Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
no tak kochana Luz ale póki co najwyższy poziom jaki widziałem to był na NY. Tam utrzymać się w TOP to trzeba było naprawdę walczyć.

A tu z tego co widzę to może z 10 osób wie jak rozbudować wiochę,
zobaczymy ile osób umie walczyć za pare dni
 

DeletedUser

Guest
Super, że świat jest z nowym systemem podboju, ale wielka szkoda tej marnej prędkości :( Miałem nadzieję, że po Ny i Ksi zrobią coś szybszego (speed 3 lub nawet 4) i niestety - kolejna "dwójka", więc zero innowacji :(
 

DeletedUser3480

Guest
Super, że świat jest z nowym systemem podboju, ale wielka szkoda tej marnej prędkości :( Miałem nadzieję, że po Ny i Ksi zrobią coś szybszego (speed 3 lub nawet 4) i niestety - kolejna "dwójka", więc zero innowacji :(

ja nie chce grac na takiej prędkości bo nie mam tyle czasu
 

DeletedUser4387

Guest
zobaczymy jak to będzie jak minie okres ochronny,poczekam aż się skończy ten wyścig punktowy.
I tak decyduje walka :D

Prędkość 2 jest chyba idealna.Ani za szybko,ani za wolno
 

DeletedUser462

Guest
Lepsze pytanie to ile złota już wykorzystał :D

I się zaczyna... ciekawe kiedy będzie rozwiązywał inne sojusze i występował na tym forum jako kilka osób, w dodatku nie przepadających za sobą :)

Nuuuuuda... Wymyślcie coś ciekawszego.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie zarywa nocki żeby kupować złoto. 5 minut to idealny czas żeby wysłać smska albo przelew. Potem jest dopiero luźniej jak się zbada łup, wiem, bo też mam taki system.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie zarywa nocki żeby kupować złoto. 5 minut to idealny czas żeby wysłać smska albo przelew. Potem jest dopiero luźniej jak się zbada łup, wiem, bo też mam taki system.

To nie nasza sprawa czy ktoś gra na premium czy nie. Jeśli ktoś potrafi grać to nie potrzebuje premium.
Poza tym, co to za frajda być top1 zaraz po starcie świata.
Gdy się ma parę wiosek i trzeba się utrzymać to rozumiem.

Teraz nie ma co gdybać, każdy ma swoją taktykę a ten co jest top1 widocznie ma dobrą taktykę :)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie ten Top1 tylko inwestuje w Rozbudowe i gran na Premium. Jego wojsko to zapewne 10 szermierzy, 10 procarzy, 5 łuczników, 5 hoplitów i 1 kawalerzysta. Gdy nadejdzie koniec ochrony dla początkujących inni inwestujący tylko w Akademie, Magazyn, Port i wojo po kilku dniach szybko podbiją najlepsze miasto.
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, tak samo było na NY, Manfred już tam dawno nie gra, rozjechali go w 3 tygodnie. Cieszę się, że nie tylko ja mam doświadczenie w tej grze.
 

DeletedUser

Guest
To jest mój drugi Świat i gram 3 miesiące choć wiem że wojo po ochronie to będzie chyba najważniejsza sprawa bo wtedy się okaże kto tak naprawdę jest najlepszy.
 

DeletedUser

Guest
Sprawdziłem moimi zdolnościami ile woja ma top1 i okazało się, że nawet mniej niż pisałeś. 2 wioski podbite na krzyż, a wszystkie punkty z kopalni przyspieszonych złotem. Żenada. Nawet szwagier mi kiedyś mówił jak oglądaliśmy telewizję, że top1 gra na złocie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry