Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

No widzę że Cenzura nastała na Forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Co sie dzieje na omedze ze nagle 3 strony skasowano?
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Moi drodzy uprzejmie proszę o zaprzestanie obrażania się,prowokowania kłótni. Takie posty będą kasowane i osoby odpowiedzialne otrzymają odpowiednie upomnienia. Proszę o zachowanie się w sposób kulturalny i na poziomie. Forum nie służy do obrzucania się błotem i osobistych wytyczek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Może mi ktoś wytłumaczyć dla czego zostały usunięte wszystkie posty nie było tam nic obraźliwego co nadawało by się na skasowanie tych postów
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Witam,
Co do tego, ze macie po 2 nety i kompy to sami to przyznawaliscie na ts przeciez pewien czas gralsimy razem i sie chwaliliscie.

Kto was zna wie ze krecicie na roznych kontachw legany sposob z 2 roznych IP.

Możesz mi przypomnieć taką sytuację ?


TS zainstalowałem kilka tygodni temu więc... wcześniej go nie używałem. Jak to możliwe że ta sama osoba jest w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie ? Jesteśmy jak David Copperfield lub Dynamo ;)
Wydaje mi się , że to ty jesteś zdesperowany, grałem w MDG od sierpnia i nagle jestem kretem i zdrajcą bo nie udało mi się obronić miasta.
Jeśli wszystko to co piszesz wydaje ci się prawdą to powinieneś pójść do specjalisty. Jak byłem w MDG to nie wierzyłem, że jesteś "zły" nie będę wypisywał cech bo to wiele słów, to czasu aż zostałem wyrzucony z sojuszu i okrzyknięty kretem. w którym momencie gry byłem kretem? Bo mam PW w którym podałeś powód jakiś dlaczego mnie wyrzuciliście a mianowicie cytuję część PW boo reszta to groźby :)
"zostales wydalony bo rada zdecydowala, ze nie broniles celowo miasta nie dajac info kiedy dochodzi wsparcie oraz wycofaniu wojska i nie zawroceniu go mimo, ze 10 min przed wejsciem kolona bylo w meiscie czyli jakbys zrobil cofke to miales czas na cofniecie gdyz dopiero po 10 min nie można cofnąć wsparcia."

Było tak wycofałem z miasta łódki w pierwszej kolejności, później chwilę przed kolonem wycofałem wojo, to było w ciągu 10 sekund nim miał wpłynąć kolon. Chciałem zawrócić wojo ale kliknąłem nie na wojo tylko na łódki których i tak nie dało się zawrócić, później chciałem szybko zawrócić drugie wsparcie(wojo) ale było za późno i kolon praktycznie do pustego miasta wjechał :/ Był to szybki kolon a ja ledwo co z pracy wróciłem a tu kolon płynie. To było właśnie tak, nie dałem rapka bo żadnego takowego nie było. Więc ja się pytam gdzie w tym kretowanie jest prze Pana ?

chciałbym również poznać skąd wziąłeś pomysł, ze ja i weronika to jedna osoba, coś że z Kira ktoś coś pisał z z ts bo nie wiem, proszę mi to wyjaśnić bo się pogubiłem.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Cenzura cenzurą ale po prostu smutno się robi jak ludzie obrzucają się błotem. Można rozmawiać w sposób kulturalny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Forum jest od tego żeby można było tu wyjaśnić wszystkie nieścisłości jakie panują na danym świecie ale nawet tego nie można tu zrobić bo zostaje to usunięte to po co to tu jest się nie skromnie zapytam żeby o pogodzie tu pisać
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jednak forum nie jest miejscem gdzie można obrażać innych użytkowników. Jak i miejscem do kłótni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

dzidzius, pani agnieszka cierpi, jak wiekszosc modow, na nadgorliwosc. trzeba jej to wytlumaczyc... a moze turek zglosil nasze posty bo sie mu nie podobaly i pani modkowa zaczela prace? ... tego chyba sie nie dowiemy :)
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

agnieszka napewno z ciebie fajna babka,daj nam tu podyskutowac w spokoju:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Obraża najpierw zawsze ta sama osoba.
A kłótnie były by bardziej wulgarne...
Tu jest tylko ostra wymiana zdań
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

hmm oj baby ,co mój wpis kobieto miał wspólnego z obrażaniem? to ja się pytam ja :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Witam,
Co do tego, ze macie po 2 nety i kompy to sami to przyznawaliscie na ts przeciez pewien czas gralsimy razem i sie chwaliliscie.

Kto was zna wie ze krecicie na roznych kontachw legany sposob z 2 roznych IP.

Możesz mi przypomnieć taką sytuację ?


TS zainstalowałem kilka tygodni temu więc... wcześniej go nie używałem. Jak to możliwe że ta sama osoba jest w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie ? Jesteśmy jak David Copperfield lub Dynamo ;)
Wydaje mi się , że to ty jesteś zdesperowany, grałem w MDG od sierpnia i nagle jestem kretem i zdrajcą bo nie udało mi się obronić miasta.
Jeśli wszystko to co piszesz wydaje ci się prawdą to powinieneś pójść do specjalisty. Jak byłem w MDG to nie wierzyłem, że jesteś "zły" nie będę wypisywał cech bo to wiele słów, to czasu aż zostałem wyrzucony z sojuszu i okrzyknięty kretem. w którym momencie gry byłem kretem? Bo mam PW w którym podałeś powód jakiś dlaczego mnie wyrzuciliście a mianowicie cytuję część PW boo reszta to groźby :)
"zostales wydalony bo rada zdecydowala, ze nie broniles celowo miasta nie dajac info kiedy dochodzi wsparcie oraz wycofaniu wojska i nie zawroceniu go mimo, ze 10 min przed wejsciem kolona bylo w meiscie czyli jakbys zrobil cofke to miales czas na cofniecie gdyz dopiero po 10 min nie można cofnąć wsparcia."

Było tak wycofałem z miasta łódki w pierwszej kolejności, później chwilę przed kolonem wycofałem wojo, to było w ciągu 10 sekund nim miał wpłynąć kolon. Chciałem zawrócić wojo ale kliknąłem nie na wojo tylko na łódki których i tak nie dało się zawrócić, później chciałem szybko zawrócić drugie wsparcie(wojo) ale było za późno i kolon praktycznie do pustego miasta wjechał :/ Był to szybki kolon a ja ledwo co z pracy wróciłem a tu kolon płynie. To było właśnie tak, nie dałem rapka bo żadnego takowego nie było. Więc ja się pytam gdzie w tym kretowanie jest prze Pana ?
Chciałbym również zapytać skąd pomysł iz ja i weronika to ta sama osoba ?

Pozdrawiam, proszę nie usuwać postu, ewentualnie napisać do mnie co jest obraźliwe lub nieodpowiednie, wtedy to poprawię.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Kochani ja Was bardzo lubię użytowników forum jednak jeżeli widzę wyzywania się od oszustow itp to muszę zareagować. Posty związane z tą sytuacją usunęłam by nie prowokować do dalszej kłótni. Proszę Was o grzeczne zachowanie i bym nie musiała interweniować.

Gala0875

Odp: Sytuacja na świecie Omega
hmm oj baby ,co mój wpis kobieto miał wspólnego z obrażaniem? to ja się pytam ja

Jak pisałam była odpowiedzią do jak to nazwał jeden z użytkowników ostrej wymiany zdań.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

no tak ,ale wplątane były wypowiedzi nie mające nic wspólnego z obrażaniem innych ,więc gdzie tu sens ? trzeba poczytać dokładnie ,rozłożyć zdania na czynniki pierwsze i wtedy usuwać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tu cały czas są oszustwa dobrze wiadomo z czyjej strony i jakoś nic szczególnego się nie dzieje. I wytłumacz mi agnieszkoooo jak w tym sprawiedliwość i dlaczego posty tych oszustów nie sa usuwane???
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jednak wtedy kłótnia będzie kontynuowana. Można spokojnie porozmawiać bez tego.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Tu cały czas są oszustwa dobrze wiadomo z czyjej strony i jakoś nic szczególnego się nie dzieje. I wytłumacz mi agnieszkoooo jak w tym sprawiedliwość i dlaczego posty tych oszustów nie sa usuwane???

Jeżeli widzę,że ktoś obraża użytkowników forum/ graczy to reaguję. Jeżeli widzisz takie posty można je zgłosić do nas jest taka opcja dostępna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Wiesz nie wiem jak mam pisać :) zamiast danego słowa mam wstawic ......... i zaraz po ........ to ludzie nie będą wiedzieć wogóle o co chodzi:)
 
Do góry