Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Myślałem, że na Twoich studiach uczyli logicznego myślenia i dedukcji, ale chyba jednak nie. Może zacytuję mniejszy fragment i opiszę Ci to dokładnie to będzie Ci łatwiej pojąć
caly czas chcesz mnie sprowokowac
A tutaj fragment mojej odpowiedzi
Przecież jeszcze przed chwilą napisałeś, że to od Ciebie się dyskusja rozpoczęła ?

Autor miał na myśli to, iż Twoja wypowiedź było kompletnie pozbawiona sensu, gdyż to Ty rozpocząłeś całą dyskusję (co sam przyznałeś) w dodatku rozkręciłeś ją po tym jak zamieściłem swoją odpowiedź skierowaną nie do Ciebie a do kelnera.

Mam nadzieję, że zaoszczędziłem Ci kilka godzin żmudnych dociekań i przeciążeń Twojego układu nerwowego związanych ze wzmożoną pracą szarych komórek
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oj Mephinx , Mephinx Ty naprawde w stresie zyjesz:) czy ja napisalem cokolwiek co mogoby Cie urazic ? Ty od samego poczátku atakujesz mnie albo Adriana napisze Ci jeszcze raz i przemysl to stres Cie wykonczy , zwolnij i napisz cos mniej agresywnie bo jakos tak malo przyjemnie sie z Tobá dyskutuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oj Mephinx , Mephinx Ty naprawde w stresie zyjesz:) czy ja napisalem cokolwiek co mogoby Cie urazic ? Ty od samego poczátku atakujesz mnie albo Adriana napisze Ci jeszcze raz i przemysl to stres Cie wykonczy , zwolnij i napisz cos mniej agresywnie bo jakos tak malo przyjemnie sie z Tobá dyskutuje
Na początku myślałem, że to ironia, ale Tobie chyba naprawdę coś brakuje. Wytłumacz mi w takim razie po co był Twój wczorajszy post ? I ja i Ty dobrze wiemy, żeby sprowokować dyskusję, co podkreślę po raz kolejny, nie udało Ci się. Szukałeś spięcia, a nawet jak Cię olałem to nie dałeś za wygraną i dalej się wtrącałeś i Ty mi mówisz, że to ja Ciebie atakuję ? Co drugą wiadomość piszesz w innym nastroju i zaprzeczasz informacjom napisanym w poprzedniej, proponuję albo wytrzeźwieć wkońcu, albo się leczyć
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

I tacy właśnie z Ciebie, kelnera soulreaver'a (jeszcze kilku by się znalazło) wojownicy, nikt was nie atakuje to macie sam of, w razie czego to koledzy miasta obstawią. Chociaż u Ciebie to i w punktach ataku szału nie ma
ja sobie te bandy noobów dookoła począwszy od polskich kłaków po adhd i te drugie aniele wyćwiczyłem , oddajecie miasta kiedy zrobie slota i tyle , a to że mam więcej offa niż deffa to sami sobie jesteście winni , gdybym grał tak jak wy to dawno nie było tu co robić .
Cała wasza filozofia to klepać deffa , bunkrować i czekać na ataki , a z uzbieranych punkcików przejąć szaraka .
Skoro wiesz że mam więcej offa to na czysta logikę powinieneś zapiąć waszych sprzymierzeńców do akcji ... ?
Przez takich partaczy gra traci na uroku bo z przyjemnością pograłbym też w deffie , lać was kółko przez rok czasu robi się nudne i żenujące .
Nie stresuj sie , nie będę płakał do kolegów po deffa , wystarczy te kilka miast co mam .
Macie jaja to chodźcie , gadać to każdy potrafi .
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

widze ze nie ma co z Tobá dyskutowac pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Każdy sukces ma wielu ojców... Nieprawdaż...?
Ale docenić należy upór i determinację, rok cały znęcać się nad roślinami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Chłopaki , przestańcie się kłócić.
1.adriankiller
3.soulreaver14

No i bez do widzenia , ja muszę dobić 60000 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Widzę, że norbert-omega was pogodził, ale dodam swoje 5 groszy ;)
Witam wszystkich mistrzow gry, którzy tutaj się zebrali ;)
Mankatoo,
przez mysl by mi nie przeszlo ze mozna sié z kogos publicznie wysmiewac i próbowac upokorzyc wytykajác komus nieco nizsze wyksztalcenie , pochodzenie lub status spoleczny , to jest forum dotyczace 15 swiate na jakiejs grze przegladarkowej

Podpisuję się pod każdym słowem! (i oczywiście liczę na to, że dobrze rozczytałam xD Kolega się zdenerwował i pisał "niewyraźnie")
Ale jeśli już zabierasz głos na forum, proszę, postaraj się byc objektywny, chyba, że chcesz byc postrzegany, jako zwykly krzykacz ;D

juz ci pisalem to kiedys lepiej bys sie zona zajal bo ciebie ktos tam pewnie wyreczka jak tyle na grepo siedzisz

Zwróć uwagę w pierwszej kolejności swojemu koledze, bo „to on zaczął”, potocznie mówiąc ;D
Proszę tylko oszczędzić mi wiadomości, że powinnam przeczytać cały temat od pierwszej strony, żeby zacząć się wypowiadać xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a ja widzę jedną rzecz Iluzjonista już się tu tak często nie pojawia (o ile się w ogóle pojawia?) to mephinx chce podtrzymać życie na forum i kłóci się z Adrianem i Mankatoo o coś czego nie rozumiem ale mniejsza o to i forum jakoś żyje :D

a co do tego że soulreaver14 ustawił sobie adhd a teraz Azyl to będę polemizował, faktycznie przejął sporo miast ale to było w maju i większość z tych miast należała do graczy kończących grę więc nie wiem czy to faktycznie jest aż taki powód do dumy

Żeby uniknąć kłótni to napiszę od razu że jak ktoś się poczuł urażony to go przepraszam, a Adrian nazwałem po imieniu bo tylko jego imę znam więc mam nadzieję że reszta się na mnie nie obrazi
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a co do tego że soulreaver14 ustawił sobie adhd a teraz Azyl to będę polemizował, faktycznie przejął sporo miast ale to było w maju i większość z tych miast należała do graczy kończących grę więc nie wiem czy to faktycznie jest aż taki powód do dumy

Gre to oni kończyli owszem ale po tym jak zaczęli wioski tracić , wystarczyło po 1-2 wioski im przejąć a jak deff się pokończył i nie było już czym bunkrować to kilka dni później świecili na szaro , i tak jeden po drugim .
To żaden powód do dumy , trafiałem na lepszych co w pojedynkę grali lepiej niż ta cała grupa bojowa lwów z M46/47 , wspomniałem o nich bo to oni uważali się za niewiadomo kogo a jak przyszło co do czego to był płacz i zgrzytanie zębów .
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Do Clothilde
Witaj
Nie zamierzam Cie wysylac do czytania tych ponad 300 stron bzdur i zlosliwosci jestem milosiernym czlowiekiem:) ja naprawde tyle razy Killerowi pisalem - Adrianku zle , zle , zle , nie nalezy sié wysmiewac z czlowieka o tak rozchwianej osobowosci reagujacego na wszystko agrasjá , przeciez jak przeczytal co mu ktos tam napisal o jego zonie i sasiedzie to zaraz polecial z piesciami do sasiada ale ze sasiad jest czlowiekiem postawnym ( taki drugi Jaroslaw) i w kwiecie wieku ( zaledwie 84 lata cóz to jest w naszych czasach) to zrezygnowal ale ponoc zalozyl zonie GPS- a w telefonie ( tylko czemu stacjonarnym???) . No i druga sprawa od upomnien to jest support a nie ja :) podobno oddalas jakiemus nieudacznikowi konto na Omi , ten zaczol tracic miasta awanturowac sie stekac ze niby puste ze nie broni ze sie spóznil , nie wiem czy do konca byl to dobry pomysl:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Do Clothilde
Witaj
Nie zamierzam Cie wysylac do czytania tych ponad 300 stron bzdur i zlosliwosci jestem milosiernym czlowiekiem:) ja naprawde tyle razy Killerowi pisalem - Adrianku zle , zle , zle , nie nalezy sié wysmiewac z czlowieka o tak rozchwianej osobowosci reagujacego na wszystko agrasjá , przeciez jak przeczytal co mu ktos tam napisal o jego zonie i sasiedzie to zaraz polecial z piesciami do sasiada ale ze sasiad jest czlowiekiem postawnym ( taki drugi Jaroslaw) i w kwiecie wieku ( zaledwie 84 lata cóz to jest w naszych czasach) to zrezygnowal ale ponoc zalozyl zonie GPS- a w telefonie ( tylko czemu stacjonarnym???) . No i druga sprawa od upomnien to jest support a nie ja :) podobno oddalas jakiemus nieudacznikowi konto na Omi , ten zaczol tracic miasta awanturowac sie stekac ze niby puste ze nie broni ze sie spóznil , nie wiem czy do konca byl to dobry pomysl:)



oj Mephinx , Mephinx Ty naprawde w stresie zyjesz:) czy ja napisalem cokolwiek co mogoby Cie urazic ? Ty od samego poczátku atakujesz mnie albo Adriana napisze Ci jeszcze raz i przemysl to stres Cie wykonczy , zwolnij i napisz cos mniej agresywnie bo jakos tak malo przyjemnie sie z Tobá dyskutuje

Tak na marginesie, jak dobijesz do 20 tys pochodów to wezmę od ciebie autograf. Bywaj mistrzu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Gre to oni kończyli owszem ale po tym jak zaczęli wioski tracić , wystarczyło po 1-2 wioski im przejąć a jak deff się pokończył i nie było już czym bunkrować to kilka dni później świecili na szaro , i tak jeden po drugim .
To żaden powód do dumy , trafiałem na lepszych co w pojedynkę grali lepiej niż ta cała grupa bojowa lwów z M46/47 , wspomniałem o nich bo to oni uważali się za niewiadomo kogo a jak przyszło co do czego to był płacz i zgrzytanie zębów .

Na ten temat kłócił się nie będę bo nie wiem dokładnie jak tam było czy oni skończyli grę a potem Ty ich zaatakowałeś czy było przeciwnie i to Ty pierwszy ich zaatakowałeś a oni z tego powodu skończyli grę... ale to samo mogę powiedzieć o waszych graczach choć puyol1985 się jeszcze na szaro nie świeci, chyba że uważa mnie za tak beznadziejnego gracza, że nie poradzę sobie z 220 biremami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo, napisałam tak, bo pamiętam, że kiedyś bbbg zasugerował Awisie "przeczytać wszystkie posty z tego wątku, a wtedy się wypowiedzieć." xD
O twojej wiadomości mogę tylko powiedzieć, "nie wiem co bierzesz, ale odsyp mi trochę" ;D
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha bedzie problem babcia przestala ziólka kupowac:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo, napisałam tak, bo pamiętam, że kiedyś bbbg zasugerował Awisie "przeczytać wszystkie posty z tego wątku, a wtedy się wypowiedzieć." xD
O twojej wiadomości mogę tylko powiedzieć, "nie wiem co bierzesz, ale odsyp mi trochę" ;D

Mam pytanie- gdyż nie mogę odnaleźć powyższego fragmentu mojej wypowiedzie- pamiętam jednak iż kiedyś użyłem podobnego sformułowania i było to w moim przekonaniu trafne gdyż osoba wysnuwała daleko idące wnioski przeczące podstawowym faktom- aksjomatom;)

Proszę zatem cytując nie wyciągać z kontesktu tylko jednego fragmentu wypowiedzi- ciężko mi też uwierzyć w prawdziwość przytoczonej tu frazy którą rzekomo napisałem- ale tu pewności mieć niemogę gdyż czasami pisałem tu posty na wpół śpiący..
zatem,
- rozumiem iż ironizujesz teraz co do mojej wypowiedzi,
- proszę o potwierdzenie autentyczności przytoczonego cytatu...;)

A teraz na serio, proszę szanowną Opozycję Omikronu, o rozpatrzenie możliwość mojego powrotu na serwer poprzez przekazanie konta gracza opozycji za pomocą suportu- celem ostatecznej batali przeciwko samozwańczym bohaterom wielkiej batali o Omikron i zwiększeniu atrakcyjności gry- ewentualne propozycję ustalę na Pw forum grepo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

zapytaj Iluzjonisty on ma miasto w sam raz dla Ciebie , troche sobie dobudujesz i bedzie jak znalazl
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

zapytaj Iluzjonisty on ma miasto w sam raz dla Ciebie , troche sobie dobudujesz i bedzie jak znalazl

Czasem mnie dziwi jak dużo może mieć do powiedzenia taki pachołek, do każdego i raczej rzadko na temat
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A teraz na serio, proszę szanowną Opozycję Omikronu, o rozpatrzenie możliwość mojego powrotu na serwer poprzez przekazanie konta gracza opozycji za pomocą suportu- celem ostatecznej batali przeciwko samozwańczym bohaterom wielkiej batali o Omikron i zwiększeniu atrakcyjności gry- ewentualne propozycję ustalę na Pw forum grepo

BBg na allegro poszukaj ja tam pare widzialem
pokerfacen.png
 
Do góry