Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Karolku ,a ty dalej swoje ,typowy polaczek we wszystkim widzisz teorie spiskowe.Nie dociera do ciebie że ktoś może grać uczciwie :mad: To że grał brat na tym świecie nie musi oznaczać zaraz tego że to był chwyt który miał z góry pogrążyć karolka.Oznajmiam wszem i wobec i nie będę tego powtarzał, że nigdy nie było jakiegokolwiek knucia czy z góry zakładania jakichś potajemnych spisków.To że na początku grał z wami to tylko dla tego że go sami zaprosiliście do sojuszu ,a znajdował się w takim miejscu na mapie że nie było innej alternatywy,ale jak się tylko nadarzyła okazja że się zbliżyliśmy do siebie i sytuacja na świecie tak się ułożyła że zaczęły się robić roszady w sojuszach więc skorzystał z okazji i dołączył do nas(chyba nie ma w tym nic dziwnego). Ale co ja ci będę tłumaczył ty masz już z góry ustalone wytłumaczenie i żadne argumenty do ciebie i tak nie dotrą. Miałem ciebie z a poważnego faceta po konwersacji z tobą ,ale widzę że dla ciebie wszyscy są dobrzy ,ale tylko ci którzy zgadzają się z twoim zdaniem.Kto ma inny punkt widzenia niż ty już jest beeee.
Widzisz tak zmobilizowałeś ludzi nienawiścią do siebie że postanowili nie odpuszczać i grać do końca aby ci nie dać żadnej satysfakcji na tym świecie.Ja nie należę do ludzi mściwych ,zresztą to tylko zabawa i życzę ci powodzenia na innych światach i być może jeszcze do zobaczenia pod koniec roku w innych okolicznościach jak zdecyduję się na podbój nowego świata.Teraz trzeba wygasić inne światy i wrócić do realnego życia,bo te dwa lata walki non stop na pierwszej linii trochę zdrowia kosztowało/
Powodzenia w Grepo i realu.

Wojtusiu Ty za to jestes nietypowym Polakiem i jedynym w swoim rodzaju. Bo naprawde trzeba byc juz otumianionym jakims kłamstwem zeby usprawiedliwiać brata kreta :) Nie wiem jak to działa podobno ludzie ktorzy kłamia notorycznie zaczynaja wierzyc w swoja wersje .Chyba tak jest w tym przypadku:) Tu nie trzeba miec nawet punktu widzenia tylko pamiec o tym jak napierw poszedl na urlop a potem szybciutko przed Era cudow do braciszka:) Rozpowaidaj dalej jacy to jestescie uczciwi tego przeciez nie moge Ci zabronic:) Chwal sie sztucznym rankingiem wojownikow tez nie moge Ci tego zabronic ,a i koronka :)
Hmmm tak zmobilizowałem ludzi dobry dowcip:) Pełna moblilizacja 99 osob wygladała tak ze przez 2 lata gry straciłem całe 1 miasto:) Coz za pelna nienawisc - chyba nienawisc cyferek lub strach ze moge miec wiekszy ranking obroncow .Obstawiam strach :) Nawet teraz nie idziecie na Nowy swiat bo wiecie ze takim sciemnianiem na tych samych nickach juz nie pojedziecie daleko:) JAk juz sie zdecydujesz nie zapomnij o bracie - przeciez tak powazna persona i uczciwa osoba jak Ty nie moze odwalac kreciej roboty.
Powodzenia w zakupach w Realu,Tesco i Biedronce:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no cóż,uświadom może jeszcze wszystkich jakie to wam tajemnice wykradł nasz super kret bo ja nie pamiętam.
Z koniem się kopać nie zamierzam.
Rankingu nigdy tu nie przytaczałem bo to tylko cyferki a liczy się gra.
Tak zgadza się nie byłeś atakowany aby ci nie dać satysfakcji abyś potem ty się chwalił jaki jesteś wielki wojownik i wykreowanie naszych 3 zawodników miało tylko jeden cel,pozbawić cię podium wojowników ,ale twoja ambicja by tego nie zniosła i również ty nabijałeś sobie "sztuczne pkt"
Widzisz takim świętoszkiem na jakiego się kreujesz również nie jesteś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no cóż,uświadom może jeszcze wszystkich jakie to wam tajemnice wykradł nasz super kret bo ja nie pamiętam.
Z koniem się kopać nie zamierzam.
Rankingu nigdy tu nie przytaczałem bo to tylko cyferki a liczy się gra.
Tak zgadza się nie byłeś atakowany aby ci nie dać satysfakcji abyś potem ty się chwalił jaki jesteś wielki wojownik i wykreowanie naszych 3 zawodników miało tylko jeden cel,pozbawić cię podium wojowników ,ale twoja ambicja by tego nie zniosła i również ty nabijałeś sobie "sztuczne pkt"
Widzisz takim świętoszkiem na jakiego się kreujesz również nie jesteś.

Ale zabolało jak widac po raz kolejny :) JAk wiadomo Tom czyli Twoj brat KRET:) przesiadywał z NAmi na skype od poczatku wiedzieliscie kto ma ile lat , gdzie pracuje , czy ma dzieci , w jakich godzinach moze jechac do pracy itd:) Nie kop sie z koniem bo nie masz szans zacny wielki Wojtusiu :) Chłopaki z Psi czy jakiegos innego tam swiata tez mowili ze masz problemy z mowieniem prawdy - to sie tylko potwierdza człowiek pretensja i brat krecik ktorzy mysla ze ich krytykowac ,a raczej prawdy nie wolno powiedziec:)
Nie byłem atakowany bo zadanie było jedno nabic najwiekszemu kretaczowi ranking zeby w komnacie chwały mogł sie pochwalic :) Do tego dochodzi to ze nic Wam nie dawało atakowanie mnie w 99 osob zabrac jedno miasto czlowiekowi -wstyd:) Oczywiscie ze odemnie z sojuszu tez Panowie i Panie nabili mi punktow na sam koniec wyzerowali miasta z wojsk bo swiat sie konczyl:) Ale u Was od momentu wyskoczenia liczniki juz Ci sie oczka palily i krzyczales zeby na Ciebie i na Ciebie i tym sposobem wlasnie Ptychu nie wszedl do Komnaty:) Bo byłes samolubem i kretaczem:) no i miales jeszcze jednego pecha ze z 80 paru osob jakie zostaly juz na koniec nie wszyscy chcieli nabic Tobie czy komus innemu punktow woleli utopic sie u mnie przeprowadzac smieszne ataki:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Lubię to
Ja nie atakowałem bo się bałem. Jedno miasto odebrane symbolicznie na pomoc dla powodzian :)
Trochę kultury i ie wyzywać się od zwierzątek bo będą bany i usuwane posty ;D
Nie ważne ile wioch się straciło, liczy się tylko efekt końcowy prawda ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Lubię to
Ja nie atakowałem bo się bałem. Jedno miasto odebrane symbolicznie na pomoc dla powodzian :)
Trochę kultury i ie wyzywać się od zwierzątek bo będą bany i usuwane posty ;D
Nie ważne ile wioch się straciło, liczy się tylko efekt końcowy prawda ?

ja nie wiem po co sie wtrącasz w rozmowe. Zmien forum tak jak zmieniałes sojusze juz Ci to powiedziałem a Ty dalej meczysz tematy przewałkowane.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

czytam twój post Karolu i leję ze śmiechu bo inaczej tego nie można traktować jak tylko w kategorii komedii.
Oczywiście to potwierdza twoje urojenia że ty wszystko wiesz najlepiej.Sam sobie napisałeś scenariusz jak to się odbywało i w to wierzysz,no cóż wierz sobie w co chcesz a wszyscy wiedzą jak było i ja ciebie nie będę uświadamiał i wyprowadzał z błędu bo po co.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

czytam twój post Karolu i leję ze śmiechu bo inaczej tego nie można traktować jak tylko w kategorii komedii.
Oczywiście to potwierdza twoje urojenia że ty wszystko wiesz najlepiej.Sam sobie napisałeś scenariusz jak to się odbywało i w to wierzysz,no cóż wież sobie w co chcesz a wszyscy wiedzą jak było i ja ciebie nie będę uświadamiał i wyprowadzał z błędu bo po co.

Czytam Twoj post Wojciechu i trzymam wszystko w sobie zeby podłoga czysta była:) Powtorze to samo moze dotrze wkoncu do makowki klam i wierz dalej w swoje klamstwa to juz chroba wiec tu nic smiesznego nie widze. JAk sie komus juz napisze dosadnie to bedzie na urojenia zwalał i scenariusze:):):) Byli bracia Kaczynscy , sa bracia Karnowscy i bracia Kliczko i z Omegi wielu zapamieta kretacza i krecika czyli wojtusia z tomusiem:):):):):)
Pozdro wiecej nie odpisuje i wspołczuje zaburzen.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Hmmmm... Karolciu Karolciu, żebyś ty grac umiał, żebyś ty miał pojecie o grepo. Byłoby może ciekawie, aleś cieniutki. Ponoć dorosły z Ciebie facet a gadasz i grasz jak gimbus. Ciekawi jak długo będą cie trzymać psychole u siebie? obstawiam ze do pierwszego kontaktu z ptychem;) 3 wiochy masz i 1000pkt ataku? wow wymiatasz.
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

No bo tu nie Omega ... Karolek ma tylko 3 miasta i szkoda mu rozwalać własne wojo i pkt trzepać jak robił to na omedze
Zobaczymy jak długo wytrzymają z nim "The Bille" ... pewnie do pierwszego focha którego strzeli jak to ma w swoim zwyczaju
Gdzie masz koronę Graczu Roku z Omegi ? Gracz roku dzięki jednemu głosowi Adzi90 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Thatbladej a ile Ty masz ?:) a fakt zero bo nie masz konta :):):) czemu? bo jestes tchorzem :) Napinasz bica na forum zamknietego swiata to jest dopiero zalosne:) Ptychu i te 6 osob bedzie nie bic:( jak 99 na Omedze mnie nie pobilo to 7 mnie zleje:) Fakt Twoje wypowiedzi zawsze sa genialne ,napnij sie jeszcze bardziej to bedzie smieszniej:)
Kris sie odezwał jak miło:) Pamietasz jak trzepałem z Adzim pkt na Twoim miasteczku potem tam trzymałes 8 tys birem w strachu i blokowałes sobie mase miast :):):) Nie wspomne o tym ze raz mnie zatakowałes w całej grze utopiłes sie i juz byles cichutko:) Z tego miejsca tez Ci musze podziekowac byłes maszynka punktow dla mnie i Kota felixa nikt sie tak glupio nie topił jak Ty:):):) robisz genialne synchro z takimi odstepami ze niewidomy by podstawil biremki:)
Mogłes powiedziec ze zalezało Ci na tytule gracza roku zagłosowałbym na Ciebie:) Topielec roku tez bedzie wybierany:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Może nie ma konta na nowym świecie bo nie chce mu się grać :0 a nie dla tego, że się boi :)
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Czytam i czytam te wasze wypowiedzi i mogę stwierdzić jedno. Nie warto się udzielać, bo do Karolka nic nie dociera. Za te teksty na nowym świecie myślę że 24h odpoczynek byś wyłapał. Piszesz do mnie, a jednocześnie blokujesz możliwość odpowiedzi. Ubliżając mi i jednej Pani. Dodam tylko, ze to jest gra, a ludzie zasługują na odrobinę szacunku bez względu na to, czy z nimi walczymy czy nie. Co do świata Omega i sytuacji na nowym świecie. Obaj byliśmy bardzo daleko od siebie, i gdyby nie moja agresywna gra i przejmowanie miast wśród Was, nigdy nie doszłoby do walk między nami. Idealnie chowałeś głowę w piasek. Pkt walki jakie posiadałeś nim zaczęły się cuda klasyfikowały Cię ledwo w pierwszej 10. To my jako sojusz zbliżyliśmy się do Twoich pozycji jak i innych z Enomotii. Nowy świat będzie inny, choćby dlatego że dzieli nas ledwo 2h drogi. Sprawa więc jest otwarta. Jak potoczy się rozgrywka wyjdzie z czasem. Fajnie jest wygrywać, ale trzeba umieć też przyznać się do porażki.
Dziękuję za walkę i grę wszystkim ze świata Omega.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Czytam i czytam te wasze wypowiedzi i mogę stwierdzić jedno. Nie warto się udzielać, bo do Karolka nic nie dociera. Za te teksty na nowym świecie myślę że 24h odpoczynek byś wyłapał. Piszesz do mnie, a jednocześnie blokujesz możliwość odpowiedzi. Ubliżając mi i jednej Pani. Dodam tylko, ze to jest gra, a ludzie zasługują na odrobinę szacunku bez względu na to, czy z nimi walczymy czy nie. Co do świata Omega i sytuacji na nowym świecie. Obaj byliśmy bardzo daleko od siebie, i gdyby nie moja agresywna gra i przejmowanie miast wśród Was, nigdy nie doszłoby do walk między nami. Idealnie chowałeś głowę w piasek. Pkt walki jakie posiadałeś nim zaczęły się cuda klasyfikowały Cię ledwo w pierwszej 10. To my jako sojusz zbliżyliśmy się do Twoich pozycji jak i innych z Enomotii. Nowy świat będzie inny, choćby dlatego że dzieli nas ledwo 2h drogi. Sprawa więc jest otwarta. Jak potoczy się rozgrywka wyjdzie z czasem. Fajnie jest wygrywać, ale trzeba umieć też przyznać się do porażki.
Dziękuję za walkę i grę wszystkim ze świata Omega.

Krzysiu mowisz o tekstach gdzie napisałes ze masz ciepły nick:):):) Fakt same obrazy i jak widac bez efektu i odpoczynku:) Fantazja na wysokim poziomie :) Twoja agresja hmmm ale mnie atakowałes 1 akcja z Baska na miasto i kapielisko na maxa Ci wyszlo:) A ja z Adzim z 2 miasta Ci zabralismy jak dziecku lizaka:) To jeszcze płakałes po PW ze gra sie zacina HAHAHAHHA kazdemu sie zacina akurat jak miasto traci:) NA poczatku mialem 0 punktow - na koncu komnate :) Wiem chciales tam byc ale wyszlo jak wyszlo- podziekuj Wojusiowi ktory musial miec lewe Top 1:) Tu nas dzieliło i 15 minut i siedziales cicho jak mysz pod miotła wiec na nowym swiecie mozesz miec tyle samo i wiem ze na mapie fajnie koło Ciebie byc bo spokoj i cisza aktywnych sie boisz ,a tych co nie ma atakujesz-Wielki wojownik:) Pozatym ekipe masz strasznie liczna widac ze zebrałes sama smietanke :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17870

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

hm...może sprawdzę czy załapiesz się na 1 dniowy urlop skoro tak nalegasz. Jakie topienie wojsk? Nie utopiłeś mi żadnego offa lądowego(bynajmniej nie przypominam sobie). Atakowaliście za to mnie . Wielokrotnie za co dostawałem odznaki obrońcy. Mało tego, topiłem Was na cudach , gdy próbowaliście przejąc miasta. Zasłynęły tu Twoje ataki lądu i po 10 ogni do tego z włączonym przebiciem były niesamowite. Dzięki wam przez blisko rok czasu zajmowałem top 1 obrońców, agresorów i wojowników. Więc za malutki jesteś by się ze mną równać. Skoro taki z Ciebie wojownik zacznij walczyć i grać na poziomie jaki próbujesz sobie wywindować , zawyżając swoje zdolności.
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Kris sie odezwał jak miło:) Pamietasz jak trzepałem z Adzim pkt na Twoim miasteczku potem tam trzymałes 8 tys birem w strachu i blokowałes sobie mase miast :):):) Nie wspomne o tym ze raz mnie zatakowałes w całej grze utopiłes sie i juz byles cichutko:) Z tego miejsca tez Ci musze podziekowac byłes maszynka punktow dla mnie i Kota felixa nikt sie tak glupio nie topił jak Ty:):):) robisz genialne synchro z takimi odstepami ze niewidomy by podstawil biremki:)
Mogłes powiedziec ze zalezało Ci na tytule gracza roku zagłosowałbym na Ciebie:) Topielec roku tez bedzie wybierany:)

ndk ty sam tam siedzisz czy ktoś ci podpowiada , bo jeden człowiek takich bredni by nie wymyślił
ty trzepałeś pkt na moim miasteczku ? dwa razy mnie atakowałeś czy tam trzy ...
a co do felixa spójrz tam na dół
http://pl.grepostats.com/world/pl25/player/439449/colonizations?page=0
jakoś nie udawały mu się te kontry ...w te moje synchra kilkunasto sekundowe
sam felix też cichutko siedział i się nie wychylał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

karolu jesteś żałosny i sam brniesz w swoje brednie i wierzysz w to co mówisz,no ale wybaczam ci bo chorych ludzi trzeba leczyć i współczuć ich choroby.To że sojusz zdecydował się mnie windować w rankingu wynikało z tego że miałem najwięcej pkt i najmniej było potrzeba aby wskoczyć do top 1 .Ja się tego nie domagałem tylko zostałem wybrany przez sojusz i czy byłbym to ja ,czy ptychu czy Orogun to wszyscy by i tak bardziej zasługiwali na ten tytuł od ciebie.
No ale oczywiście ty wiesz lepiej jak to się u nas odbywało :p
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Thatbladej a ile Ty masz ?:) a fakt zero bo nie masz konta :):):) czemu? bo jestes tchorzem :) Napinasz bica na forum zamknietego swiata to jest dopiero zalosne:)

Myślę ze tak jak i świat Omegi został zamknięty tak i to forum tez powinno zostać zamknięte. Wygraliśmy ten świat i tego żaden jad nie zmieni. Pokonany sojusz Tsunami potrafił z godnością pogratulować nam zwycięstwa( tu wyrazy ogromnego szacunku dla wszystkich graczy Tsunami), niestety to co zostało z Enomotii do tej pory płacze i wymyśla różne przyczyny swojej porażki, wszędzie szukają przyczyn tylko nie u siebie. Chociaż i tam znalazła się jedna osoba logicznie myśląca i potrafiąc pogodzić się z przegrana, nie przepadam za tym graczem(powody są znane wielu osoba), ale jemu tez należy podziękować za grę, myślę tu o Adzi, być może zdecyduje się grac na nowym i będzie szansa na rewanż;) Dzięki ZEROWCY, DZIKIE WIEPRZE, PIRACI, BERECIKI Z ANTENKA ITD. I OCZYWIŚCIE MIŁOŚNICY PIWA- ogromne dzięki poleszuk;))))) stary draniu.


Jest tylko jeden żałosny typ i każdy wie kto to jest.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Każda ma przegrana to nie była moja klęska...
to był mój przystanek, przystanek do zwycięstwa.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

przestancie... NDK nas troluuje xD nie wierze, że aż tak ma problemy z głowa xD
bez kitu.... albo prowokacja, albo dzindybry w szpitalu <blokuj adzi, wiem, że na to czekasz >

i tak jak pisał That... szacunek dla Tsunami za walkę... to byli przeciwnicy... a Enomotia? żal typów
 
Do góry