Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

He he można w sposób nie obrażający ładnie coś ująć w słowa i napisać.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

haha nic ,jak zwykle pozostaje pisanie o pogodzie ,ciekawe jak tam opady w Turcji :D i czy kebab drożeje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jeżeli widzę,że ktoś obraża użytkowników forum/ graczy to reaguję. Jeżeli widzisz takie posty można je zgłosić do nas jest taka opcja dostępna.

Jeżeli tak to bym musiał zgłosić większość suppków:/ Może nie robicie tego specjalnie ale robicie!!
Usuwając nasze posty tak oooo pogwałcacie nasze prawa!!! Tak jak napisał DareDevil4 że może poprawić swoją wypowiedź to czemu nie mamy takiej okazji???
Gracz Turek ktory siedzi na multi na Forum vel Laima pisze non stop obraźliwe posty dot wielu graczy bo on jest nad""czymś"" nie wiadomo czym.
Oczywiście nie ma usprawiedliwienia ,że np ja czy inny użytkownik forum obraził turka/laima ale to wszczyna kłótnię:/
Obraził mojego kolege i ja stanąłem w jego obronie.
Chciałbym zacytować ale nie mam już czego:)

Jeżeli kogoś obraziłem ta wiadomością to proszę o pw a edit:)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jak nie wiadomo o co/kogo chodzi to wiadomo o co/kogo chodzi
proszę nie spamować za dużo

Dziękuję :)

haha nic ,jak zwykle pozostaje pisanie o pogodzie ,ciekawe jak tam opady w Turcji i czy kebab drożeje


Nie mam pojęcia jaka tam pogoda .. ale w holandii coraz zimniej ... miłego wieczoru :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jeżeli tak to bym musiał zgłosić większość suppków:/ Może nie robicie tego specjalnie ale robicie!!
Usuwając nasze posty tak oooo pogwałcacie nasze prawa!!! Tak jak napisał DareDevil4 że może poprawić swoją wypowiedź to czemu nie mamy takiej okazji???
Gracz Turek ktory siedzi na multi na Forum vel Laima pisze non stop obraźliwe posty dot wielu graczy bo on jest nad""czymś"" nie wiadomo czym.
Oczywiście nie ma usprawiedliwienia ,że np ja czy inny użytkownik forum obraził turka/laima ale to wszczyna kłótnię:/
Obraził mojego kolege i ja stanąłem w jego obronie.
Chciałbym zacytować ale nie mam już czego

Jeżeli kogoś obraziłem ta wiadomością to proszę o pw a edit

Posty jak pisałam zostały usunięte by nie prowokować kłótni . Jeżeli były obraźliwe ich autorzy otrzymali ostrzeżenia. Można rozmawiać kulturalnie, tym bardziej że i osoby nieletnie czytają forum.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

pozdro przy okazji dla medziku i hinola od Gały ,również dla innych znajomych ;)
a kebab jest mocno przereklamowany :D
 

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Już pierwszy gracz kostuchy zostal zbanowany za oszustwa. Jest nim zbysz1. Zaraz pewnbie posypia sie kolejne bany gdyz dowody na oszukiwanie zostaly tez wyslane na innych graczy (te same co na zbysz1)

Tak koncza oszusci z kostuchy. Jak widac sprawiedliwosc jeszcze jest na GP.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Już pierwszy gracz kostuchy zostal zbanowany za oszustwa. Jest nim zbysz1. Zaraz pewnbie posypia sie kolejne bany gdyz dowody na oszukiwanie zostaly tez wyslane na innych graczy (te same co na zbysz1)

Tak koncza oszusci z kostuchy. Jak widac sprawiedliwosc jeszcze jest na GP.

a skad ty tureczku bierzesz takie rzeczy? :D haha :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Odpowiedź mi na jedno Pytanie skąd masz taką informację o banie gracza zbysz1 jeśli to jest nie podawane dla nie zainteresowanych graczy bo to jest ciekawe dla czego nie zaatakowałeś innych graczy podanych do suportu tylko gracza zbysz1
 

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od turek:

Jestes za malo bystry w ta gre by zrozumiec pewne dzialania i wybory.

To zbysz wczoraj oszustwem podbil mi miasto wiec byl pierwszy na celowniku. Byl najblizej kolona. I byl najmniej obstawiony gdyz miasto obok medzika jak rano sprawdzalem mialo wiecej woja i nie bylo sensu go an bonus atakowac.

Po wejsciu kolona szly juz wsparcia od was majace na celu go obstawic na czas bana. zbysz 0 reakcji na ataki:)

widze, ze z wyspy odbija tylko zalew a medziku cisza uuuu wiec tez banik:) medzik tobie to sie pierwszemu nalezal ban bo ty najwiecej spamowales wsparciami po kilkaset z jednego miasta co sekunde. Chory czlowiek...

Oszustwem zabraliscie mi 3 miasta. Ja teraz legalnie odbiore co swoje.

tepic oszustow... szkoda, ze global nie polecial bo nalezalo sie za takie perfidne zagrywki.

P.s. polka juz leca scriny do suportu jak spamowalas i oszukiwalas. Takze tez czeka cie odpoczynek oszustko...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a skąd wiesz że nie ma globala człowieku ty sam się wkręcasz dalej koledzy emm79 wam przekazują informacje i to jest czysta gra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

tepic oszustow... szkoda, ze global nie polecial bo nalezalo sie za takie perfidne zagrywki.

tureczku ale skad ty bierzesz takie info co? :) ze niby ban ale nie global? cos mi sie wydaje ze to ty dostaniesz globala :D za wymuszenie bana, wielokrotna obraze, uzywanie nielegalnego oprogramowania - skryptow, bo to one najprawdopodobniej zwiesily ci gre... nie nasze wsparcia. bo widzisz... u mnie smiga jak trzeba nawet przy 500 wsparciach/atakach plynacych na miasto :D nie mowie juz o multi do ktorych ty sie przyznajesz piszac tutaj z kont pushakow. jakos za push nikt twoich graczy nie zglaszal bo raptem z 40 graczy w mdg zostalo by 15. to zadna zabawa... wiec powiedz mi kto jest oszustem ja, zbyszek, polka, weronika i inni wysylajacy wsparcia w legalny sposob czy ty, korzystajacy z nielegalnych skryptow, ktore zwieszaja ci kompa? :> zastanow sie zanim odpiszesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

a do gracza zbysz1 poszedł tylko jeden atak i kolon to kto ci miał zareagować człowieku sam zaprzeczasz sobie wypisując twoje krętactwa
 

DeletedUser11715

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od turek:

Jestes za malo bystry w ta gre by zrozumiec pewne dzialania i wybory.

To zbysz wczoraj oszustwem podbil mi miasto wiec byl pierwszy na celowniku. Byl najblizej kolona. I byl najmniej obstawiony gdyz miasto obok medzika jak rano sprawdzalem mialo wiecej woja i nie bylo sensu go an bonus atakowac.

Po wejsciu kolona szly juz wsparcia od was majace na celu go obstawic na czas bana. zbysz 0 reakcji na ataki:)

widze, ze z wyspy odbija tylko zalew a medziku cisza uuuu wiec tez banik:) medzik tobie to sie pierwszemu nalezal ban bo ty najwiecej spamowales wsparciami po kilkaset z jednego miasta co sekunde. Chory czlowiek...

Oszustwem zabraliscie mi 3 miasta. Ja teraz legalnie odbiore co swoje.

tepic oszustow... szkoda, ze global nie polecial bo nalezalo sie za takie perfidne zagrywki.

P.s. polka juz leca scriny do suportu jak spamowalas i oszukiwalas. Takze tez czeka cie odpoczynek oszustko...

Z czego ty się cieszysz prymitywie, że mi miasto zabierzesz? Przecież ty umiesz zabierać miasta tylko wtedy jak ktoś ma bana, albo jest osłabiony, żenada. " Uczciwy, wielki wojownik" ha ha ha .
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Widzę, że na moje pytanie wciąż nie masz odpowiedzi Laima/Turek więc przypomnę:

Witam,
Co do tego, ze macie po 2 nety i kompy to sami to przyznawaliscie na ts przeciez pewien czas gralsimy razem i sie chwaliliscie.

Kto was zna wie ze krecicie na roznych kontachw legany sposob z 2 roznych IP.

Możesz mi przypomnieć taką sytuację ?


TS zainstalowałem kilka tygodni temu więc... wcześniej go nie używałem. Jak to możliwe że ta sama osoba jest w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie ? Jesteśmy jak David Copperfield lub Dynamo ;)
Wydaje mi się , że to ty jesteś zdesperowany, grałem w MDG od sierpnia i nagle jestem kretem i zdrajcą bo nie udało mi się obronić miasta.
Jeśli wszystko to co piszesz wydaje ci się prawdą to powinieneś pójść do specjalisty. Jak byłem w MDG to nie wierzyłem, że jesteś "zły" nie będę wypisywał cech bo to wiele słów, to czasu aż zostałem wyrzucony z sojuszu i okrzyknięty kretem. w którym momencie gry byłem kretem? Bo mam PW w którym podałeś powód jakiś dlaczego mnie wyrzuciliście a mianowicie cytuję część PW boo reszta to groźby :)
"zostales wydalony bo rada zdecydowala, ze nie broniles celowo miasta nie dajac info kiedy dochodzi wsparcie oraz wycofaniu wojska i nie zawroceniu go mimo, ze 10 min przed wejsciem kolona bylo w meiscie czyli jakbys zrobil cofke to miales czas na cofniecie gdyz dopiero po 10 min nie można cofnąć wsparcia."

Było tak wycofałem z miasta łódki w pierwszej kolejności, później chwilę przed kolonem wycofałem wojo, to było w ciągu 10 sekund nim miał wpłynąć kolon. Chciałem zawrócić wojo ale kliknąłem nie na wojo tylko na łódki których i tak nie dało się zawrócić, później chciałem szybko zawrócić drugie wsparcie(wojo) ale było za późno i kolon praktycznie do pustego miasta wjechał :/ Był to szybki kolon a ja ledwo co z pracy wróciłem a tu kolon płynie. To było właśnie tak, nie dałem rapka bo żadnego takowego nie było. Więc ja się pytam gdzie w tym kretowanie jest prze Pana ?
Chciałbym również zapytać skąd pomysł iz ja i weronika to ta sama osoba ?

Pozdrawiam, proszę nie usuwać postu, ewentualnie napisać do mnie co jest obraźliwe lub nieodpowiednie, wtedy to poprawię.
 

DeletedUser14957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

medziku ty wypisujesz caly czas same klamstgwa i brednie. Nie gram na zadnych skryptach i nigdy nie gralem. Nawet legalnych nie uzywam bo mi nie sa potrzebne. Zreszta na scrinach jakie daje suportowi oraz nagraniach widac moje okno gp i zadnych skryptow.

przestan tez klamac, ze ci przy 500 chodzi bo mas zbana i nawet tego nie mogles sprawdzic a poza tym kazdy moze napisac zwlaszcza oszust zbanowanyz a to, z emu przy 1000 nie muli... tak sami klamiesz, ze masz moje obrazliwe posty gdzie wyzywam kogos od dziw... itp Pokaz tu scrin gdzie kogos tak nazwalem. Pokazesz? wyzej napisales, ze masz wiec albo pokazesz albo widac, ze klamiesz...

nie pisze nic za co mozna dostac bana bo bym go zarobil od razu.

dzidzius nadal widac, ze malo ogarnietyw gp jestes. No ale w koncu sam dostales konto od kolegi bo na swoim grales marnie i ci nie szlo.

moja okupacje zbysza odbijal zalew a medziku z miasta obok nie. To jasny znak, ze ma bana zwlaszcza ze on najwiecej oszukiwal.

polka nie badz zalosna. To wy zabraliscie mi 3 miasta oszukujac za co teraz zbieracie bany. Ja zawsze uczciwie wam miasta podbijalem.

A ty jeszcze mi piszesz, ze potrafie tylko na banie podbijac? wszystkie miasta polka dostajesz od kologow hoduja cie jak roslinke a ty jestes tylko pania do towarzystwa na ts taka twoja gra.

Wiec nie pisz mi kto tu nie umie podbijac bo sam ci miasto zabieralem gdy ty nawet klinowac nie potrafilas i off przed kolona miw stawilas.

Potrafisz tylko oszukiwac zkolegami by zyskac przewage. Nie bez powodu posypalo sie tyle banow w kostucha.
 
Odp: Sytuacja na świecie Omega

moja okupacje zbysza odbijal zalew a medziku z miasta obok nie. To jasny znak, ze ma bana zwłaszcza ze on najwiecej oszukiwal.
Może po prostu medziku w tym mieście nie ma offa, widzę , że nie odpowiesz na mój post, gdyż nie masz dobrej odpowiedzi.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Widzę,że wczorajsza sytuacja nie nauczyła nikogo nic. Proszę o prowadzenie oskarżeń itp na priv a nie na forum. Jeżeli sytuacja się nie unormuje to inaczej zareaguję. To oficjalna prośba o kontynuowanie kulturalnej rozmowy i kolejnej nie będzie. Przypominam , że na forum o banach nie rozmawiamy , oraz nie obrażamy w żaden sposób użytkowników. Jeżeli kolejne posty będą kontynuacją kłótni,obrazą czy rozmową o banach autorzy otrzymają stosowne nagrody za te wiaomości. Nie wszyscy chcą czytać awantury. Powtarzam takie rozmowy proszę kontynuować na priv nie publicznie. Tam sobie proszę wszystko wyjaśniać.
 
Do góry