Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Du bist mein Feind ten admin gra w HF a jego luba czayli dorocia adminuje ten swiat.

Juz zglaszalem skarge do suportu by odsuneli od swiatow dorocie tam fgdzie gra jej chloptas admin Du bist mein Feind ale oczywiscie tam wszyscy siebie kryja.

Na my tau i OMEGA gral/gra Du bist mein Feind kazdyz tych swiatow adminuje jego bliska uczuciowo adminka dorocia.

Kolejny swiat z przekretami bedzie jak na Tau gdzie banowali tych co cokolwiek napisali na sojsuz gdzie gral Du bist mein Feind.

ocyzwiscie banowala dorocia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ale ponoć za pieniążki da się kupić książki do języka polskiego. Ewentualnie opłacić korepetycje, najlepiej interpunkcji.
widać że twoj mózg jest dwa razy wolniejszy od pozostałych a twój wpis miał kluczowe znaczenie w calej sprawie :))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

;)
Jaroslaw II
Jaroslaw II dzisiaj o godz. 02:28
grzeczne dziewczynki powinny chodzic wczesnie spac

to jedynie pan jarsław był mi w stanie napisać w prywatejn wiadmosci :(

zwykły cham i szuja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ludzie po co Te napinki ? Kamila aż tak Ci zależy na top 1 ? bo z tego co tutaj widzę to normalnie masz wielki żal do kogoś , kto za monetki kupił sobie to i owo .

Niech kupuje nikt nie gra na monetach później mając 20 miast dokładnie tak jak to turek opisał

Od Turka:

zlotnicy beda zawsze ale nigdy nic nie znacza w rozgrywkach swiata. zlotnicy tylko na poczatku sa w stanie kupic sobie znaczaca przewage a gdy nie jest juz w stanie kupowac tej przewagi idzie na inny serwer.

Co z tego, ze wysle pierwszy kolona z pomoca sojuszu? Co z tego, ze miesiac bedzie top-1 tylko w domkiach? Potem zniknie w niepamieci a swiatem beda dominowac prawdziwi wojownicy opierajacy sie na umiejetnosciach i systematycznym graniu.

tacy gracze ladnie wygladaja w rankingach ale nie sa zagrozeniem dla dobrego gracza. Sieja postrach w srod farm i slabych graczy i tyle.

Zlotnicy kroluja przez pierwszy miesiac a potem zawsze im wypada real czy cokolwiek i koncza bo nie mozna juz dominowac przez same zloto i aktywnosc.

Dajcie sie koledze pocieszyc pierwszym miejscem (szkoda, ze w walce jest gdzies na szarym dole) niech sobie kupi pocyzje w rankingu troche o nim popisza ale graczem godnym respektu nigdy nie bedzie.
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Fakt faktem z tą grepoparaolimpiadą to troszkę przesadzili, gdyż za niewielką ilość złota można mieć dużo surowca - ale jak ktoś chce niech tak gra, serwer na tym zarabia. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie chce płacić to nie zapłaci a grać może, tylko po prostu dłużej się będzie rozwijał. Jest też tak jak napisał Turek: za złoto umiejętności się nie kupi. Poza tym to tylko gra i zabawa więc po co się spinać i kłócić.

P.S.

W późniejszym okresie gry jak się ma 30-40 i więcej miast to i tak wykupuje się premium ponieważ ciężko jest ogarnąć większą ilość miast bez podglądów zarządcy.

P.S. II

Ktoś musi płacić żeby za darmo mógł grać ktoś :) Jeżeli nikt by nie płacił to serwer aby zarobić wprowadziłby abonament.
 

DeletedUser13615

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

więc nawołuje każdego kto uważa że tak nie powinno żebysmy pokazli że się z tym nie zgadzmy

to sie zglos do suportu a nie do pojedynczych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja mam pytanie czy tylko ja nie mogę się zalogować na omegę :mad: na tau mi śmiga o omega nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

niesamowite pokonałem 700 pkt. na def
I niech ktoś powie , że jestem głupi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Top 1 sojusz agresorów nazywacie masówką ???
Wiecie co te słowo w ogóle oznacza ?
Żaden z was nie byłby w stanie kontrolować i dźwigać takiego sojuszu na swoich barkach by ludzie byli zgrani , szukać nowych dobrze rokujących graczy itp .

Masówka



Jeśli używacie jakiegoś słowa dobrze by było znać jego znaczenie

PS : Na początku najlepiej mieć z czego wybierac popierać i popieram taki obrót sprawy

PS " 2Motyka Bobku budowniczy ile masz juz pkt agresora >? Codziennie siedzisz na forum a mimo tego nie widać przekladu na grze .

PS 3 - Adrian , nie pisz do mnie więcej - prosze , dzieki .

Tak a jak HellFire miał tylu członków i był/jest 1/2 agresorów to masówka ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Pokaż mi gdzie takie słowa napisałem >>??
Waszego sojuszu bronić nie będę , a Ty jak się słuchasz nobków to widać potem tego efekty ( motyka )

Sojusz na początku zawsze musi mieć z czego wybierać i dawać każdemu szanse a nie robic selekcje na podstawie pkt tak jak to u was mialo miejsce , koleś 600 pkt może mieć więcej wojska niż top 10 agresor , zacznie nim latać to mu pkt same wpadną - może ktoś powie , że to nie wartościowy gracz >? Wszystko zależy od komunikacji z radą , jeśli osoby są kontrolowane i wie się co się ma w sojuszu to już sukces - początki zawsze są trudne do ogarnięcia .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Niech kupuje nikt nie gra na monetach później mając 20 miast dokładnie tak jak to turek opisał


Dokładnie. To jedynie ułatwienie na początek. ja wielkim graczem nie jestem ;), udało mi się dojść jedynie na do 25 miast na Tau i wtedy widać, że różnice między graczami się wyrównują. Parę pkt/miast więcej/mniej nie ma już wtedy znaczenia.

PS. Pierwszy podbój ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak a jak HellFire miał tylu członków i był/jest 1/2 agresorów to masówka ...

Khm, wybacz, ale to bez sensu. Czas pokaże kto jest zorganizowany a kto nie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

gratuluje podboju Jarosław
ps DZIĘKI ZA PODBICIE GRACZA KTÓRY NIE UDZIELAŁ SIĘ NA FORUM
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Twój gracz zrezygnował z gry. Idzie na urlop. Fajnie, wiem o nim więcej niż ty ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Dokładnie. To jedynie ułatwienie na początek. ja wielkim graczem nie jestem ;), udało mi się dojść jedynie na do 25 miast na Tau i wtedy widać, że różnice między graczami się wyrównują. Parę pkt/miast więcej/mniej nie ma już wtedy znaczenia.

PS. Pierwszy podbój ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Khm, wybacz, ale to bez sensu. Czas pokaże kto jest zorganizowany a kto nie .
a czemu tak nagle zakończyłeś gre na tau
i gratuluje podboju jak to dobrze że jesteś daleko odemnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a czemu tak nagle zakończyłeś gre na tau
i gratuluje podboju jak to dobrze że jesteś daleko odemnie

Powodów było kilka, ale to bez znaczenia. Trochę żałuję, gdy patrzę jak daleko są już inni, ale co się stał to się nie odstanie.
Ciebie bym nie podbijał, głupio tak. ;)
 

DeletedUser11770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dużo osób męczy się żeby zdobyć 2000 pkt w ciągu 2 tygodni a gracz hellfire zdobywa 1700 pkt w ciągu 40 minut . jak tu rywalizować ?

sojuszowi hellfire gratulujemy zwycięstwa .oczywiscie zasłużonego :))))))))))))))))))))))))))))))))))
to się nazywa doładowanie konta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Cześć.Widzę,że gra tu sama śmietanka:)
Jak myślicie warto się rejestrować??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jaka śmietanka ;) śmietanki zawsze są na szybkich światach ;)
 
Do góry