Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nie chciałbym być tu niczyją stroną ale Limitów na wsparć czy też ataków nie ma, i nie ważne czy też wysyła się po jednej biremie czy nie x 100 czy 200 ... nie jest to niedozwolone.
Tu ewidentnie w mojej ocenie może być problem z łączem internetowym ( w danej chwili ) ... czy gra muli przy 200 wsparciach czy nie .... Nie powinna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nie chciałbym być tu niczyją stroną ale Limitów na wsparć czy też ataków nie ma, i nie ważne czy też wysyła się po jednej biremie czy nie x 100 czy 200 ... nie jest to niedozwolone.
Tu ewidentnie w mojej ocenie może być problem z łączem internetowym ( w danej chwili ) ... czy gra muli przy 200 wsparciach czy nie .... Nie powinna.


Turku jak skomentujesz to
 

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Turku jak skomentujesz to

Mam filmiki jak jestem na miescie na, ktore leca setki fejk wsparc co sekunde i nie da sie nic zrobic gra praktycznie nie reaguje.

Gdy zmieniam miasto na te na ktore nie leca fejki nagle wszystko moge robic otwieraja mi sie okienka i jest wszystko ok.

Kompa mam bardzo dobrego internet tez. Nigdy nie mam problemow z GP zarowno chwile przed akcja jak i chwile po akcji wszystko dziala idealnie.

Teraz pozostaje wam wciskac kit, ze jak slecie na mnie kolona i fejki to mi net zamula na chwile:)

P.s. od kad zbanowali oszustow to juz 2 kolony kostuchy bez problemu utopilem. Cos chlopaki sobie nie radza grajac uczciwie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

jeśli ci GP muli od takiej ilości wsparć to jakim prawem po zmianie miast działa ci normalnie masz GP jakoś podzielone czy coś bo mi jak muli to nigdzie nic nie mogę zrobić a u ciebie jakoś dziwnie wszystko dziala a powiedz mi na świecie TAU jak atakowałeś petrusza to ile leciało na niego wsparć po jednej biremce coś koło 500 tak ty wsadzałeś kolona a sojusz puszczał feiki coś ci to mówi czy nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Oj, Turek, ja tu o grepo, a ty jak zwykle o mnie.

To ty mnie oszukałeś, zdradziłeś i próbowałeś oczernić w oczach wielu graczy.
Jak zresztą każdego, kto nie gra po twojej myśli. I kto odważy się odejść od ciebie.

Jakbys szanował mnie i jeszcze kilka osób - grałabym nadal razem z tobą.

Wracając do tematu:

Powiem ci tylko, ten ban jest nie słuszny - to wina twojego sprzętu i tyle.
Myśle, ze decyzja tego admina odbije się szerokim echem w supporcie.


Zamiast skupić sie na obronie, zacząłeś filmować i robic printscreeny? Poważnie?

Pozostawię to bez komentarza....
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dziwne ,ze jak przy dużej liczbie działań na serwerach przestawia ataki i wsparcia ,a kolony topią się o wsparcie tego samego gracza ,było tak na nY i na Tau też się zdarzało to jakoś bana z techników nikt nie dostał:D

Bardzo podobnie było z sytuacja na Sigmie cały sojusz się udzielił wysłali ataki przed kolona, a takie cuda że działy że masakra, kolon na dnie oczywiście.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Każdy gracz który gra długo wie ,ze serwer nie wytrzymuje kilkuset działań w tym samym czasie ,więc ,trzeba się umawiać na akcje po parę wsparć i ataków :D albo banować wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

gala to nie chodzi o dzialania. to o czym mowisz dotyczy wylacznie atakow, ktore sa kolejkowane i obliczane z obrona w danym czasie gdy zaczyna sie obliczanie ataku. kazde obliczenie ataku trwa dosc dlugo w porownaniu z tym ile serwer musi poswiecic czasu na stworzenie raportu szpiegowskiego czy powiadomienie o wsparciu. na NY bylo duza ilosc atakow i obliczenia trwaly kilka minut. obliczenie raportu z ataku kolona wypadalo planowo na 22:59 a z powodu masy raportow sam wiesz ze zostalo przesuniete w czasie duzo dalej. byly raporty opoznione nawet o 10 minut... z obrona na stan z godziny powiedzmy 23:10. tu jest cos innego. te wsparcia nie zamulaly serwera. raporty sie nie generowaly. placzacemu turkowi kompa zmulily jego skrypty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tureczku nikim na omedze jestes ty :) Wszyscy cie opuszczaja. zostalo ci 40 kont do opieki i tylko 5-9 osob do opieki nad nimi. ja mam i gram w to z przyjaciolmi i traktuje ich z szacunkiem... w przeciwienstwie do ciebie. skrzetnie wykorzystales blad w grze zeby wymusic bana na mnie i na moich znajomych. ale ty tutaj dlugo nie pociagniesz. W ekipie masz agnieszke, ktora raz siedzi na koncie typhoona, raz na mercenario... no 2 kont na raz juz nie ogarnia:/ masz konto rykoszeta, w opiece nad ktorym pomaga ci inna osoba. Inne konta, ktore dogladasz: Mayam, QuexT, hopekroztropek, Nilus, RaFFe84, Dragon del Ejercito, Laima, NUTELLA0102, vercin19, skromna i pewnie jeszcze kilka innych :) i ty grasz uczciwie... LOL!

Medziku - widać ze nie dorosłes do tej gry - masz duzo do powiedzenia, a mało potrafisz.
Jakbym grała na 2 kontach, to Ciebie juz by tu na omedze nie było, albo bys siedział na m35 z jednym miastem, jak reszta twoich kolegów z 303.
A jak tak bardzo chcesz poznać ludzi grających na kontach, które wymieniłes, to my sie chętnie z tobą umowimy i będziesz miał okazje powiedzieć nam to twarzą w twarz fantasto.
Rzadko sie tu loguje, bo drażnią mnie tacy ludzie jak Ty, dlatego jak masz cos do powiedzenia, to zapraszam na pw, bo tutaj szkoda mojego czasu.
Nie licz na to, ze jak będziesz sie tu na forum popisywal przed kolegami, to będziesz dobry w grze, bo to nie to samo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Alez agnieszko (mercenario) nie raz sie chcielismy z twoim multi spotkac nie pamietasz? nie pamietasz jak na ts sie wilas i sciemnialas? twoja odpowiedz byla: stanowcze nie. Poza tym przeciez raz juz byliscie obydwoje na banie za dzielenie hasla. ja wiem, ze teraz nie masz czasu, zeby oba konta ogarniac. przykro mi z tego powodu, bo chetnie bym zobaczyl jak oba konta mnie atakuja :) ale chyba nie mam na co liczyc :/
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Czekam na odpowiedź(moje posty są niewidzialne) bo na żaden Turek nie odpowiedził, jak nie odpowie to napiszę z innego mojego konta na Omedze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A Ty devil, kimkolwiek jestes, przyznaj sie ze dostałeś to konto, bo kolega, który na początku na nim grał juz nie gra :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

to nie sa moi wirtualni koledzy :) mialem okazje ich poznac w rzeczywistosci i sa to bardzo mili ludzie. w przeciwienstwie do ciebie :) pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Alez agnieszko (mercenario) nie raz sie chcielismy z twoim multi spotkac nie pamietasz? nie pamietasz jak na ts sie wilas i sciemnialas? twoja odpowiedz byla: stanowcze nie. Poza tym przeciez raz juz byliscie obydwoje na banie za dzielenie hasla. ja wiem, ze teraz nie masz czasu, zeby oba konta ogarniac. przykro mi z tego powodu, bo chetnie bym zobaczyl jak oba konta mnie atakuja :) ale chyba nie mam na co liczyc :/

Bardzo proszę nie usuwać moich odpowiedzi na te ściemy 13oletniego kolegi :)
Kolega ma logi z tsa i iloraz inteligencji fistaszka :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

agniezko juz ci zylka strzela? juz rzucasz pod nosem bluzgami? uspokoj sie :) pozdrawiam cie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

showmap.php

http://pl25.grepolismaps.org/cbcb6996457e5f0cbedddd6e166bc6d7
Na niebiesko MDG a na czerwono sojusze, które walczą z MDG i wszystkie ze sobą współpracują wspierając okupacje lub odbijając je. Również pomagają sobie deffem obstawiając tych bezpośrednio na froncie z MDG.

MDG musi rozbijać okupacje wspierane przez wiele sojuszy oraz bronić okupacji przed wieloma na raz.

36 graczy MDG przeciw 286 graczy koalicji. To stosunek 1 do 8 prawie.

Oczywiście mimo tej druzgocącej przewagi koalicji nad MDG, MDG wygrywa wojny z większością. SW i ENOMOTIA kąpletnie sobie nie radzą mimo pomocy innych.

Nadal potrafimy odbierać miasta każdemu z koalicji i większość okupacji wybraniamy.

Niestety z racji ogromnej przewagi koalicji nie jesteśmy w stanie odbić większości okupacji gdyż tego deffa idzie massa...

Czy się żale? nie chwalę się, że aby w ogóle nawiązać z nami walkę na każdym świecie jakim gramy muszą powstawać ogromne koalicje składające się z praktycznie reszty świata.

Dlatego cuda nie są dla MDG bo nie da się walczyć z całym światem i budować cuda w 30 graczy.

Ale najważniejsze to pokazać umiejętności w walce a nie w wysyłaniu surowców.

Dlatego MDG cudów budować nie będzie. Będziemy walczyć do końca bo to sprawia przyjemność i pokazuje ile sojusz jest wart.

Zabawne, że tak wielka koalicja a ma wyrównana wojnę z garstką MDG :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

showmap.php

http://pl25.grepolismaps.org/cbcb6996457e5f0cbedddd6e166bc6d7
Na niebiesko MDG a na czerwono sojusze, które walczą z MDG i wszystkie ze sobą współpracują wspierając okupacje lub odbijając je. Również pomagają sobie deffem obstawiając tych bezpośrednio na froncie z MDG.

MDG musi rozbijać okupacje wspierane przez wiele sojuszy oraz bronić okupacji przed wieloma na raz.

36 graczy MDG przeciw 286 graczy koalicji. To stosunek 1 do 8 prawie.

Oczywiście mimo tej druzgocącej przewagi koalicji nad MDG, MDG wygrywa wojny z większością. SW i ENOMOTIA kąpletnie sobie nie radzą mimo pomocy innych.

Nadal potrafimy odbierać miasta każdemu z koalicji i większość okupacji wybraniamy.

Niestety z racji ogromnej przewagi koalicji nie jesteśmy w stanie odbić większości okupacji gdyż tego deffa idzie massa...

Czy się żale? nie chwalę się, że aby w ogóle nawiązać z nami walkę na każdym świecie jakim gramy muszą powstawać ogromne koalicje składające się z praktycznie reszty świata.

Dlatego cuda nie są dla MDG bo nie da się walczyć z całym światem i budować cuda w 30 graczy.

Ale najważniejsze to pokazać umiejętności w walce a nie w wysyłaniu surowców.

Dlatego MDG cudów budować nie będzie. Będziemy walczyć do końca bo to sprawia przyjemność i pokazuje ile sojusz jest wart.

Zabawne, że tak wielka koalicja a ma wyrównana wojnę z garstką MDG :)


O czym Ty mówisz dziewczyno?Wpisaliście Zerowców na listę wrogów,a większość z nas nie wie kim Wy w ogóle jesteście! Podejrzewam,że większośc sojuszy walczy z wami tak jak my,czyli wcale!No ale niech Ci będzie,że jesteście najlepsi z najlepszych!Grunt to się dobrze dowartościować!
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

takie pytanko mam, jaki jest finał powiadomienia o zawieszeniu gry przy hurtowo wysyłanych wsparciach/atakach ?

nie chce mi się tego spamu drążyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

takie pytanko mam, jaki jest finał powiadomienia o zawieszeniu gry przy hurtowo wysyłanych wsparciach/atakach ?

nie chce mi się tego spamu drążyć

Gracze: zbysz1 medziku oprzemek dostali bany bez ochrony na 5 dni za oszukiwanie. Na pozostalych oszustów bioracych udzial w tym: polka179 Julia* oraz szanelka007 nie naøozono chyba kary ale nie wiem dlaczego gdyz dowody na ich oszustwa byly dostarczone.

Od tamtej pory oszusci juz nie blokuja gry bo teraz bylby global.

Podczas oszustwa zabrano 3 miasta Turka. Od tamtej pory znowu sie topia kolonami i mimo wielu prob nie potrafia mu podbic miast.

Pewnie beda kombinowac co nowego wymyslic abz nie cyzstto podbic miasta.

Podczas banow miasta utracone zostaly odebrane od oszustow z nawiazka:)
 
Do góry