Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Elastynko śledząc wydarzenia na Omedze od początku można spokojnie obstawiać czy przypadkiem za te 10 miesięcy nie zostanie garstka graczy bo tak naprawde czołówka sie wykrusza ludzie zawieszaja gre wciskajac maksymalne urlopy i nie wracaja inni robia szaraki i jest to chyba spowodowane nuda na swiecie
A co do sily sojuszu to jeszcze chyba zadna grupa nie znalazla zlotej receptury jak to zrobić co świat to inny model sojuszu
Tutaj jest pierwsza trójka i potem duza pauza......ale powiedz mi jak to swiadczy o swiecie jak mozna w pewne dni AGRESORA DNIA dostac za 4k ataku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dla mnie sytuacja na tym świecie wcale nie ejst nudna, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

A Ty grasz na tym świecie?
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Stalker nudzisz się ? Jak tak to Ja ci zajęcie znajdę ;)
 

DeletedUser17895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Wszystko zależy z kim i przeciw komu grasz :) Ja się bynajmniej nie nudzę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

hehe pomyślałem ze zajrzę i zobacze co sie dzieje :)
Turku, kostucha odeszła tego servera tylko dlatego ze wy z niego uciekliscie, zrobiles zagranie taktyczne, dlugie urlopy wielu graczy , odejscia - zabawa stracila sens.
co do mojej osoby hmm gra przestała miec znaczenie gdy nie mialem juz kogo atakowac, nie musialem wstawac rano ani nic takiego.Piszesz mi ze potopilem sie na Richu ? ciekawe kiedy, wysylalem jak zawsze paczki ogniowe bo mialem ich multum, zabawy nie bylo bo zawsze wplywalem na pusty port, podobnie bylo w jego wypadku, raz bodajże mi wycziscil miasto. Nikt inny mnie juz nie atakowal.Na takim etapie gry ogromnym minusem byly morale;/ nie bylo kolomnie juz nikogo praktycznie na kim mozna bylo pkt polapac itp:) co by nie bylo to bylo milo ale sie skonczylo :)
zycze wszystkim wesolych swiat i milego grania w grepolis :)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Oj tam, samą pracą człowiek nie żyje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

ni ma żadnego problemu. napisz do mnie na pw- wyśle Ci zaproszenie. każdy gracz, który przedłuży żywotność tego serwa jest na wagę złota.

tylko mam prośbę- popraw swój podpis- Dołączam, jestem i zostaje - winno być tutaj napisane.

pzdr
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dla mnie sytuacja na tym świecie wcale nie ejst nudna, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

popieram :) zakładka sojuszu w grze cały czas ma coś ciekawego do przekazania. chyba dnia nie było no może poza świętami aby był błogi spokój :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A ja mimo wszystko nie mogę doczekać się:
Wymagana liczba punktów do rozpoczęcia ery Cudów Świata
105.52 mln. / 211 mln.
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~9 m-ce/y
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A pewien niby topowy sojusz ktory juz sobie w paincie koronki porobil plus sprytnie podkrecil staty tak kozaczyl a miasta mu leca w dół jeden za drugim:) ci to chyba nie doczekaja cudów...cud to bedzie jak jeszcze pół roku pograja:)
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A ja mimo wszystko nie mogę doczekać się:
Wymagana liczba punktów do rozpoczęcia ery Cudów Świata
105.52 mln. / 211 mln.
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~9 m-ce/y


nie ma na co czekać , do niczego ta era potrzebna i zamiast wojenką sojusze zaczną sie zajmować wysyłaniem surki ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

O Erze Cudów nie ma co jeszcze rozmawiać ;)
Powiedzcie mi jak wy ogarniacie miasta? o_O
Jak grałem 3 lata temu to 5 miast miałem ( teraz mam jedno xd ) i nie ogarniałem... A ludzie ogarniają po 122 xD
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Odświeżamy temacik!

Wczoraj Zerowcy próbowali nam wbić na cudaka, odbiliśmy.

Dziś my walczymy o utrzymanie okupacji na ich wyspie z cudem.

Emocje sięgają zenitu - co będzie?
Zobaczymy ;)

............

I stało się!

Świętujemy małe zwycięstwo! :)

ChomikImage.aspx


I szacun dla przeciwników, siła Waszego rażenia była powalająca - normalnie zabrakło kilku minutek...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No poopisuj dalej-super się czyta :p
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Czemu mam wrazenie, ze ta era codow na omedze jest ciekawsza niz na bizancjum przynajmniej bardziej waleczna.
Sisi w jaki sojuszu grasz na Omedze?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No bo jest :p Odpowiem za Sisi: Enomotia-Tsunami.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Widze, że 2 sojusze dominują Enomotia i Zerowcy a troche wtyle UK :)
 
Do góry