Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Wiem jak dobrze wystartować , nawet jeśli nie jestem w topce , która tutaj przy aktywnych moralach tylko zniechęca do gry .
na godzinkę to jest 288 sury każdego z surowców - czy to nie jest sporo ? tego nie wiem .

Skoro Ciebie było stać na 5 lvl jaskini to czemu ja za to nie mógłbym kupić np 60 hopów i trochę proców ?
Również za murek na świątynie można otrzymać podobne ilości wojska , 70 zostało po 5 wiosce dokładasz trochę i jest 300 ludu .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Przecież nie neguję Twoich słów bo wiem, że to prawdopodobne...

BTW. Dobiliśmy do 99 członków! :D
Teraz musimy dokupić kolejne sloty, ktoś się orientuje jak to zrobić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Możecie mi pogratulować, jestem 99 graczem sojuszu HellFire :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

To teraz pilnuj się żebyś nie wyleciał bo już zbieramy kasę żeby zakupić selekcję. :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

ja proponuję zrobić selekcję od 1 do 20 miejsco na liście członków sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

ja proponuję zrobić selekcję od 1 do 20 miejsco na liście członków sojuszu

nie wiem czy forum świata nie jest zbyt odpowiednie na rozmowy o selekcji w sojuszu :/ ale jak chcecie rozmawiajcie tutaj na forum lecz sądzę że na takie rozmowy dobre jest forum sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Pokaż mi osobę, która w tym momencie ma 6 wiosek? Nikt nie ma tylu.
Mi się własnie podbija 5 + mam targowisko dzięki czemu mogę 2 razy efektywniej zarządzać surowcami. :)

Mi sie chwilke wczesniej niz Tobie podbila 5 wioska rolnicza z tym, ze gram od ciebie z 5 godzin krocej gdyz zapewne zaczynales po poludniu ja o 19:30.

Ja mialem 650 pkt gry podbijalem 5 wioske rolnicza Ty 1190 pkt gdy ja podbijales.

Juz widzisz roznice w tym kto idzie w pkt a kto w to by potem farmic punkciarzy?

Pozdrawiam wszystkich celebrytow tego swiata, ktorzy mysla, ze jak wystartowali na poczatku i cisna peirwsze dni w pkt to sa lub beda kims :)

Ja mam 206 miejsce i jeszcze nie zbudowalem murku ani jaksini ani targowiska.

Ja jestem noobem wy jestescie pro graczamiz fajowa iloscia punktow i super rankingiem.

Pozdrawiam Turek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Mi sie chwilke wczesniej niz Tobie podbila 5 wioska rolnicza z tym, ze gram od ciebie z 5 godzin krocej gdyz zapewne zaczynales po poludniu ja o 19:30.


Co prawda to prawda Makaron ma miasto niemalże w centrum co świadczy, że był jednym z pierwszych na tym świecie którzy rozpoczeli gre ;)


Ja mam 206 miejsce i jeszcze nie zbudowalem murku ani jaksini ani targowiska.

To i tak wysoko ja mam 405 xD
W normalnym sojuszu bałbym się selekcji - że wylece bo nie mam pkt - Co uważam za lekką głupote ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Mi sie chwilke wczesniej niz Tobie podbila 5 wioska rolnicza z tym, ze gram od ciebie z 5 godzin krocej gdyz zapewne zaczynales po poludniu ja o 19:30.

Ja mialem 650 pkt gry podbijalem 5 wioske rolnicza Ty 1190 pkt gdy ja podbijales.

Juz widzisz roznice w tym kto idzie w pkt a kto w to by potem farmic punkciarzy?

Pozdrawiam wszystkich celebrytow tego swiata, ktorzy mysla, ze jak wystartowali na poczatku i cisna peirwsze dni w pkt to sa lub beda kims :)

Ja mam 206 miejsce i jeszcze nie zbudowalem murku ani jaksini ani targowiska.

Ja jestem noobem wy jestescie pro graczamiz fajowa iloscia punktow i super rankinkiem.

Pozdrawiam Turek.

Tacy są właśnie ci co dużo szczekają a jak przyjdzie co do czego to skulą ogon i zamkną się na dobre:)

Co prawda to prawda Makaron ma miasto niemalże w centrum co świadczy, że był jednym z pierwszych na tym świecie którzy rozpoczeli gre


Był 3-cim zarejestrowanym na tym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Ohhh... Jak miło, że teraz wszyscy się mną zainteresowali. Fajnie być gościem z super "rankinkiem". :D

Ale chciałbym grzecznie zaznaczyć, że do końca ochronki jeszcze trochę czas mam. Więc przemówienia tego typu jakie przedtsawił Turek są całkowicie śmieszne i doskonale świadczą o jego ograniczonych poglądach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Ohhh... Jak miło, że teraz wszyscy się mną zainteresowali. Fajnie być gościem z super "rankinkiem". :D

Ale chciałbym grzecznie zaznaczyć, że do końca ochronki jeszcze trochę czas mam. Więc przemówienia tego typu jakie przedtsawił Turek są całkowicie śmieszne i doskonale świadczą o jego ograniczonych poglądach.
Pewnie Makaron czekamy spokojnie do końca ochrony :) Zobaczymy co dadzą ci te pkt:D
Obyś się za szybko nie ugotował:) :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

nawet jeśli niby jest taki słaby to spójrzcie na nasz sojusz ruszcie go a was w pył rozniesiemy poza tym pewnie sam by sobie dał rade
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Patryk, obawiam się, że z taką masówką zanim się zbierzemy oni zdążą nas 3 razy pokonać :)
Więc na razie poczekajmy sobie spokojnie do selekcji i końca ochrony.

Btw. Podbił już ktoś 7 wioskę?



sam by sobie dał rade ...haha
chętnie;)

Widzę kolejnego "miszcza", który ocenia ludzi przed końcem ochronki. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

nie jestem żądny miszczem ;)
tylko jestem średnim graczem
ale przyznaj racje sam na 50 osobowy sojusz byś nie dał rady
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

nawet jeśli niby jest taki słaby to spójrzcie na nasz sojusz ruszcie go a was w pył rozniesiemy poza tym pewnie sam by sobie dał rade

Owszem straszyć możesz jest was sporo i jak na razie dobrze się rozwijacie ładnie w pkt lecicie.

Patryk, obawiam się, że z taką masówką zanim się zbierzemy oni zdążą nas 3 razy pokonać
Więc na razie poczekajmy sobie spokojnie do selekcji i końca ochrony.

Lecz posłuchaj Patryk Makarona bo bardzo bardzo mądrze gada.
Uważaj żeby to was w pył nie roznieśli zanim wy się zgracie to dużo dużo czasu minie 3/4 was będzie bało się o wojo jak to przeważnie bywa w tak dużych sojuszach,część z was nawet się nie udziela teraz na forum a co dopiero jak wojna będzie:D:D:D
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

glock z jakiego soja jesteś??
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Dzień Dobry

Pewnie Makaron czekamy spokojnie do końca ochrony Zobaczymy co dadzą ci te pkt
Obyś się za szybko nie ugotował
Pozdrawiam

Pozwolę sobie wtrącić słówko, jak ktoś ma dużo pkt. jna tym etapie gry według mnie nie jest bobem budowniczym tylko ma fajne wojo żeby rolnicze podbijać :)

Bob budowniczy to ktoś kto ma między 10 a 100 polis i każde full rozbudowane w pkt :D:D:D
Oczywiście to tylko moja opinia.

Pzdr
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

nie do końca tak jest wacek, poczekamy zobaczymy za 2 tyg co im te świątynie dadzą
 
Do góry