Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
O ile ciekawe towarzystwo dopisze to zostanę na dłużej. Przy dwóch optymistycznych założeniach:
- nikt mnie wcześniej nie sfarmi :D
- nie wkurzy mnie prędkość świata

Żeby nie było spamu...
ciekawe czy obecny top łan przesiedział całą nockę, czy poszedł na łatwizne i odpalił premiuma :D
 

DeletedUser3480

Guest
O ile ciekawe towarzystwo dopisze to zostanę na dłużej. Przy dwóch optymistycznych założeniach:
- nikt mnie wcześniej nie sfarmi :D
- nie wkurzy mnie prędkość świata

Żeby nie było spamu...
ciekawe czy obecny top łan przesiedział całą nockę, czy poszedł na łatwizne i odpalił premiuma :D

No to fajnie a pochwal się jeszcze jaki masz nick

tak pewnie ten z TOP-1 to nie sypia
 

DeletedUser9660

Guest
To ja się wypowiem jako aktualny top3, że też nie spałem całą noc (nauka do obrony :D), a i tak mi brakuje ponad 150 punktów do pierwszego miejsca...
 

DeletedUser

Guest
No to fajnie a pochwal się jeszcze jaki masz nick
Nerv

MarcinQ84 napisał:
To ja się wypowiem jako aktualny top3, że też nie spałem całą noc (nauka do obrony ), a i tak mi brakuje ponad 150 punktów do pierwszego miejsca...

No to prawdopodobnie premka. Zarządca na 2.0 bardzo pomaga nawet na początku. A i skracanie budyneczków kusi przy takiej prędkości :p
 

DeletedUser

Guest
Ale na Ny będą pierwsze cudy świata na Omnikornie pewnie jako trzecie się pojawią
 

DeletedUser

Guest
Widzę że jest trochę ludzi z Ny i trochę z Ksi ...

No na Ny jest wyższy poziom bo lepsi gracze ..;)
Ale na Ksi nie jest źle ...
 

DeletedUser9660

Guest
A tu w ogóle mają być cuda świata??? Bo nie widzę dla nich miejsca na wyspach...
 

DeletedUser

Guest
Widzę że jest trochę ludzi z Ny i trochę z Ksi ...

No na Ny jest wyższy poziom bo lepsi gracze ..;)
Ale na Ksi nie jest źle ...

Rozumiem, że znasz wszystkich i z jednego i z drugiego świata i potrafisz ich przyrównać stąd te osądy :)

To ja się wypowiem jako aktualny top3, że też nie spałem całą noc (nauka do obrony :D), a i tak mi brakuje ponad 150 punktów do pierwszego miejsca...

To gratuluję nauki jak co 5 minut klikasz, musi być bardzo efektywna :D

A reszta jak za dwa miesiące założy z powrotem tornistry to już nie będzie całymi nocami zalegać :p
 

DeletedUser

Guest
"Wszystkich " to za ogólnie powiedziane ... znam 45 % ... i to tylko ze światów osobiście nie ...
 

DeletedUser9660

Guest
To gratuluję nauki jak co 5 minut klikasz, musi być bardzo efektywna :D

A reszta jak za dwa miesiące założy z powrotem tornistry to już nie będzie całymi nocami zalegać :p

Nie co 5 a co 20 :D Ale dziękuję, całkiem nieźle mi idzie: topologia algebraiczna nie jest aż taka straszna ;)
 

DeletedUser

Guest
Też chciałem klikać przez noc ale o 1:00 stwierdziłem, że idę spać =)
Aktualnie jestem na 20 miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Również witam wszystkich i życzę udanej gry.

Mam pytanko, nie, żeby mnie to szczególnie interesowało jednak czy Wichry Wojny to kontynuacja czy plagiat?


Pozdrawiam,
S.
 

DeletedUser

Guest
Sam się nad tym zastanawiam, te wielkie mniemanie o sobie które można zauważyć w profilu sojuszu sugeruje że być może jest to plagiat ale zobaczymy co wyjdzie w praniu :)
 

DeletedUser

Guest
Jest to "podróba?". (chyba)


Dziś popołudniu pisali czy chcielibyśmy fuzję. I ze strony założyciela padł taki tekst:
Ja jeszcze wichrów nie zakładałem*;) Poza tym na dzeta od ponad roku utrzymują** się w top 5;P

* Daje do myślenia.
** Utrzymują? Czyli wnioskuje, że jego tam niema.
 

DeletedUser

Guest
Makaron, Ty masz w grze nick pawcio1234 i jesteś w sojuszu Force Team, tak ? ;>
 

DeletedUser

Guest
Nie jest ważna, pytam dlatego, że warto na początku obrać sobie jakiś cel do zlikwidowania i do tego dążyć, a że jesteś wyspę obok to daleko się wybierać nie muszę :D
 
Do góry