Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15268

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a tak w ogóle to jakie tu sojusze są obecne???
 

DeletedUser17871

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a revolution team niestety spadl na 6 miejsce :(
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tsunami tak sobie balansujemy w tabeli........zupelnie niegroznie do czołówki:)
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

no właśnie taki mały niegroźnie balansujący sobie sojuszyk
i w dodatku pokojowo nastawiony a każdy chce nas bić :(
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

mozna powiedziec ze bronimy sie na oparach ale jeszcze jestesmy:)
 

DeletedUser15268

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

ja juz pisalem Enomotia pozdrawia - ale lubie poskakac wiec wczesniej Sojusz Wrogów :p
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Omega jest starsza niż Ateny, więc musi być o wiele ciekawiej. No i jak tam walki sojuszy?
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No widzisz, nudno, nic się nie dzieje...ja buduję domki, ludzie walczą, ale podobno tylko o wioski

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak poważnie to obecnie na omega jest coś w rodzaju równowagi sił, każdy sojusz (chyba oprócz enomotii) ma co najmniej dwóch przeciwników i walki trwają...dla jednych wyjdą lepiej, dla innych gorzej, ale na pewno jest ciekawiej niż było jeszcze dwa miesiące temu
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Z ta rownowaga sil to mozna polemizowac:)
Ja ogólnie ciesze sie ze omega ruszyla bo byl juz taki moment ze wejscie raz na trzy dni zupelnie wystarczylo poprostu wialo nuda a od pewnego czasu znowu mozna poczuc ze gra sie w grepo a nie farmerame cos sie dzieje ludzie przesuwaja fronty no i trzeba byc aktywnym nie tylko militarnie
 

DeletedUser17871

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

oj ostatnio się dzieje dużo :) przynajmniej w moich okolicach trzeba się pilnować żeby nie stracić jakiejś mieściny :D
a wy z Tsunami z kim walczycie? jeśli można wiedzieć :)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

My nie walczymy my stawiamy czoła wrogim najeźdzca chcacym zabrac nasze miasta.....sami jakos nie jestesmy konfliktowi:)
 

DeletedUser18116

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Wojna MDG vs Kostucha

Jakis czas temu Kostucha wypisywala bzdury, ze MDG ucieklo itp

Oczywiscie byl okres swiat sylwestra postanowilismy wszyscyw spolnie wziac wolne na jakis czas.

Gdy MDG wrocilo kilkunastoma graczami to Kostucha jak oszalala rzucila sie na nas.

Pierwszego dnia po powrocie od 12 popoludniu do 23 ataki kostuchy mozna bylo liczyc w ponad 100.

Wyslali chyba 6 kolonow tego dnia na mnie. Utopilem im wszystkie.

Wtedy zalew czyli nowy wlasciciel mariobigo z psychozy nie mogac przyjac porazki za zloto wybudowal szybko kolona kilkadziesiat ogni i birem i wyslal kolona jeszcze raz szedl kilkanascie minut szybciej niz moje wsparcia a w miescie po obronie pierwszego kolona nie bylo juz wojska(klinowaniem stracilem)

Wiec przejal te jedno miasto a raczej kupil je za zloto .

Nastepnego dnia znowu kostucha ruszyla slac dziesiatki atakow i chyba 4 kolony. Wszystkie im utopilem juz bez wiekszych problemow.

Trzeciego dnia 0 atakow cisza.

odbudowywalem wojsko bo walczylem tamz nimi wszystkimi sam i szykowalem sie do kolejnej fali atakow.

W tym samym czasie lukasior atakowal Ricocheta tez tracac pelno wojska. Nawet na bonusie zdesperowany atakowal ale topil sie.

Potracila kostucha wojsko zobaczyla, ze mimo, ze nas kilkunastu to wciaz nie da nam sie podbijac miast bo zostali sami aktywni.

nagle po tygodniu zaczely sie szaraki kostuchy jedne po drugim.

Inni zaczeli przechodzic do GH a pozostali wlaczyli urlopy.

Od bardzo dawna cala kostucha a raczej to co z niej zostalo jest na urlopach.

MDG nie wypisuje bzdur tu, ze uciekli i przegrali.

Wciaz czekamy az wroca z urlopow i dokonczymy nasza wojne.

Wciaz czekamy na kostuche i planujemy dokonczyc z nimi to co zaczelismy.

Czy wroca? zobaczymy.

Obecnie MDG czeka na Kostuche i walczy z innymi wrogami choc to bardziej czekanie.

Ja osobiscie czekam i sie nudze nie buduje nic nie robie akcji.

Straszna nuda na tym swiecie i jakby umarl przynajmniej w centrum gdzie MDG jest.

Niedawno wrocil glorian poslal pare kolonow utopil je i wlaczyl szaraka.

Obecnie ten swiat moze nie umarl bo sa walki itp w innych rejonach.

Ale calkowicie stracil barwnosc i znaczenie gdy wszyscy najlepsi gracze juz skonczyli dawno gre tak samo sojusze wszystkie topowe z poczatkowego okresu juz nie istnieja lub koncza gre.

Teraz nastala era nowych sojuszy powstalych po fuzjach lub na nowo.

Jak na kazdym starym swiecie pod nieobecnosci najlepszych powstaly nowe sojusze i powstal nowy ranking.

Ale jedno jest pewne.

Kazdy z tych obecnych topowych sojuszyz Omega nie przetrwalby miesiaca na nowym mocno obstawionym swiecie z czolowka grepolisowych wyjadaczy i sojuszy.

Pewnie sojusze i gracze sie oburza ale taka jest prawda.

gdy topowi gracze tu wymiatali to obecna topka albo uczyla sie grac albo okupowali drugie strony rankingow.

oczywiscie nie twierdze, ze nie graja tu dobrzy gracze bo jest ich tu troche.
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

jaka porażka ? , zająłem miasto i to według Turka jest porażka ? za złoto kupiłem miasto ? w co on gra ?nie używa złota ? ale mnie rozbawił :) walka była jeden na jednego a że grepo dało złoto to sobie poużywałem a co niewolno :) na tau nazwałeś miasto "dojadę cie mario" straciłeś je będąc na grze , a tu piszesz takie bzdury po co ?
 

DeletedUser16340

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

sytuacja na świecie staje się komiczna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Pytanie mam : dlaczego nie mam dźwięku ( tzn. pieśni ) ? w ustawieniach szukałem ale nie mam nic co by mogło zmienić ten stan rzeczy - z tego co mi wiadomo od wersji 2.36 miały być !
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

wszystko masz w ustawieniach :

Grepolis1.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

możliwe, że tak. Ale ja wychodzę z założenia, że Ci wielcy, tak na prawdę są wielcy tylko punktowo.
Zawsze stawiam, na mnniejsze, zgrane sojusze. Nim sie obejrzymy, wybiją się że hooo hoo...
A tymczasem...


Wymagana liczba punktów do rozpoczęcia ery Cudów Świata
98.94 mln. / 224 mln.
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~10 m-ce/y
:D
 
Do góry