Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a mnie dziwi ze jakis wiejski glupek wylewa frustracje po stracie miasta ale ja wiem spózniles biremy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Raz o tym wspomniałem, ty chyba bardziej nad tym ubolewasz bo co drugi post o tym piszesz. Z drugiej jednak strony rozumiem, że nie stać cię na inne argumenty, więc musisz się powtórzyć kilka razy
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no cóz za blyskotliwa i inteligentna riposta widze ze sie rozwijasz (wreszcie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Szkoda, że o tobie tego nie można powiedzieć (niestety)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg, strona 212 tego cudownego wątku ;D Ale nie bierz tego do serca ;) Tylko żartowałam xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hehe, no rzeczywiście, popełniłem błąd składniowy:(
Następnym razem będę lepszy;)

Rozumiem, że przeczytałaś wszystkie wątki?:> skąd tak dobra pamięć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

haha, i pamiętam wszystko co do strony ;P
A czemu nie ;D
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

memphix , nam tylko chodziło o to żebyś sobie to śmieszne zero ściągnął z FO i nie robił przede wszystkim sam sobie obory , teraz możesz sobie wstawić nawet 200 ale do 1 , cienki jesteś i tyle jak na aktywnego i zaciekłego gracza - krzykacza , jak jeszcze ktoś z naszej elity będzie nieaktywny to damy ci znaka wtedy pochwalisz się przed wszystkimi rapkiem jak to Croma nie podbiłeś .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

memphix , nam tylko chodziło o to żebyś sobie to śmieszne zero ściągnął z FO i nie robił przede wszystkim sam sobie obory , teraz możesz sobie wstawić nawet 200 ale do 1 , cienki jesteś i tyle jak na aktywnego i zaciekłego gracza - krzykacza , jak jeszcze ktoś z naszej elity będzie nieaktywny to damy ci znaka wtedy pochwalisz się przed wszystkimi rapkiem jak to Croma nie podbiłeś .

Boli Cię to 0 ? Od kilku miesięcy nie zmieniałem sygnatury i teraz też nie mam zamiaru, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce. Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobry, ale fakt jest taki, że mam więcej punktów walki od każdego z krzyczących tutaj Exili, za wyłączeniem Ciebie. Dobrze wiesz ile Mariusz poświęca czasu na tę grę i w jaki sposób gra, więc strata miasta jakoś specjalnie mnie nie boli, kilka razy próbował i tym razem mu się udało, a jakbym szukał dziury w całym to też mogę powiedzieć, że to ***** nie podbój bo miasto wziął bez walki

Cyrki z pisaniem kto ile miast przejął zaczął Twój "król", ja jedynie kontynuowałem jego szopki przez pewien czas.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

czyli dolaczyles do bandy noobów co sobie dali zabrac miasto , tyle bylo gadania jaki to topek jestes a tu przyszedl mariusz i krzykaczowi miasto zabral jak dziecku hahahahaha
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Boli Cię to 0 ? Od kilku miesięcy nie zmieniałem sygnatury i teraz też nie mam zamiaru, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce. Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobry, ale fakt jest taki, że mam więcej punktów walki od każdego z krzyczących tutaj Exili

zeby mnie leszcze z pierzakow atakowaly tez bym mial wiecej
tzr8m.gif


raptem masz 2000 ptk wiecej niz ja jest sie czym chwalic naprawde jak bedziesz mial 20 miast wiecej niz ja to pogadamy
xpz86.png


za wyłączeniem Ciebie. Dobrze wiesz ile Mariusz poświęca czasu na tę grę i w jaki sposób gra, więc strata miasta jakoś specjalnie mnie nie boli,

ciebie nawet nie boli jak od tylu zapinaja
lol2ug.png


kilka razy próbował i tym razem mu się udało, a jakbym szukał dziury w całym to też mogę powiedzieć, że to ***** nie podbój bo miasto wziął bez walki

pempek juz nie czaruj tutaj straciles wioche ktora broniles
hahanj.png


Cyrki z pisaniem kto ile miast przejął zaczął Twój "król", ja jedynie kontynuowałem jego szopki przez pewien czas.

widac jak szopki robicie na koryncie to tylko potwierdzenie jak gracie
pokerfacen.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

To, że mamy podobną ilość pkt walki, a ty masz 60 miast więcej pokazuje tylko jaki z Ciebie wojownik.
Zapytaj mariuszka ile jednostek stracił podbijając to miasto :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czyli dolaczyles do bandy noobów co sobie dali zabrac miasto , tyle bylo gadania jaki to topek jestes a tu przyszedl mariusz i krzykaczowi miasto zabral jak dziecku hahahahaha
Jakoś nie czuję przez to wielkiego wstydu. Cromowi do pięt nie dorastasz, a też kilka miast ma straconych więc i tak jestem wysoko ponad takim psiakiem kelnera jakim ty jestes
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

To, że mamy podobną ilość pkt walki, a ty masz 60 miast więcej pokazuje tylko jaki z Ciebie wojownik.
Zapytaj mariuszka ile jednostek stracił podbijając to miasto

nie wazne ile stracil dla mnie mogl i defem tam podbijac i sie potopic wazne ze miasto przejal

zaczinjcie sie przedemna bronic to moze zaczne znowu grac narazie to szkoda zarywania nocek nas was
fuuu.gif
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

pimpex leszczu za taki graczami jak kolott dborak czy huraganos móglbym buty nosic i dzien dobry mówic jak cay twój sojusz za egzami , napakowaliscie 50k deffa i 11k birem w miasto kolo mnie i glizda glupa pali na pw , tylko niech sobie najpierw jaskinie zapelni i murek podniesie bo inaczej caly misterny plan w pizdu , a ty noobku na tranwest koncie sie nie wychylaj za bardzo bo przyjdzie mariusz i ci znowu miasto zabierze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

pimpex leszczu za taki graczami jak kolott dborak czy huraganos móglbym buty nosic i dzien dobry mówic jak cay twój sojusz za egzami , napakowaliscie 50k deffa i 11k birem w miasto kolo mnie i glizda glupa pali na pw , tylko niech sobie najpierw jaskinie zapelni i murek podniesie bo inaczej caly misterny plan w pizdu , a ty noobku na tranwest koncie sie nie wychylaj za bardzo bo przyjdzie mariusz i ci znowu miasto zabierze

Nie unoś się tak bo ci ciśnienie podskoczy, takie małe ujadające kundle ponoc mają słabe serce więc się hamuj. Nic nie osiągnąłeś, a najwięcej masz do dodania, idź lepiej klep festyny
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ty za to osiagnoles wez mnie nie rozsmieszaj pachole
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Czytam waszą konwersację Mankatoo i Memhinx i nie mam zielonego pojęcia o co się kłócicie, może któryś mi to wyjaśni?

Adrian jak ty się w tym jeszcze łapiesz?
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

madman na trzezwo nie idzie tego pojac

15a721fc6c7ead9f6e31119e7fa97663.gif


mankatoo ma racje swojego czasu egzekutorzy byli lepiej zgrani niz obecnie bledsi

tak na marginesie dobrze ze sa przepychanki tutaj bo nudna wieje odkad nie ma iluzjonisty a ja lubie takie przepychanki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

tak na marginesie dobrze ze sa przepychanki tutaj bo nudna wieje odkad nie ma iluzjonisty a ja lubie takie przepychanki
Kiedys były przepychanki na forum i w grze ale odrobine kultury sie prezentowało w wypowiedziach na dzień dzisiejszy to same wyzwiska zero rozmowy na temet gry i zdrowej rywalizacji
Adrianie zgodzisz sie z moim skromnym zdaniem?
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

do Madman
Witaj
postaram Ci sie to pokrótce wyjasnic , otóz od maja po zlikwidowaniu egzekutorów siedzialem sobie na omikronowej zasluzonej emeryturce klepiac festyny i od czasu do czasu rozbierajac jakiegos bylego egza , cisza spokój paradise , az tu nagle zostalismy zdradzeni o swicie , ostatni z egzów schronil sie do naszych sojuszników BaA i zaczol nas prowokowac , prosilismy blagalismy o zaprzestanie tej prowokacji a on dalej sie patrzyl , no i wtedy angelsi zerwali pakt z nami ( gralem wtedy w sojuszu Czarnobyl) tak mnie ta wiadomosc zabolala ze odszedlem z sojuszu by w samotnosci pograzyc sie w alkoholowej nicosci , ale na szczescie dobrzy samarytanie z sojuszu EI przygarneli mnie , nakarmili , napoili i wyslali na front walk z angelsami ( wtedy dowiedzialem sie ze to ich wrogowie) w pierwszym miesiacu zabralem tym nieudacznikom z 10 miast (pisze nieudacznikach bo to bylo 10/10 100% skutecznosci)
a tu jakis pimpek co osiagnol tu tyle ze dostal konto od jakiejs ogarnietej kolezanki i znany jest z tego ze nie przepuszcza zadnemu ze swoich nieatywnch , steka i kweka ze 2 morza ze z zaskoczenia ze sie nie liczy i takie tam . mam nadzieje ze masz juz jasnosc sytuacji:)
salam alejkum
 
Do góry