i wsparc,jakos nikt nie narzeka ze mu gre zamula,bo tak by wszyscy bany dostawali na kazdym swiecie,odinstaluj sobie skypty i zainwestuj w lepszy internet i nie bedziesz mial zadnych problemow w grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Turek jest tylko mały problem nie ma w GP żadnego błędu a jak nie wiedziałeś co masz zrobić to wymusiłeś w suporcie bany na graczach pisząc kłamstwa tylko na tyle cię stać i co ty opowiadasz o przejmowaniu miast w czystej grze jeśli twoje miasta są albo przejęte od graczy zbanowanych albo od swoich albo szaraczki bo tylko na tyle cię stać marny czlowieczku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tureczku nikim na omedze jestes ty :) Wszyscy cie opuszczaja. zostalo ci 40 kont do opieki i tylko 5-9 osob do opieki nad nimi. ja mam i gram w to z przyjaciolmi i traktuje ich z szacunkiem... w przeciwienstwie do ciebie. skrzetnie wykorzystales blad w grze zeby wymusic bana na mnie i na moich znajomych. ale ty tutaj dlugo nie pociagniesz. W ekipie masz agnieszke, ktora raz siedzi na koncie typhoona, raz na mercenario... no 2 kont na raz juz nie ogarnia:/ masz konto rykoszeta, w opiece nad ktorym pomaga ci inna osoba. Inne konta, ktore dogladasz: Mayam, QuexT, hopekroztropek, Nilus, RaFFe84, Dragon del Ejercito, Laima, NUTELLA0102, vercin19, skromna i pewnie jeszcze kilka innych :) i ty grasz uczciwie... LOL! a no i ty jestes najlepszy i nikt tobie nie zabral miasta w uczciwy sposob... a te ponad 80 miast na Tau to na banie straciles co? spisz mi te bajki zebym mial co dzieciom na dobranoc czytac :)

Roshka: nie licz u niego na honor... mowi ze go ma... ale krowa co duza muuuuuuuuczy malo mleka daje :)

A no i jeszcze jedno do turka: utopiles dziesiatki kolonow dzieki skryptom, ktore zmulily ci kompa :) nie zapominaj o tym :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tureczku nikim na omedze jestes ty :) Wszyscy cie opuszczaja. zostalo ci 40 kont do opieki i tylko 5-9 osob do opieki nad nimi. ja mam i gram w to z przyjaciolmi i traktuje ich z szacunkiem... w przeciwienstwie do ciebie. skrzetnie wykorzystales blad w grze zeby wymusic bana na mnie i na moich znajomych. ale ty tutaj dlugo nie pociagniesz. W ekipie masz agnieszke, ktora raz siedzi na koncie typhoona, raz na mercenario... no 2 kont na raz juz nie ogarnia:/ masz konto rykoszeta, w opiece nad ktorym pomaga ci inna osoba. Inne konta, ktore dogladasz: Mayam, QuexT, hopekroztropek, Nilus, RaFFe84, Dragon del Ejercito, Laima, NUTELLA0102, vercin19, skromna i pewnie jeszcze kilka innych :) i ty grasz uczciwie... LOL! a no i ty jestes najlepszy i nikt tobie nie zabral miasta w uczciwy sposob... a te ponad 80 miast na Tau to na banie straciles co? spisz mi te bajki zebym mial co dzieciom na dobranoc czytac :)

Roshka: nie licz u niego na honor... mowi ze go ma... ale krowa co duza muuuuuuuuczy malo mleka daje :)

A no i jeszcze jedno do turka: utopiles dziesiatki kolonow dzieki skryptom, ktore zmulily ci kompa :) nie zapominaj o tym :p


co ty piszesz człowieku gram na swoim koncie cięgle i nikomu bym go nie oddał !
turek przejął wam 10 miast i kilkadziesiąt 303 więc jakie szaraki ?
w przejmujecie tylko nieaktynych z takich sojuszu jakim był IMPULS czy Maximum i dzięki temu zyskaliście przewagę
wy macie tylko wojnę z MDG i Watahą a my : KOSTUCHA, GH, Enomtoia, CD, Zerowcy i jeszczw SW wy nawet byście tyle nie wtrzymali co my i jeszcze przejmujemy ciągle miasta wrogą :)

za wypisywanie takich kłamstw powinneś globala dostać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nilus, kiedys palono na stosie za mowienie prawdy :) wiec global za pisanie nie jest dla mnie straszny :)

Roshka: regulamin jest tak napisany zeby nic z niego nie wynikalo. od 2 lat support nie ustosunkowal sie do pomyslu prowadzenia jak i listy bledow, ktorych wykorzystanie skutkuje banem, tak i do pomyslu pregierza, gdzie kazdy mial by wglad i mogl zobaczyc czego sie dany gracz dopuscil i jaka ma kare. wedlug mnie oba pomysly sa o wiele lepsze od obecnego tajniaczenia przez support. oczywiscie obecna polityka daje mozliwosc subiektywnej oceny sytuacji przez kazdego z adminow... po zmianach bylo by to duzo trudniejsze. wszakze jawnosc moze zdzialac cuda... konczyc wojny lub wszczynac nowe...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Witam Wszystkich,

zamulenie grepolis zdarzyło się wielu graczom nie jeden raz, ale jeszcze nikt za to nie wymusił bana na innym graczu.

Brawo, Turek, za pomysł. Podziwiam cie za to, że dałeś radę przekonać jakiegoś niedoświadczonego admina do swojej wersji. Każdy gracz, który grał aktywnie na kilku światach wie, że takie zmasowane akcje z setkami wsparć i ataków, szpiegowaniem i czarami - są na pewnym poziomie gry normalne. I nie wazne, czy to wsparcie jedną czy 300 biremami.

Co ty, turek, grasz pierwszy dzień w grepolis? Zapomniałes juz , jak sam takie akcje organizowałeś?

Wszyscy wiemy, że powodem mulenia nie jest ilosc ataków, czy wsparć, ale stan techniczny łącza internetowego lub komputera oraz ilość wgranych ulepszeń.


Wyłącz potuska, powiadamianie smsem o atakach, współdzielenia łącza z innymi graczami, oraz wszelkie inne pomoce, a nic ci nie bedzie muliło. Albo kup nowy komputer, może ten, który masz nie daje już rady?:)

Mnie. medziku, też interesuje od jakiej liczby akcji jest to już podstawa do bana?
Bo mam pewną listę graczy, których chętnie podam do supportu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Roshka ale czego ty się spodziewasz jeśli po stracie miast przez graczy MDG zostają oni usunięci z sojuszu i wyzwani od kretów i zdrajców to co miał zrobić Turek jeśli stracił 3 miasta musiał coś wymyślić przecież się nie wywali z sojuszu więc wymusił w suporcie bany na graczach i znowu jest poszkodowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

DLATEGO NIE MOŻNA MACHNĄĆ REKĄ na wynikłą sytuację, tylko trzeba coś z tym zrobić !
Niech support wie że ludzie zaczynają się tym interesować a nie przymykają OCZY! Jeżeli nie potrafią tego w sposób w miarę dobry ogarnąć - powinniśmy się zastanowić czy odpowiednie osoby zajmują odpowiednie stanowiska!

EDIT: a skoro są z supportu to naprawę ludzie informujcie się wzajemnie co komu odpisujecie ... ni może być tak że każdy członek supportu odpisuje graczowi co innego?! :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Nie uzywam zadnych skryptow. Nawet legalnych bo nie potrzebuje tego. Na scrinach i filmikach widac, ze nie uzywam nic. Zreszta tez moga to sprawdzic swoimi sposobami w koncu za to bany sie dostaje.

Gralem na wielu swiatach i mialem tez wiele atakow wsparc na liczniku.

Ale to nie to samo gdy nagle 10 min przed wejsciem kolona jakis oszust medziku co sekunde sle po 1 biremce razy kilkaset. kilku miast plus inne osoby to samo.

Nagle w ciagu sekund wchodza setki fejkw sparc i zapewne blokuja system.

Zreszta pisalem do suportu, ze nawet moze sie ktos zalogowac i ja z pomoca sojusuz puscimy takie fejki i sam sie przekona, ze to blokuje gre.

Jezeli hinol jestes taki madry to zaloguj sie na Omega podaj nick ja puszcze ci takie fejki plus kilka osob i nagrasz filmik jak ci gp chodzi i czy nie zacina ok?

filmik umiescisz tutaj i albo udowodnisz, ze ja sie myle albo sie skompromitujesz.

Zgoda?

Gdyby suport nie rpzetestowal tego i nie sprawdzil,z e to faktycznie blokuje gp to by za wysylanuie wsparc nie banowal.

rusz mogownica...

Albo wiesz coz rob? wyslij z jednego miasta 200x1000 srebra skanu tak co sekunde. Sam zobaczysz, ze ci nawet przy tym tak zamuli gp i spowolni reakcje i wszystko.

A cod opiero przy spamach w wiekszej ilosci.

Jak mowie kto chce prosze sie zgloscic ja mu zalatwie identyczne spamowanie fejk wsparciami i neich ta osoba nagra jak mu gp wtedy chodzi i czy moze grac:)

I hinol skoncz tu cwaniakowac bo jak mogi z twoja zona na zjezdzie zle rzeczy robili to ty nie byles wtedy taki kozak.

Na koniec sprzedal ci liscia a ty nic nie zrobiles...

a na forum cwaniakujesz... tam trzeba bylo byc taki mocny...

P.s. ty nawet boisz sie ujawnic na jakim nicku grasz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tureczku mi gra dzialala normalnie :) czyli caly system tez :) wiec co ty tam zmajstrowales zeby nam bana zalatwic? ja nie odpuszcze oszuscie :)
 

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Witam Wszystkich,

zamulenie grepolis zdarzyło się wielu graczom nie jeden raz, ale jeszcze nikt za to nie wymusił bana na innym graczu.

Brawo, Turek, za pomysł. Podziwiam cie za to, że dałeś radę przekonać jakiegoś niedoświadczonego admina do swojej wersji. Każdy gracz, który grał aktywnie na kilku światach wie, że takie zmasowane akcje z setkami wsparć i ataków, szpiegowaniem i czarami - są na pewnym poziomie gry normalne. I nie wazne, czy to wsparcie jedną czy 300 biremami.

Co ty, turek, grasz pierwszy dzień w grepolis? Zapomniałes juz , jak sam takie akcje organizowałeś?

Wszyscy wiemy, że powodem mulenia nie jest ilosc ataków, czy wsparć, ale stan techniczny łącza internetowego lub komputera oraz ilość wgranych ulepszeń.


Wyłącz potuska, powiadamianie smsem o atakach, współdzielenia łącza z innymi graczami, oraz wszelkie inne pomoce, a nic ci nie bedzie muliło. Albo kup nowy komputer, może ten, który masz nie daje już rady?:)

Mnie. medziku, też interesuje od jakiej liczby akcji jest to już podstawa do bana?
Bo mam pewną listę graczy, których chętnie podam do supportu:)

lady godiva przylecialas bronic swoich oszustow? a co ty na to jak na filmiku widac jak po wplynieciu kolona i zmianie na inne miasto nie spamowane od fejkow grepolis chodzi plynnie i normalnie?

lacze mi sie zawiesza jak leci kolon a patuski i inne skrypty wylaczaja same po zmianie miasta?

robicie durni z ludzi jakby nikt nie wiedzial o co chodzi. wejdz cwaniaro na gp zaspamuje ci fejkami miasto nagraj filmik i wrzuc jak ci gp chodzi normalnie ok?

a jak nie potraficie nic udowodnic tylko pisac to szkoda z wmai dyskutowac. ja dalem dowody na to co pisze wy nic poza slowami.

Ale chyba jeszcze nigdy oszyst sie nie przyzna a kumple go nie bronili.

wiesz co jest najzabawniejsze lady godiva?

pamietam jak mi na ts sie zalilas, ze masz dosc tau gdyz tam juz gra jest tylko na bany na sztuczki byle rpzejac miasto i ze chciala bys tylko pograc bez kombinowania.

A co sama zrobilas u nas? nie dosc, ze bedac u nas za pelcami ugadalas sie z wrogiem i przeszlas do nichz kumplami zabierajac kilku graczy z MDG to jeszcze teraz popierasz takie rpzekrety jak robia twoi koledzy.

i ty chcialas grac czysto bez zadnych przekretow?

no takz apomnialem, ze wiekszosc tego co mowilas to byly klamstwa... a ja glupi ci zaufalem mimo, ze kazdy mowil bym tego nie robil bo bije od ciebie falszywoscia...

tyle na ten temat.

Od poczatku swiata gram 0 problemow z gp nawet jak robili akcje na kilka miast a nagle jak zaczynaja oszukiwac to mi bedzie wmawiac, ze mam slaby net...

wstydz sie za to jak potrafisz krecic w grze byle osiagnac sukces...
 
Do góry