Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Skargi na gracza należy wysyłać ticketem, forum nie jestem miejscem do tego.

Pozdrawiam
Mariah
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Jak tu w ogole prowadzic dyskusje na temat Omega skoro admini kasuja wpisy na temat swiata?

Co juz wam sie znudzilo monitorowanie tego forum i wolicie by nic nie bylo pisane?

zanim jeden z drugim adminem cos skasujecie puknicie sie w swoj leb bo to co robicie to gruba przesada.

Dla wyjasnienia napisalem dlaczego pewien gracz rozwiazal swoj sojusz i uciekl do innego a nastepnie skasowal konto dajac dowod

no ale jezeli to nie jest tematem swiata to albo uzytkownicy sa nienormalni albo admini (niepotrzebne skreslic)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Z tego co pamiętam takie wyjaśnienie przewinęło się już niejednokrotnie przez ten temat, więc bezsensowne jego powielanie nosi jak dla mnie znamiona prowokacji. Skończmy więc tą niepotrzebną dyskusję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

Przestan chlopie predzic bo teraz dodalem dowod w postaci scrina, ktory byl powodem ucieczki gracza oraz rozpadu sojuszu Galowie.

Jezeli dla Ciebie to nie temat swiata Omega to wybacz chyba powinienes moderowac bloga dody...

Jestes niekompetentny i nie dajesz ludziom dyskutowac na tematy swiata Omega.

Wczesniej byly omawiane zupelnie inne powody ucieczki tego gracza i rozpadu Galow.

Teraz tlumacz sie chlopie przed ludzmi dlaczego nie dowiedza sie co bylo prawdziwym powodem popartym dowodem w postaci scrina...

Czlowieku niszczysz to forum... jestes dumnyz siebie? w takim razie niech zapanuje tu cisza na wieki jak na innych swiatach...

a teraz masz wolne skup sie na pierdolach bo tu juz moderowac nie musisz gdyz nikt nic nie bedzie pewnie pisal bo o czym gadac? o czym ?

aha sorry wiem o czym...

Jak sytuacja na swiecie omega:)?

Stop dzieciom do moderowania...
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Sytuację w której jeden gracz ucieka gdzieś i chcesz to przedstawić na forum można, ale w łagodny sposób, gdzie nie będzie prowokowania do kłótni tylko wyjaśnienie sytuacji.
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jakiś ten świat wolno się rozwija, a morale normalnie dobijają, a więc serdecznie zapraszam do wony z moim sojuszem południowych sąsiadów:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Kolejny sojusz upada pod atakami 303 Impuls i MDG.

RFG pokonane...
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Weźcie dajcie im spokój, bo za miesiąc nie będziemy mieli tu nic do roboty:/
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Przecież napisał przez kogo, i przez takich jak Ty Savenage, są potem kłótnie o te same pierdoły o których pisałem wcześniej!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Przecież napisał przez kogo, i przez takich jak Ty Savenage, są potem kłótnie o te same pierdoły o których pisałem wcześniej!

Wypraszam sobie szanowny graczu. Jeżeli nie jesteś po tej lub do drugiej stronie konfliktu, to po co piszesz, że są kłótnie ? Czy one jakoś tyczą się Ciebie ? Nie rozumiem twojej wypowiedzi..

Zadałem pytanie przez kogo, bo zdaje mi się, że ktoś uważa, że RFG zostało pokonane, a to niestety jest nieprawdą.
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

W takim razie proszę wyjaśnij, ale i takjuż wszyscy wiemy jaka będzie twoja odpowiedź.
Ps. gram na tym świecie i to mi wystarcza, aby dyskutować nie tylko o lokalnych wojnach!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Fuzja, teraz wiem o co common 5 min temu jeszcze tego nie wiedziałem, ale czemu fuzja doszła do realizacji? to już pytanie do ciebie sav
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Kolejny sojusz upada pod atakami 303 Impuls i MDG.

RFG pokonane...

napisałes co wiedziałes:)

RFG nie miał żadnych paktów same wojny zabrakło w twojej wypowiedzi takich sojuszu jak grupa H czy nagły atak spawacza i chyba jescze jakis tyle tych wrogich sojuszy że ciezko z pamietać:)) ale i tak nie było tragedi miasta tracili słabsi gracze tacy którzy nawet nie wiedzeli jak dane statki sie nazywają. Topka miała się dobrze i pkt na kolejne miasta a ich pelno dookoła było.Dla mnie to jest fuzja której celem jest chęć stworzenie najlepszego sojuszu wręcze elitarnego .RFG był dobrym sojuszem i dało by rade grać dalej ale liczy się zwyciestwo a tego RFG nie gwarantowało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

W takim razie proszę wyjaśnij, ale i takjuż wszyscy wiemy jaka będzie twoja odpowiedź.
Ps. gram na tym świecie i to mi wystarcza, aby dyskutować nie tylko o lokalnych wojnach!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Fuzja, teraz wiem o co common 5 min temu jeszcze tego nie wiedziałem, ale czemu fuzja doszła do realizacji? to już pytanie do ciebie sav

Kamila grzecznie odpowiedziała. Coś jeszcze ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

RFG mialo samych wrogow bo drasiu byl nieudolnym dyplomata. On namieszal i potem uciekl na nowy swiat gdy widzial, ze nie ugra tu nic.

Przypominam, ze RFG mialo z nami pona potem umowilo sie z HF przeciw nam i go zerwalo a gdy nie wypaliloz HF to ponownie do nas z prosba o pona. Oczywiscie zostal wysmiany.

Samo to co piszesz pokazuje, ze nie mieliscie perspektyw na gre a fuzja z 303 byla wykupieniem sobie u nich laski gdyz tylko tak mogliscie sprawic by was nie atakowali. Na pona i pakt 303 sie nie godzilo tak samo MDG i inni.

Takze to byl jedyny sposob na przetrwanie tutaj.

Czyz to nie oznaka slabosci i problemow?

Historia tego swiata juz pokazala wiele razy jak sojusze pokonane robily fuzje i pisaly, ze nie zostaly pokonane...

To oczywiste, ze bylo kwestia czasu by sojusz RFG padl calkowicie. To, ze 303 was wchlonelo nie oznacza, ze RFG nie zostalo pokonane.

Wytlumacz mi dlaczego wiekszy sojusz RFG zostal wchloniety przez mniejszy 303 a nie na odwrot?

Podcieracie sobie tylki swoim tagiem, ze nie zalezy wam na nim? Tak jak na My podtarliscie tagiem tylek wchodzac do spolki tak tutaj zrobiliscie.

Mi nigdy przez mysl nie przeszlo by rezygnowac z tagu dla fuzji...

Zawsze sojusze bez wyjscia postawione pod sciano rezygnuja z tagu i dochodza do innego sojuszu a zwlaszcza mniejszego.

Jako RFG nie podbiliscie ani jednego miasta MDG i nie byliscie w stanie.

Owsem nie tylko my pokonalismy RFG gdyz byly tez inne sojusze ale nie piszcie, ze nie ulegliscie w walce bo ta fuzja nie byla po to by stworzyc najsilniejszy sojusz tylko po to by przetrwac.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze sie nie zgodzicie bo zaden pokonany sojusz pisze to co Wy czyli byla fuzja...

Ale wystarczy spojrzec obiektywnie na to co sie dzialo z RFG i na ich sytuacje a takze na to, ze 2x wiekszy sojusz zostal wchloniety pod Tag 2x mniejszego sojuszu bo zaledwie 24 osobowego.

Dlaczego nie tag RFG tylko 303? to RFG ma tradycje z kilku swiatow nie 303, ktore powstalo tu pierwszy raz...

Prosze mi wytlumaczyc dlaczego pogardziliscie wlasnym tagiem?

Ja uwazam, ze RFG nie wytrzymalo presji wielu wojenz lepszymi od siebie i z przymusu najaktywniejsi zostali przyjeci do 303 a reszta rfg dalej jest lana przez 303.

I tego nie zaprzeczysz bo mozna w statach to zobaczyc jak beda przejmowac pozostalosc po RFG.

PS MDG nie mialo mniej wojen niz RFG a jakos sobie radzi i nie musi isc do innego sojuszu pod ich tag.
 

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Nic dodać nic ująć.
Tylko czekać na zaprzeczenie temu wszystkiemu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

RFG mialo samych wrogow bo drasiu byl nieudolnym dyplomata. On namieszal i potem uciekl na nowy swiat gdy widzial, ze nie ugra tu nic.

Przypominam, ze RFG mialo z nami pona potem umowilo sie z HF przeciw nam i go zerwalo a gdy nie wypaliloz HF to ponownie do nas z prosba o pona. Oczywiscie zostal wysmiany.

Samo to co piszesz pokazuje, ze nie mieliscie perspektyw na gre a fuzja z 303 byla wykupieniem sobie u nich laski gdyz tylko tak mogliscie sprawic by was nie atakowali. Na pona i pakt 303 sie nie godzilo tak samo MDG i inni.

Takze to byl jedyny sposob na przetrwanie tutaj.

Czyz to nie oznaka slabosci i problemow?

Historia tego swiata juz pokazala wiele razy jak sojusze pokonane robily fuzje i pisaly, ze nie zostaly pokonane...

To oczywiste, ze bylo kwestia czasu by sojusz RFG padl calkowicie. To, ze 303 was wchlonelo nie oznacza, ze RFG nie zostalo pokonane.

Wytlumacz mi dlaczego wiekszy sojusz RFG zostal wchloniety przez mniejszy 303 a nie na odwrot?

Podcieracie sobie tylki swoim tagiem, ze nie zalezy wam na nim? Tak jak na My podtarliscie tagiem tylek wchodzac do spolki tak tutaj zrobiliscie.

Mi nigdy przez mysl nie przeszlo by rezygnowac z tagu dla fuzji...

Zawsze sojusze bez wyjscia postawione pod sciano rezygnuja z tagu i dochodza do innego sojuszu a zwlaszcza mniejszego.

Jako RFG nie podbiliscie ani jednego miasta MDG i nie byliscie w stanie.

Owsem nie tylko my pokonalismy RFG gdyz byly tez inne sojusze ale nie piszcie, ze nie ulegliscie w walce bo ta fuzja nie byla po to by stworzyc najsilniejszy sojusz tylko po to by przetrwac.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze sie nie zgodzicie bo zaden pokonany sojusz pisze to co Wy czyli byla fuzja...

Ale wystarczy spojrzec obiektywnie na to co sie dzialo z RFG i na ich sytuacje a takze na to, ze 2x wiekszy sojusz zostal wchloniety pod Tag 2x mniejszego sojuszu bo zaledwie 24 osobowego.

Dlaczego nie tag RFG tylko 303? to RFG ma tradycje z kilku swiatow nie 303, ktore powstalo tu pierwszy raz...

Prosze mi wytlumaczyc dlaczego pogardziliscie wlasnym tagiem?

Ja uwazam, ze RFG nie wytrzymalo presji wielu wojenz lepszymi od siebie i z przymusu najaktywniejsi zostali przyjeci do 303 a reszta rfg dalej jest lana przez 303.

I tego nie zaprzeczysz bo mozna w statach to zobaczyc jak beda przejmowac pozostalosc po RFG.

PS MDG nie mialo mniej wojen niz RFG a jakos sobie radzi i nie musi isc do innego sojuszu pod ich tag.

dużo pytań jest nie zrozumiałych dla mnie np. jak rezygnacja z taga? :)) o tym musiz z kims poważnym rozmawiać.odpowiem tylko na te pytania na które ma pojęcie

ponieważ 303 są lepiej zorganizowani :) RFG ma tradycje ale tych co je tworzyli już nie ma. nigdzie nie napisałam że RFG był lepszy od MDG bo pewnie bylismy słabsi. lecz wplyw MDG na upadek RFG byl znikomy w porównaniu do innych sojuszy .najaktywniejsi zostali przyjęci do 303 a reszta bedzie lana przez wszytkich pozostałych.:) co było na innych swiatch z RFG tego nie wiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

(...) lecz wplyw MDG na upadek RFG byl znikomy w porównaniu do innych sojuszy (...)

Straty RFG:

MDG - 4 miasta
Grupa H - 4 miasta
IMPULS - 1 miasto
303 Fighter Squadron - 1 miasto
* Nagły Atak Spawacza * - 1 miasto

Nie chcę twierdzić, że rozłożyliśmy RFG na łopatki, ale jednak mówienie o "znikomym wpływie", to moim zdaniem lekka przesada... :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

RFG mialo samych wrogow bo drasiu byl nieudolnym dyplomata. On namieszal i potem uciekl na nowy swiat gdy widzial, ze nie ugra tu nic.

Przypominam, ze RFG mialo z nami pona potem umowilo sie z HF przeciw nam i go zerwalo a gdy nie wypaliloz HF to ponownie do nas z prosba o pona. Oczywiscie zostal wysmiany.

Samo to co piszesz pokazuje, ze nie mieliscie perspektyw na gre a fuzja z 303 byla wykupieniem sobie u nich laski gdyz tylko tak mogliscie sprawic by was nie atakowali. Na pona i pakt 303 sie nie godzilo tak samo MDG i inni.

Takze to byl jedyny sposob na przetrwanie tutaj.

Czyz to nie oznaka slabosci i problemow?

Historia tego swiata juz pokazala wiele razy jak sojusze pokonane robily fuzje i pisaly, ze nie zostaly pokonane...

To oczywiste, ze bylo kwestia czasu by sojusz RFG padl calkowicie. To, ze 303 was wchlonelo nie oznacza, ze RFG nie zostalo pokonane.

Wytlumacz mi dlaczego wiekszy sojusz RFG zostal wchloniety przez mniejszy 303 a nie na odwrot?

Podcieracie sobie tylki swoim tagiem, ze nie zalezy wam na nim? Tak jak na My podtarliscie tagiem tylek wchodzac do spolki tak tutaj zrobiliscie.

Mi nigdy przez mysl nie przeszlo by rezygnowac z tagu dla fuzji...

Zawsze sojusze bez wyjscia postawione pod sciano rezygnuja z tagu i dochodza do innego sojuszu a zwlaszcza mniejszego.

Jako RFG nie podbiliscie ani jednego miasta MDG i nie byliscie w stanie.

Owsem nie tylko my pokonalismy RFG gdyz byly tez inne sojusze ale nie piszcie, ze nie ulegliscie w walce bo ta fuzja nie byla po to by stworzyc najsilniejszy sojusz tylko po to by przetrwac.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze sie nie zgodzicie bo zaden pokonany sojusz pisze to co Wy czyli byla fuzja...

Ale wystarczy spojrzec obiektywnie na to co sie dzialo z RFG i na ich sytuacje a takze na to, ze 2x wiekszy sojusz zostal wchloniety pod Tag 2x mniejszego sojuszu bo zaledwie 24 osobowego.

Dlaczego nie tag RFG tylko 303? to RFG ma tradycje z kilku swiatow nie 303, ktore powstalo tu pierwszy raz...

Prosze mi wytlumaczyc dlaczego pogardziliscie wlasnym tagiem?

Ja uwazam, ze RFG nie wytrzymalo presji wielu wojenz lepszymi od siebie i z przymusu najaktywniejsi zostali przyjeci do 303 a reszta rfg dalej jest lana przez 303.

I tego nie zaprzeczysz bo mozna w statach to zobaczyc jak beda przejmowac pozostalosc po RFG.

PS MDG nie mialo mniej wojen niz RFG a jakos sobie radzi i nie musi isc do innego sojuszu pod ich tag.


Szanowny kolego, nie znam historii RFG, gdzie grali itd. Ten sojusz po kłótni poprzednich założycieli praktycznie wymarł. Ja zgodziłem się z moim przyjacielem, że podciągniemy ten sojusz, zostanie wybrana nowa rada... Tak było do pewnego momentu.. Ja tych graczy, przez których m.in. sojusz został rozwiązany nie znałem, nie grałem z nimi. Po co z takimi grać ? Wytłumacz... Niektórzy nie wiedzieli jak nazywają się poszczególne statki więc wybacz. Ja tych graczy nie zapraszałem. Nie mam czasu obecnie na zajmowanie się sojuszem, więc po kilku dniach korespondencji z 303 postanowiłem, że rozwiążę sojusz, bo nie widziałem sensu prowadzenia jego w takim stanie i najlepsi dołączą do 303, zrobiłem to dla dobra tych, którzy przeszli, coś z nich jeszcze będzie.

MDG swoją drogą, miej sobie wojen ile tam chcesz, tylko Ty masz zgraną ekipę z którą już trochę grasz, nie obchodzi mnie ile, ale się już znacie na tyle dobrze, że potraficie owocnie współpracować, RFG takie nie było niestety.

Hmm... Ja nie uciekałem przed kimś, nikogo się nie boję, dla mnie to tylko gra, nie wiem jak dla Ciebie...

Dlaczego zrobiłem fuzję ?! Już tłumaczę, otóż mam dość użerania się z graczami, jak wyżej wspomniałem, którzy nie wiedzą jak nazywa się dany statek, to o czymś świadczy. Poznałem kilku graczy już z 303 i to w porządku osoby złego zdania o tym nie powiem, a fuzja nie była robiona z paniki, jak to może ktoś sobie pomyśleć. Była planowana.

Także powodzenia kolego w dalszej grze, liczę na jak najlepszą zabawę. Pozdrawiam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nic dodać nic ująć.
Tylko czekać na zaprzeczenie temu wszystkiemu:)

Taka mała aluzja do Ciebie.. Czy Ty jesteś tutaj od potakiwania ? Nie rozumiem, siedzisz sobie na m53 to sam siedź, prowadzimy rozmowy na temat fuzji i konfliktów, jak widać Ty w żadnej z tych rzeczy nie brałeś udziału, więc nie rozumiem intencji twoich wypowiedzi. Wiem, wiem... forum jest przeznaczone do opisywania sytuacji na omedze, ale odnoszę wrażenie, że Ty nabijasz sobie jedynie w ten sposób posty i nic więcej, bo nic nie wnosisz do wypowiedzi reszty...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Straty RFG:

MDG - 5 miast
Grupa H - 4 miasta
IMPULS - 1 miasto
303 Fighter Squadron - 1 miasto
* Nagły Atak Spawacza * - 1 miasto

Nie chcę twierdzić, że rozłożyliśmy RFG na łopatki, ale jednak mówienie o "znikomym wpływie", to moim zdaniem lekka przesada... :rolleyes:

hm bo to prawda nie to było najistoniejsze inne sprawy na tym zaważyły nie muszisz w to wierzyć dla mnie możesz być królem swiata jak i twój sojusz gratuluje wam sukcesu który odniesliscie

po krótce szawdronikus nawet nie napisał że ma okupacje wogóle nic nie pisał:)
rafalek nawet nie wiem kto to jest podobnie jak wyżej

ajax tu nie dalismy rady aktywny na forum

kamilos wszedl do sojusuz już z kolonem w miescie po czym poinformował o zakonczeniu gry .

to wasz sukces biorąc pod uwage jak wasza topka wychowała sie na tym, swiecie na złocie plus greolipmipia to te podboje wstawcie sobie w ramke i sie chwalcie:))) wszytkie swiaty grepolis sa pod wrazeniem wszych podbojów:))
 
Do góry