Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

przestancie... NDK nas troluuje xD nie wierze, że aż tak ma problemy z głowa xD
bez kitu.... albo prowokacja, albo dzindybry w szpitalu <blokuj adzi, wiem, że na to czekasz >

i tak jak pisał That... szacunek dla Tsunami za walkę... to byli przeciwnicy... a Enomotia? żal typów

Nie doceniałem Cie :) Pierwszy mi zaimponowałeś i rozgryzłeś :)
Ale sam powiedz fajnie sie to czyta moj brat nie jest kretem mowie to ja kretacz:)
To ja mam takie jeszcze jedno pytanie czemu ptychu,wojtas,thatbladej,kris.mu nie maja ani jednego mojego miasta skoro juz tak napięli sie wszyscy na tym forum ???:):):):) juz sie tutaj wykreowaliście na mistrzow rankingow ,strategii i wojaczki:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Niektóre miasta są toksyczne i ich nawet patykiem lepiej nie tykać :D
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie doceniałem Cie :) Pierwszy mi zaimponowałeś i rozgryzłeś :)
Ale sam powiedz fajnie sie to czyta moj brat nie jest kretem mowie to ja kretacz:)
To ja mam takie jeszcze jedno pytanie czemu ptychu,wojtas,thatbladej,kris.mu nie maja ani jednego mojego miasta skoro juz tak napięli sie wszyscy na tym forum ???:):):):) juz sie tutaj wykreowaliście na mistrzow rankingow ,strategii i wojaczki:)


woow :D:D ale się ubawiłem , nie pisz już więcej mistrzu bo sam się pogrążasz
a dlaczego ty nie masz ani jednego miasta tych których wymieniłeś wielki wojowniku
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Niektóre miasta są toksyczne i ich nawet patykiem lepiej nie tykać :D
hahahhahaah wygrałeś xD

@MPK (czy jak tam sie nazywasz) : wymienione osoby robiły wojsko więc nie potrzebowały maxymalnie rozbudowanych miast... ale co Ty tam możesz wiedzieć bob(ku) budowniczy xD

czemu nie wymieniłeś Oroguna? a nie, wiem... zabrał Ci miasto
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

woow :D:D ale się ubawiłem , nie pisz już więcej mistrzu bo sam się pogrążasz
a dlaczego ty nie masz ani jednego miasta tych których wymieniłeś wielki wojowniku

Pierwszy zadałem to pytanie.Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie GENIUSZU:) Orogun zabrał mi miasto i co ? jako jedyny sie tu nie napina jak Wy i nie opowiada jakim był fajterem :) A ja nie płakałem po PW nikomu jak beksa Krzysiu ze internet mi uciekł:):):)
ps. Przekaz tam dziecku napince ze urzad pracy to jego przyszlosc:)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie pisze nic, bo i tak zostanie usunięte;)
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ciniminis nie bardzo rozumiem Twoją wrogość w stosunku do mojej osoby.Mógłbyś mi to wyjaśnić?
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie

smiley_emoticons_winken4.gif
Gra;em 9 miesiecy i chyba byly to najfajniejsze miesiace w mojej grepokarierze...
NDK=noob=dopuki gralem nigdy o nim nie slyszalem
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry