Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Om

pfff, ja nigdy nie miałem premki i jakoś ogarniałem wszystkie miasta xD

Ja > wojtas. > Devil
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

dzieki za link ;)
Cini co ma oznaczać ta kolejność :D heheh taki z cb kozak :mad: bo ty student to cie na premkę nie stać heheh xD leżę i płaczę ze śmiechu ;* Módl się byś mnie nie spotkał w wirtualu czy też Biedronce ;) lub Realu jak wolisz :p
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Bycie lojalnym i mieć dobrego wodza to fundament dobrego sojuszu.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

To ja też podziękuję za wspólnie spędzony czas.
Grałam od pierwszego dnia do ostatniego na tym świecie.
Fajna przygoda tak cały świat wytrwać - nasze postanowienie na starcie z Apokaliptio - gramy do końca nie robimy szaraków - udało się ;)

Dziękuję Wszystkim i powodzenia na innych światach, ja udaje się na zasłużoną emeryturę :cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Ojej :O
nie zrobiłaś szaraka bo zapomniałaś hasła do maila :D heheh
Miłej emeryturki :p
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

baśka zaglądaj tu od czasu do czasu,bo nudno będzie bez ciebie a jak zatęsknimy za grepo to może ruszymy na podbój nowego świata.:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

skąd się wziął w zwycięskim sojuszu w komnacie chwały zawodnik CortesWielki
bo ja takiego zawodnika nigdy nie widziałem w naszym sojuszu a tym bardziej przy zdobywaniu korony.
Czy ktoś kojarzy tego zawodnika ????
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Wojtuś był taki CortesWielki nie wiem skąd on był ale był ;) po cudach chyba wyszarakował bo pamietał hasło do maila ;P a może nie logował się długo hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Ale widze potezna dyskusja i na moj temat i na kazdy inny gdzie kazdy swoje usprawiedliwienie napisal od a do z :)
Po kolei moze odpisze tym ktorzy widze juz nie maja honoru pisac prawdy : Wojtus chodz dalej po swiatach z Tomem i jeden niech wciska drugiego po sojuszach i kreuje na sprzedawczyka zeby przed era cudow uciec pod spodnice brata:) Cos widze na nowy swiat nie idziesz -rozumiem 2 razy ten sam numer nie wyjdzie:) Ludzie juz wiedza co za taktyka zostala obrana:) Mozecie sie teraz chwalic sztucznymi nabitymi przez sojusz rankingami do woli ,wyzywac ludzi od Bobow itd ,a sami dla cyferek i koronki oddaliscie wszystko .Jeden sprzedal wrecz Efendymke dla Koronki a druga siedziala z NAmi na skype i zbierala info zeby przekazywac dalej:) A bracia od poczatku knuli jeden wielki spisek :) Chodzcie na nowy swiat jak jestescie tacy wszyscy dobrzy . Pozdro i mozecie teraz za prawde mnie spamowac do rana bo prawda w oczy boli .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Pojawię się Karolku, może dzisiaj?może za miesiąc? I będziesz miał druga Omege

trzymam za słowo i juz czekam = dobrze wiem ze sie nie doczekam no ale cos tu musiales groznego napisac zeby wszyscy widzieli jaki z Ciebie marny wojownik klawiatury:) Dolacz do 7 osobowego sojuszu ptycha ktory juz na Ciebie zapewne czeka:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Żeby życie miało smaczek... raz dziewczyna :) raz chłopaczek ;* :p
Bardzo się cieszę, że znasz prawdziwe odpowiedzi na wszystko :D
a to dla ciebie https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Dzieki potancze z mysla jak to pewien Tomus gnał po koronke pokazujac plecy wszystkim dla jednego znaczka w grze:) Teraz juz go ma i mysli ze jest jeszcze fajniejszy :) Jak chcesz odrazu Ci zalatwie na nowym swiecie wejsciowke moze dostaniesz podwojna korone - dla takiego odznaczenia to bys dopiero namieszał i nie jednego sprzedał :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

nie ma za co :)
Mieszałbym jak Panoramix w kociołku xD
Teraz z dumą mogę zasiąść na tronie If you know...
Podwójna #korona# :O !!!
Przykro mi, że tak myślisz ;/ Nie odwróciłem się od ciebie :(
Przyznaj się, że piszesz te rzeczy bo nic nie wyszło tak jak tego chciałeś. Sam namieszałeś przecież, gdyby nie te odejście twoje przed cudami to może Ciniminis nie miałby koronki heheh :D Ale jak to mówiłeś lepiej nie mieć korony niż mieć ją z nimi. Myślałem, że jest między nami jakaś niewidzialna więź a ty to próbujesz chyba zniszczyć :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

nie ma za co :)
Mieszałbym jak Panoramix w kociołku xD
Teraz z dumą mogę zasiąść na tronie If you know...
Podwójna #korona# :O !!!
Przykro mi, że tak myślisz ;/ Nie odwróciłem się od ciebie :(
Przyznaj się, że piszesz te rzeczy bo nic nie wyszło tak jak tego chciałeś. Sam namieszałeś przecież, gdyby nie te odejście twoje przed cudami to może Ciniminis nie miałby koronki heheh :D Ale jak to mówiłeś lepiej nie mieć korony niż mieć ją z nimi. Myślałem, że jest między nami jakaś niewidzialna więź a ty to próbujesz chyba zniszczyć :(

Widze ze za duzo przesiedziałes z Koszlandem na skype -współczuje ,rozumiem i to szanuje :) Łącze sie w bólu i cierpieniu. Zakonczmy juz ten boj. swiat sie skonczył co miałes nakapowac to nakapowałes , masz co chciales to nie napinaj juz bica na forum. Jakbys mial zestaw meszczyzny to bys sie przyznał ,ale coz i tak jestes lepszy od Ciniminisa przynajmniej roboty sie nie boisz:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Świat się skończył, aczkolwiek nie jestem wstanie się przyznać do jakiegoś kapowania ;)
Przedstaw światków lub jakiekolwiek dowody ? Nie było zbrodni nie ma dowodów.
Nigdy nie uważałem tego za bój więc nie trzeba tego kończyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Świat się skończył, aczkolwiek nie jestem wstanie się przyznać do jakiegoś kapowania ;)
Przedstaw światków lub jakiekolwiek dowody ? Nie było zbrodni nie ma dowodów.
Nigdy nie uważałem tego za bój więc nie trzeba tego kończyć ;)

Wszystkie PW zamknely sie razem ze swiatem , nawet w GS juz nie bedzie widac Twoich lawiracji z sojuszu do sojuszu:)
Trzymaj sie panie Uprzejmie Donosze:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Nie gadaj o PW bo tym to akurat byś się pogrążył bo tam co innego pisałeś a tu co innego ;)
A lawiracji było u mnie 18 uprzejmie przypominam :) tu link
http://pl.grepostats.com/world/pl25/player/929579/alliancechanges
Odpissałeś, ale widzę, żadnego scrennshota PW nie masz, by potwierdzić swoje oskarżenia mojej osoby.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ożeż ty :O jak możesz tak mówić po tym wszystkim co razem przeszliśmy :'(
Zasłużyłeś ?? heheh nie rozśmieszaj mnie :p
Też muszę spróbować tym zasiłkiem :) Skoro wszyscy tak polecają :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Bardzo proszę o kulturalniejsze wypowiedzi - lepiej pochwalić się swoimi osiągnięciami w grze, niż obrażać innych graczy.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Karolku ,a ty dalej swoje ,typowy polaczek we wszystkim widzisz teorie spiskowe.Nie dociera do ciebie że ktoś może grać uczciwie :mad: To że grał brat na tym świecie nie musi oznaczać zaraz tego że to był chwyt który miał z góry pogrążyć karolka.Oznajmiam wszem i wobec i nie będę tego powtarzał, że nigdy nie było jakiegokolwiek knucia czy z góry zakładania jakichś potajemnych spisków.To że na początku grał z wami to tylko dla tego że go sami zaprosiliście do sojuszu ,a znajdował się w takim miejscu na mapie że nie było innej alternatywy,ale jak się tylko nadarzyła okazja że się zbliżyliśmy do siebie i sytuacja na świecie tak się ułożyła że zaczęły się robić roszady w sojuszach więc skorzystał z okazji i dołączył do nas(chyba nie ma w tym nic dziwnego). Ale co ja ci będę tłumaczył ty masz już z góry ustalone wytłumaczenie i żadne argumenty do ciebie i tak nie dotrą. Miałem ciebie z a poważnego faceta po konwersacji z tobą ,ale widzę że dla ciebie wszyscy są dobrzy ,ale tylko ci którzy zgadzają się z twoim zdaniem.Kto ma inny punkt widzenia niż ty już jest beeee.
Widzisz tak zmobilizowałeś ludzi nienawiścią do siebie że postanowili nie odpuszczać i grać do końca aby ci nie dać żadnej satysfakcji na tym świecie.Ja nie należę do ludzi mściwych ,zresztą to tylko zabawa i życzę ci powodzenia na innych światach i być może jeszcze do zobaczenia pod koniec roku w innych okolicznościach jak zdecyduję się na podbój nowego świata.Teraz trzeba wygasić inne światy i wrócić do realnego życia,bo te dwa lata walki non stop na pierwszej linii trochę zdrowia kosztowało/
Powodzenia w Grepo i realu.
 
Do góry