Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A ja myślałem, że olimpiada (50zl->70laurów, 50 laurów->5k surki, surka + zloto = duzo budynkow w krotkim czasie). Durny pomysł z tą olimpiadą, ale co tam.

Wciąż uważam że jest to nie realne...
Nawet na tej śmiesznej Olimpiadzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Uważasz? Trzeba było sie majcy uczyć ;) Bo to nie jest kwestia przekonania a obliczeń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Uważasz? Trzeba było sie majcy uczyć ;) Przykładowo za 6000 zl masz 42 mln surki ... co za to mozna zbudowac?

widać że nie ma z kim rozmawiać :)) ciągle nie rozumiesz na czym polega w miare zdrowa rywalizacja a w twoje 6000 zł to sobie wsadż

gdybym była w takim sojuszu było by mi wsyd:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

PS w tych obliczeniach wyżej był błąd, wiec je skasowałem ;) Należy to jeszcze podzielić przez 50.

Zdrowa, niezdrowa, zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Takie jest życie. Napisz skarge do InnoGames, że wprowadzili absurdalny pomysł w życie.

I co ma do tego sojusz, he?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

PS w tych obliczeniach ywzej był bład, wiec je skasowałem ;) Nalezy to jeszcze podzielić przez 50.
Zdrowa, niezdrowa, zawsze się znajdzie ktoś komu nie coś nie pasuje.
I co ma do tego sojusz, he?

pewnie 99 procentom graczy to nie pasuje którzy spędzają codziennie po 12 h na grepolis i wciągu 7-8 dniiiiiiiiiiiiiiii są w stanie zdobyć 2000pkt
a ktos zdobywa 1700m pkt w ciągu 40 minut .tylko taki głupek jak tu może uważac że wszystko jest w porządku i tak was nikt nie będzie szanował
 

DeletedUser13615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

droga kamilo, wiem ze nie mnie glupkiem nazywasz ale twoj post zaraz zostanie kasowany :)
 

DeletedUser13615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a z kad ta twoja pewnosc? wydaje mi sie ze sie mylisz i to grubo :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bynajmniej ja go nie skasuje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ale na szczęście nie jesteś... :)

Btw. Rozumiem, że matematyka to trudny przedmiot ale jakieś podstawy przydałoby się opanować, nie uważacie?


wiem że wam głupio teraz :)) i swoją przewage punktami będziecie się starć zasłonic matematyką :))) a nie czym innym

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a z kad ta twoja pewnosc? wydaje mi sie ze sie mylisz i to grubo :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bynajmniej ja go nie skasuje :)

skoro nie ty to skad wiesz że zostanie skasowany?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

zlotnicy beda zawsze ale nigdy nic nie znacza w rozgrywkach swiata. zlotnicy tylko na poczatku sa w stanie kupic sobie znaczaca przewage a gdy nie jest juz w stanie kupowac tej przewagi idzie na inny serwer.

Co z tego, ze wysle pierwszy kolona z pomoca sojuszu? Co z tego, ze miesiac bedzie top-1 tylko w domkiach? Potem zniknie w niepamieci a swiatem beda dominowac prawdziwi wojownicy opierajacy sie na umiejetnosciach i systematycznym graniu.

Co z tego, ze makaron klika jak oszalaly w te farmy i sie buduje? widzieliscie by cokolwiek walczyl?

tacy gracze ladnie wygladaja w rankingach ale nie sa zagrozeniem dla dobrego gracza. Sieja postrach w srod farm i slabych graczy i tyle.

Gralem juz na kilku swiatach i scenariusz zawsze sie powtarza...

Zlotnicy kroluja przez pierwszy miesiac a potem zawsze im wypada real czy cokolwiek i koncza bo nie mozna juz dominowac przez same zloto i aktywnosc.

Dajcie sie koledze pocieszyc pierwszym miejscem (szkoda, ze w walce jest gdzies na szarym dole) niech sobie kupi pocyzje w rankingu troche o nim popisza ale graczem godnym respektu nigdy nie bedzie.

Ta olimpiada to patologia... admini mydla oczy pisza o tym, ze zrobili cos dla graczy wow super olimpiada z tym, ze to tylko kolejny sposob na wyciagniecie kasy od naiwnych graczy, ktorzy za cene sporych pieneidzy chca sobie kupic to czego nie moga osiagnac umiejetnosciami.

Z tym, ze nie sadzilem, ze gp spadnie tak na psy by moc sobie za zloto kupic juz wszystko. Normalnie aby mocno leciciec na zlocie trzeba miec multi i boty dlatego to zawsze jakeis ograniczenie.

Ale teraz dodali jeszcze kupno surowcow i to dosc tanio jak na poczatkowy rozwoj.

Teraz juz nic nie ogranicza aby zrobic sobie miasto 10k w jeden dzien. Wystarczy wydac kilka tys zl i masz co chcesz bo i surowce i przyspieszenie.

Szkoda tylko, ze potem taki gracz nie pokaze niczego w walce tylko skonczy gre by sie nie kompro9mitowac i nie byc bitym jak dobrzy gracze sie rozwina.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Oho, zaczyna się.

Ludziska, to tylko gra, a spinacie się jakby to był wasz cel życiowy.
Fochy, wypracowania, przechwalenie się na forum kto jest pro, a kto noob i Bóg wie co jeszcze ...


Ja -jak i wiele innych osób - chce sobie tylko pograć i w nosie mam to co ktoś mówi o moich umiejętnościach gry. Fakt, że ktoś gra lepiej czy gorzej nie czyni nikogo lepszym człowiekiem.

Co do samej koncepcji złota w grze - przeszkadza wam, że ktoś zapłacił za grę? No to pomyślcie, to jest biznes, jakby nikt nie zapłacił, to byście nie mogli grać. Zasoby ludzkie, zasoby sprzętowe, czas - to wszystko przekłada się na pieniądze.
Przeszkadza wam taki model biznesowy? To może wszyscy zaczną płacić, he? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

droga kamilo, wiem ze nie mnie glupkiem nazywasz ale twoj post zaraz zostanie kasowany :)



przecież ja tego nie napisałam skora uważasz że mój post zostanie skasowany chyba twoje stwierdzenie musi się na czyms opierać

a no tak zapomniałam na matematyce:)))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To ja wezwe walki do pokażmy złotnikom cwaniakom gdzie ich miejsce każdy kto ma chodz troche ucziwosci , kazdy kto sie męczył po kilka godzin dziennie żeby zrobić dobry wynik powinien stanać przeciwko im czyli hellfire:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To ja wezwe walki do pokażmy złotnikom cwaniakom gdzie ich miejsce każdy kto ma chodz troche ucziwosci , kazdy kto sie męczył po kilka godzin dziennie żeby zrobić dobry wynik powinien stanać przeciwko im czyli hellfire:))

A jak kogoś bolą nogi to może stać siedząc czy konieczne jest aby stał stojąc? :confused:
A no i jak długo ma tak stać? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

A jak kogoś bolą nogi to może stać siedząc czy konieczne jest aby stał stojąc? :confused:
A no i jak długo ma tak stać? :confused:


dlugo myslałes i tak nic mądrego nie wymysliłes za złoto rozumu nie kupisz chociaż ty akurat podobno należysz do tych ucziwszych w sojuszu ale bronisz przegranej sprawy :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

chociaż ty akurat podobno należysz do tych ucziwszych w sojuszu ale bronisz przegranej sprawy

A nie na tym to polega?
Czy wygrana czy przegrana do końca razem.

Każdy z nas ma swoje poglądy na różne sprawy i dobrze jest się nimi wymieniać ale nie powinny być one powodem kłótni więc czy naprawdę musimy się sprzeczać o to co się dzieje na świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dlugo myslałes i tak nic mądrego nie wymysliłes za złoto rozumu nie kupisz chociaż ty akurat (...)

Panno "rozumna" - ponoć za pieniążki da się kupić książki do języka polskiego. Ewentualnie opłacić korepetycje, najlepiej interpunkcji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

musimy bo jak już pisałam 99 procent graczy wklada serce czas żeby osiągnąć cokolwiek a ktos robi 3000 pkt w ciągu 3 h wychodzi top 1
?

więc nawołuje każdego kto uważa że tak nie powinno być żebysmy pokazli że się z tym nie zgadzmy i pokazali gdzie jego miejsce:)
 
Do góry