Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja nie wiem czemu ale grałem już chyba na 7 światach i zawsze mam 55 kontynent.;)
 

DeletedUser

Guest
najwięcej "sław" jak na razie w Legionie i FR. poziom omikronu faktycznie nie zapowiada się na zbyt wygórowany, ludzi z top z poprzednich światów jest niewiele w porównaniu chociażby z ny czy ksi. mocnych sojuszy na horyzoncie też mnóstwa nie ma. między top5 a resztą już niedługo będzie duża przepaść, tak mi się wydaje.

świat nie ma jeszcze 3 dni, a wy już nocki zarywacie co poniektórzy, ah... szkoda czerwca. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja nocek nie zarywam i jestem na 50 miejscu w rankingu a z wojem mi idzie dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Ja również ale za niedługo może będę zrywał:D:D
Ja mam ok 450 miejsca tylko dlatego że zacząłem chyba 30 godzin po starcie świata
 

DeletedUser4387

Guest
No to prawda ciutke zła jest na mnie za mój numer na NY.

A Ty tu na poważnie czy tylko tak rzucić oko

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.Pewnie parę dni posiedzę.Zobaczę czy jestem przygotowany na poziom moich sąsiadów z wyspy :D
 

DeletedUser4387

Guest
Zobaczymy...pierwszy dzień to szału nie ma.

Parę ciekawych sojuszy tu jest.Nie ma twojego Legionu Ateńskiego.Ale widziałem jego replikę tutaj - Legion to duża ilość graczy z LA z Joty...

Mocny pewnie będzie Fighting Recidivism.Ciekawe sojusze to CARTAGINA i New Hope.Ale to początek świata,za tydzień może być zupełnie inaczej :D
 

DeletedUser3480

Guest
Zobaczymy...pierwszy dzień to szału nie ma.

Parę ciekawych sojuszy tu jest.Nie ma twojego Legionu Ateńskiego.Ale widziałem jego replikę tutaj - Legion to duża ilość graczy z LA z Joty...

Mocny pewnie będzie Fighting Recidivism.Ciekawe sojusze to CARTAGINA i New Hope.Ale to początek świata,za tydzień może być zupełnie inaczej :D

hehe a czemu replika?? może stwierdziłem że czas wywalić ten człon ATEŃSKI

zawsze mnie irytował :))

Legion jest tylko jeden jak są ludzi legionu
 

DeletedUser4387

Guest
hehe a czemu replika?? może stwierdziłem że czas wywalić ten człon ATEŃSKI

zawsze mnie irytował :))

Legion jest tylko jeden jak są ludzi legionu

Cieszy mnie twój zapał :D Może trochę tu odpoczniesz.Grasz na swoim nicku
 

DeletedUser4387

Guest
hehe Evelinko wiesz że mój zapał jest chwilowy a tu zagrałem na innym nicku :)) chciałem się ukryć ale mi nie wyszło i mnie szybko zdemaskowali.

To odezwij się na PW ...może mnie przygarniesz o ile ktoś znajomy jest w okolicy.Obiecuje spokój i brak wszelkich afer i awantur :D
 

DeletedUser

Guest
No i proszę świat jest tak krótko a tu pierwszy ma już 400 pkt przewagi nad drugim :)
 

DeletedUser3480

Guest
To odezwij się na PW ...może mnie przygarniesz o ile ktoś znajomy jest w okolicy.Obiecuje spokój i brak wszelkich afer i awantur :D

hehe już ja Ciebie znam bez afer się nie obejdzie

sam się odezwij do mnie - na pewno będziesz wiedział który to ja :))
 
Do góry