Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Naprawde myslisz ze u nas jest jakis tyran dyktator?
Wojtas taki stary wyjadacz a w legendy wierzy :)
Jest dwóch załozycieli i oni razem podejmuja decyzje nie słyszałem jeszcze zeby cos było narzucone czy nakazane owszem sa akcje priorytetowe ale bez przesady raczej zawsze rada prosi o udzial w czyms nikt jeszcze nie poniósł sankcji za brak totalnej aktywnosci przynajmniej w ostatnim półroczu


Oczywiście ze tak - funkcja Kato-Negocjator to tylko przypadek i całe te administracyjne brednie:) Stallker kłamać to mozesz na Omedze tam moze jeszcze ktoś w to wierzy , tutaj czytają to ludzie z całego Grepolis . Dziwi mnie to ze az Ci nie wstyd . No ale trzeba coś powiedziec - ze nie prawde to juz swoja droga:)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Psy szczekaja a karawana jedzie dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No i pojechaliście ,aż w oczy szczypało:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

panowie ja naprawdę nie miałem zamiaru przenosić waszych kłótni tu na forum ogólne.
Oczywiście że trzeba wymagać od graczy aktywności i zaangażowania jeżeli już się podjęli zabawy w tą grę bo w innym wypadku będzie grało parę osób a pozostałe bedą na nich żerować.
Nie twierdzę że jest u was dyktator ,bo przecież z wami grałem i wiem jak to wygląda.
A to że doszło do kłótni z NDK-iem to myślę sobie że starły się dwie indywidualności z których każdy miał odmienny styl myślenia i sposób na rządzenie sojem.
Teraz patrząc z boku widzę że NDK ma swój punkt widzenia i nie dopuszcza tego że ktoś może myśleć inaczej niż on.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

panowie ja naprawdę nie miałem zamiaru przenosić waszych kłótni tu na forum ogólne.
Oczywiście że trzeba wymagać od graczy aktywności i zaangażowania jeżeli już się podjęli zabawy w tą grę bo w innym wypadku będzie grało parę osób a pozostałe bedą na nich żerować.
Nie twierdzę że jest u was dyktator ,bo przecież z wami grałem i wiem jak to wygląda.
A to że doszło do kłótni z NDK-iem to myślę sobie że starły się dwie indywidualności z których każdy miał odmienny styl myślenia i sposób na rządzenie sojem.
Teraz patrząc z boku widzę że NDK ma swój punkt widzenia i nie dopuszcza tego że ktoś może myśleć inaczej niż on.

Ja tez nie twierdze ze jest tam dyktator lecz sami mędrcy:)
Po pierwsze to ja w E-T nie miałem uprawnien bo nie chciałem - nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisałby sie pod tym swoim nickiem i pod Tym co tam sie wyprawiało.
Nie musze patrzeć na to z boku zeby stwierdzić ze Ty Wojtas nie masz swojego punktu widzenia - musisz zawsze korzystac z czyjegos..:(
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja tez nie twierdze ze jest tam dyktator lecz sami mędrcy:)
Po pierwsze to ja w E-T nie miałem uprawnien bo nie chciałem - nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisałby sie pod tym swoim nickiem i pod Tym co tam sie wyprawiało.
Nie musze patrzeć na to z boku zeby stwierdzić ze Ty Wojtas nie masz swojego punktu widzenia - musisz zawsze korzystac z czyjegos..:(

Nie oceniaj ludzi wedle własnej miary ....

teoretycznie jesteś number 1 w ilości punktów na Omedze a w praktyce jesteś największym przegranym tego świata ...
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nie musze patrzeć na to z boku zeby stwierdzić ze Ty Wojtas nie masz swojego punktu widzenia - musisz zawsze korzystac z czyjegos..:(
Bo ja w imię dobra ogółu potrafię zrezygnować z własnych korzyści,dla mnie na pierwszym miejscu liczą się ludzie i nigdy nie zamierzam nikomu na siłę narzucać swojego zdania.Ludzie są różni i każdy ma swój styl i podejście do życia i nie sztuką jest skłócić się z większością lecz sztuką jest żyć w zgodzie z większością.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Bo ja w imię dobra ogółu potrafię zrezygnować z własnych korzyści,dla mnie na pierwszym miejscu liczą się ludzie i nigdy nie zamierzam nikomu na siłę narzucać swojego zdania.Ludzie są różni i każdy ma swój styl i podejście do życia i nie sztuką jest skłócić się z większością lecz sztuką jest żyć w zgodzie z większością.

Ale mnie wiekszosc zapamieta bo miałem własne zdanie:)
A Demokracja to najgłupszy system jaki swiat widział wystarczy popatrzec co sie dzieje w naszym pieknym kraju:)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ale mnie wiekszosc zapamieta bo miałem własne zdanie:)
A Demokracja to najgłupszy system jaki swiat widział wystarczy popatrzec co sie dzieje w naszym pieknym kraju:)

klasyczne "nie ważne co o mnie mówią, ważne, żeby mówili"... nie wiem, czy "trolujesz" swoimi postami chcąc zabłysnąć, pokazać się, czy po prostu masz jakieś kompleksy... zauważyłem, że poprzez dobrą grę nie możesz się pokazać to robisz z siebie błazna...

a wojtasowi to nie jesteś godzien nawet sandałów wiązać (niech zgadnę, napiszes,że jestem jego przydupasem?)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Kreskówkowa Galia xD z tego co się orientuję to Asterix i Obelix walczyli a nie uciekali :) Swoją drogą ta Twoja "Galia" powoli się rozpada i traci mieszkańców... czyżby Panoramix zapomniał jak się robi magiczny napój? :eek:

Wesołych świąt
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Iście świąteczne tematy macie :)
Prawda jest tak, że ci co umieją grać, przestali grać na Omedze około roku temu :)
Choć i teraz pewnie też się znajdzie kilku kilkunastu wojowników ale to już nie to co rok temu było :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Kreskówkowa Galia xD z tego co się orientuję to Asterix i Obelix walczyli a nie uciekali :) Swoją drogą ta Twoja "Galia" powoli się rozpada i traci mieszkańców... czyżby Panoramix zapomniał jak się robi magiczny napój? :eek:

Wesołych świąt


A my gdzie uciekliśmy:) ,wrocilismy do starej nazwy sojuszu czyli Enomotia:)
Jakoś Nam nie w smak było iść w ślady takich ludzi jak Tom, Richochet czy Barbarab:)
Nam nie potrzebny magiczny napój , aktywni graja ,nieaktywni spia-tak jak wszedzie popatrz lepiej na swoje 86 super aktywnych osob:) No i dalej nie skomentowałes swojego MAGICZNEGO bana co siara Troche:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ludzie święta są, odpuście sobie już.
Doszłam do Was jak było jeszcze E-T.
Później się rozeszły drogi - nie wiem co było w Radzie, ale z obserwacji "z dołu" - to czysty foch jednej osoby... Dajcie sobie luzu - udowadnianie kto jest zły, a kto niedobry nie ma sensu i tak każda strona wie swoje i drugiej strony się nie przekona. Nie potrzebne te kłótnie...
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

Hehe Sisi dobrze mówisz :) Wesołych Świąt :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

A my gdzie uciekliśmy:) ,wrocilismy do starej nazwy sojuszu czyli Enomotia:)
Jakoś Nam nie w smak było iść w ślady takich ludzi jak Tom, Richochet czy Barbarab:)
Nam nie potrzebny magiczny napój , aktywni graja ,nieaktywni spia-tak jak wszedzie popatrz lepiej na swoje 86 super aktywnych osob:) No i dalej nie skomentowałes swojego MAGICZNEGO bana co siara Troche:)


jak tak możesz mówić i oskarżać ludzi że wybrali taką drogę a nie inną.Nikt nie ma przyklejonej nalepki że należy do tego lub do innego soja.Wybrali naszą stronę bo było im bliżej do nas niż do Tsunami ich sprawa gdzie chcięli iść.A jeżeli chodzi o Toma. to chyba nie myślałes że pójdzie za tobą niż za mną.Rozpoczynaliśmy grę w jednym sojuszu i to ja mu zasugerowałem aby znalazł sobie inny sojusz gdyż przy rejstracji wyrzuciło go na dalekie morza i nie było szansy na wspólną grę.Jak tylko nadarzyła się okazja aby go ściągnąć z powrotem to nie wachałem się ani chwiliaby go ściągnąć ,chociaż kierował się sentymentami do was i za bardzo się nie kwapił,ale teraz się przekonał że dobrze wybrał.Chyba nie jest w tym nic dziwnego że bliżej mu do mnie niż do ciebie.

Piszesz o tym że nie w smak wam było iść w ich ślady,ale gdyby nie parę osób niechętnych u nas w soju do twojej osoby to teraz również i ty byś grał z nami,bo zabiegałeś o to.I jak tak możesz oskarżać ludzi o to samo co ty byś robił.?

Wesołych Świąt życzę wszystkim.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

jak tak możesz mówić i oskarżać ludzi że wybrali taką drogę a nie inną.Nikt nie ma przyklejonej nalepki że należy do tego lub do innego soja.Wybrali naszą stronę bo było im bliżej do nas niż do Tsunami ich sprawa gdzie chcięli iść.A jeżeli chodzi o Toma. to chyba nie myślałes że pójdzie za tobą niż za mną.Rozpoczynaliśmy grę w jednym sojuszu i to ja mu zasugerowałem aby znalazł sobie inny sojusz gdyż przy rejstracji wyrzuciło go na dalekie morza i nie było szansy na wspólną grę.Jak tylko nadarzyła się okazja aby go ściągnąć z powrotem to nie wachałem się ani chwiliaby go ściągnąć ,chociaż kierował się sentymentami do was i za bardzo się nie kwapił,ale teraz się przekonał że dobrze wybrał.Chyba nie jest w tym nic dziwnego że bliżej mu do mnie niż do ciebie.

Piszesz o tym że nie w smak wam było iść w ich ślady,ale gdyby nie parę osób niechętnych u nas w soju do twojej osoby to teraz również i ty byś grał z nami,bo zabiegałeś o to.I jak tak możesz oskarżać ludzi o to samo co ty byś robił.?

Wesołych Świąt życzę wszystkim.:)

Normalnie tak moge mówić jak chciałes grac z braciszkiem to nie trzeba było go wpychać do innego sojuszu jako szpiega ,a przed erą cudów wyczekiwać z otwartymi rękami. Mozesz pisac sobie co chcesz i gdzie chcesz ale istnieje cos takiego jak grepo staty i tam mozna sobie zobaczysz jak szpieg uciekał z jednego do drugiego sojuszu. Chodzcie sobie obaj po innych swiatach i tak grajcie-fantastczna taktyka:)
Oczywiscie ze była taka rozmowa ,ale TO TY ZAPROPONOWAŁES PIERWSZY ZEBYSMY WESZLI DO WAS - mam to na pw ,ale tutaj nie wolno cytowac prywatnych wiadomosci bo regulamin tego zabrania. Wiec nic niestety wkleic i pokazywac nie moge.
Nie mam zamiaru juz w ogole odpowiadac na Twoje kłamstwa tutaj wiec baw sie dobrze i pisz dalej o braciszku co mowic nie potrafi tylko brat go musi tlumaczyc :)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

I jak sytuacja na świecie? Zerowcy zdobyli 7 cud? Prosiłbym o szczegółowe opisanie sytuacji i akcji, które odbyły się od ostatniego wpisu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega

No z tego co mi wiadomo, na razie nie zdobyli i będzie im ciężko w najbliższym czasie...
 
Do góry