Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9660

Guest
U nas w sojuszu jest ktoś kto twierdzi że przez chwilę był w WW ale jak zobaczył zę tam sami 12-13 latkowie, to zrezygnował i przeszedł do nas ;)
 

DeletedUser

Guest
Hmm...
Masz Ci pech... Dobrze, że nie zacząłem produkować wojsk offensywnych jeszcze =)

Ale powiem Ci, że lepiej likwidować innych niż mnie. :)
 

DeletedUser

Guest
Nie no świruje, tak pytałem bo zobaczyłem znajomy nick wyspę obok :)
 

DeletedUser

Guest
Ale dobrze wiedzieć, że ma się kogoś doświadczonego blisko siebie. :)
 

DeletedUser7598

Guest
Wichry to kontnuacja, z tym że z nową władzą, bo stara się nie pojawiła;(
Ja teraz kontynuuje, więc tak jak pisałem wichrów sam nie zakładałem ale prowadziłem je(teraz ich akademie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest sens robienia akademii na tym etapie gry??
Od ilu tam przyjmujecie? 175pkt?
 

DeletedUser

Guest
To jaka to kontynuacja jak inni ludzie ją tworzą ?
Coś mi się widzi, że tu kolega na czyjejś marce chce jechać, ale jak to zwykle bywa daleko tak się nie ujedzie.
 

DeletedUser7598

Guest
Nie, po prostu chce ją podtrzymać.
Już kilku osbom (którzy jako pierwsi zakładali wichry) proponowałem przejęcie ich ale nikt nie brał.
zmuszać nikogo nie będę. Początkowo założyłem ten sojusz żeby dawni założyciele nie zacznali od 0 jedak nikt z nich na razie na tym świeice nie gra.
A do kogo to pytanie z akademią?
Jeżeli do mnie to nie mówię o tym świecie. Tylko dzeta
 

DeletedUser

Guest
Nie, po prostu chce ją podtrzymać.
Już kilku osbom (którzy jako pierwsi zakładali wichry) proponowałem przejęcie ich ale nikt nie brał.

Racja też bym nie chciał przejąć takiego czegoś :).

Ale jestem bardzo ciekawy jak wam pójdzie na tym świecie, bo o ile dobrze pamiętam zawsze zaczynaliście dobrze a potem nikt o was nie słyszał.
 

DeletedUser7598

Guest
Nikt nie chciał grać na tym świecie;)
Oprócz tego najlepszym przykładem na to wichrypotrafią się utrzymać jest świat dzeta;)
 

DeletedUser

Guest
Wcześniej ktoś wspominał o tym że na Ksi i Ny jest wyższy poziom graczy... chyba miał rację :p Zacząłem 28h po starcie, nocki mi sie zarywać nie chciało, a jestem w okolicach top200 :cool:
 

DeletedUser

Guest
ja zacząłem wczoraj wieczó a jestem 750 ja wchodzę na chwilę co półtorej godziny więc nie mam za bardzo czasu.
i jak narazie Legion nieźle idzie taka średnia punktów :D
 

DeletedUser

Guest
Ludziki nie marudzic mi tu co jest na Ny lub Ksi nas nie obchodzi to jest Omikron i jeszcze sie rozkreci .Juz teraz widac ze mamy tu dosc duzo ciekawych graczy wiec napewno emocji nie zabraknie :D


Ps.Tak jeszcze na marginesie zapytam czy ukrywa sie gdzies na tym swiecie moj najlepszy kolega Zedzik ,jesli tak to zedzik odezwij sie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Eve jak cie znam to zawsze sie jakas niewiasta znajdzie co cie pod skrzydelka przygarnie:D
 

DeletedUser4387

Guest
Raczej :)
Na razie klikam sobie tylko na KSI wraz z grupą starych znajomych.Choć zauważyłem parę znajomych mi nicków :D
Niech jeszcze ktoś mi pomoże wybrać kierunek to może zajrzę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7598

Guest
No co do kierunku muszę się zgodzić z Alexandrem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry